Miasto doceniło sukcesy

 
2026-06-26 Komunikaty

Miło nam poinformować, że hokeiści JKH GKS Jastrzębie oraz Akademii JKH GKS Jastrzębie znaleźli się w gronie sportowców uhonorowanych nagrodami finansowymi przez Miasto Jastrzębie-Zdrój. ''Globalnie'' za zeszłoroczne sukcesy ponad siedemdziesięciu naszych zawodników i siedmiu trenerów uzyskało w sumie 199 tys. zł. Warto podkreślić, że prezydent Michał Urgoł ''z inicjatywy własnej'' przyznał w ramach tej kwoty dodatkowe nagrody za zdobyty w grudniu Puchar Polski.

Wspomniane 199 tys. zł to część puli w wysokości niemal 650 tys. zł, którą Miasto Jastrzębie-Zdrój zarządzeniem Prezydenta Miasta z 12 czerwca zdecydowało się przeznaczyć na nagrody dla sportowców reprezentujących miasto. Przedstawiciele naszego klubu zostali uhonorowani za: 

1. Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów 2025/26 (31 osób).
2. Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 2025/26 (22 osoby).
3. Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 2025/26 (10 osób).
4. Puchar Polski Seniorów 2026/27 (18 osób) - ''Z inicjatywy Prezydenta Miasta''.

Obok hokeistów JKH GKS Jastrzębie nagrodzono również reprezentantów dziewięciu innych jastrzębskich klubów. 

Komentarze 0

Zostaw Komentarz

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ