Bilety na mecze 1/4 finału

 
2015-02-25

Informujemy, że ceny biletów na spotkania I rundy PLAY-OFF pozostaną takie same, jak w sezonie zasadniczym. Ważność straciły natomiast karnety, które obowiązywały tylko w rundzie zasadniczej.

Nie zmienia się cennik biletów na pierwszą rundę PLAY-OFF. Za bilet normalny na mecze z Naprzodem Janów trzeba będzie zapłacić 15 złotych, natomiast bilet ulgowy będzie kosztował 10 złotych. Wejściówki można nabyć w przedsprzedaży prowadzonej w sekretariacie klubu w godzinach od 8.00-13:30, bądź w kasie biletowej, bezpośrednio przed spotkaniem.

Pełne informacje dotyczące ulg można znaleźć w dziale "Dla Kibica" na podstronie "Bilety i karnety":
http://www.jkh.pl/dla-kibica/bilety-i-karnety/

Ważność straciły natomiast karnety, które obowiązywały wyłącznie w sezonie zasadniczym. Posiadacze karnetów zachowują jednak miejsca, jakie do tej pory zajmowali na trybunach Jastoru. Ważne, by podczas spotkań posiadać przy sobie karnet, w którym określona jest miejscówka.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ