Przygotowania rozpoczęte

 
2024-05-23

Od poniedziałku hokeiści JKH GKS Jastrzębie przygotowują się do sezonu 2024/25. - Rozpoczęliśmy zajęcia „na sucho”, głównie pod kątem wytrzymałości. Przed nami siedem tygodni wytężonej pracy, przy czym obecnie trenujemy bez naszych reprezentantów Polski, którzy po Ostrawie dostali trzy tygodnie wolnego - informuje II trener Rafał Bernacki. Dodajmy, że Robert Kalaber już wrócił na Jastor i od środy przejął „bezpośrednią” pieczę nad przygotowaniami.

Nasi zawodnicy przygotowują się do sezonu podobnie jak przed rokiem. Trzon drużyny pracować będzie przez wspomniane siedem tygodni, a w planach jak zwykle są... wszelkie ćwiczenia, które można wykonywać poza taflą. W pierwszej połowie czerwca do drużyny dołączą kadrowicze, natomiast po okresie wytężonej pracy drużyna uda się na zasłużone urlopy. Po nich nasz zespół wróci także do zajęć na lodzie.

Jak informuje trener Rafał Bernacki, tradycyjnie już na okres przygotowań do ekipy seniorów włączonych zostało kilku wyróżniających się młodych zawodników z Akademii JKH GKS Jastrzębie.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ