Miło nam poinformować, że hokeiści JKH GKS Jastrzębie oraz Akademii JKH GKS Jastrzębie znaleźli się w gronie sportowców uhonorowanych nagrodami finansowymi przez Miasto Jastrzębie-Zdrój. ''Globalnie'' za zeszłoroczne sukcesy ponad siedemdziesięciu naszych zawodników i siedmiu trenerów uzyskało w sumie 199 tys. zł. Warto podkreślić, że prezydent Michał Urgoł ''z inicjatywy własnej'' przyznał w ramach tej kwoty dodatkowe nagrody za zdobyty w grudniu Puchar Polski.
Wspomniane 199 tys. zł to część puli w wysokości niemal 650 tys. zł, którą Miasto Jastrzębie-Zdrój zarządzeniem Prezydenta Miasta z 12 czerwca zdecydowało się przeznaczyć na nagrody dla sportowców reprezentujących miasto. Przedstawiciele naszego klubu zostali uhonorowani za:
1. Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów 2025/26 (31 osób).
2. Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 2025/26 (22 osoby).
3. Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 2025/26 (10 osób).
4. Puchar Polski Seniorów 2026/27 (18 osób) - ''Z inicjatywy Prezydenta Miasta''.
Obok hokeistów JKH GKS Jastrzębie nagrodzono również reprezentantów dziewięciu innych jastrzębskich klubów.

Komentarze 0
Zostaw Komentarz