Znakomite wieści dotarły do nas z hokejowej centrali. Nasz klub jako pierwszy spośród wszystkich uczestników rozgrywek Tauron Hokej Ligi otrzymał licencję na występy w sezonie 2026/27! Z oczywistych powodów JKH GKS Jastrzębie będzie dopuszczony do rozgrywek z tzw. ''nadzorem infrastrukturalnym'' - to efekt trwającego remontu Lodowiska Jastor. Pismo informujące o Licencji nr 1/2026 podpisał prezes PIHED Andrzej Gut.
''Zarząd PIHED sp. z o. o. na podstawie paragrafu 9 Regulaminu Współzawodnictwa Sportowego postanawia nadać Jastrzębskiemu Klubowi Hokejowemu GKS Jastrzębie S. A. licencję klubową uprawniającą do udziału w rozgrywkach Tauron Hokej Ligi w sezonie 2026/2027. Jednocześnie informuję, ze licencja zostaje przyznana z zastrzeżeniem w postaci nadzoru infrastrukturalnego, ze względu na sytuację związaną z modernizacją obiektu w Jastrzębiu-Zdroju oraz rozwiązaniami alternatywnymi rozgrywania meczów w ramach THL'' - czytamy w piśmie skierowanym do naszego klubu przez prezesa Polish Ice Hockey Events Departament.

Komentarze 0
Zostaw Komentarz