We wtorek trzeci mecz ćwierćfinału. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w Sanoku o wszystko. Wygrana JKH przedłuży wicemistrzowi szanse na półfinał, natomiast porażka będzie oznaczać dla podopiecznych Roberta Kalábera szybki koniec sezonu.
Zagraniczny zaciąg Sanoka z kolejnym zwycięstwem w ćwierćfinałowej rywalizacji. W drugim meczu hokeiści z Podkarpacia pokonali na Jastorze JKH GKS Jastrzębie 4:2 i do awansu do najlepszej czwórki brakuje im już tylko jednego zwycięstwa. Trzeci mecz już w najbliższy wtorek 23 lutego w Sanoku, gdzie jastrzębianie będą mieli ostatnią szansę, by nie kończyć sezonu za wcześnie.
Dobre wiadomości napłynęły w piątkowy wieczór z Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym zakończył się II Ogólnopolski Turniej Czerkawski Cup. W finale tej imprezy młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali GKS Tychy 4:1 i zgarnęli okazały puchar!
Na lodowiskach w Tychach i Katowicach zakończył się w ramach XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych turniej hokeistów w kategorii wiekowej junior młodszy.
Hokeiści z Podkarpacia wykonali pierwszy krok w stronę półfinału. W pierwszym meczu na Jastorze sanoczanie pewnie wygrali 4:1. Honor JKH uratował Łukasz Nalewajka, który trafił do siatki w ostatniej sekundzie meczu. Szansa rewanżu już w sobotę, kiedy na Jastorze rozegrany zostanie drugi mecz.
Nie dotyczy sportowców, którzy na własnym terenie muszą zrobić wszystko, by gości odprawić z przysłowiowym kwitkiem. Przed takim właśnie zadaniem staną w piątek i sobotę hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy rozpoczną na Jastorze ćwierćfinałową rywalizację z ekipą Ciarko PBS Bank STS Sanok.