Hokej Bez Granic

 

W grudniu 2010 roku Euroregionalny Komitet Sterujący Euroregionu Śląsk Cieszyński-Těšínské Slezsko zatwierdził do realizacji projekt Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie "Hokej bez granic". Klub nasz otrzymał dofinansowanie w wysokości ponad 16 tys. euro z Funduszu Mikroprojektów Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 oraz budżetu państwa. Projekt realizowany był od stycznia do sierpnia 2011 r.

Partnerem JKH w projekcie był czeski klub hokejowy SK Karviná. Kluby hokejowe współpracują aktywnie od kilku lat, stąd wspólne przedsięwzięcie.

Przedmiotem projektu było:

  • organizacja spotkań trenerów obu klubów w celu wymiany doświadczeń, praktyk i materiałów szkoleniowych,
  • organizacja dwóch turniejów hokejowych z udziałem JKH i SKK,
  • wspólne przygotowania sportowe zawodników JKH i SKK i udział w prestiżowym turnieju hokejowym Czech Hockey Challenge Cup w Pradze; w turnieju dwa kluby wystąpiły jako jeden zespół, wystawiając mieszane drużyny w dwóch rocznikach.

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ