Graj fair play!

 

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie we współpracy z czeskim partnerem HC AZ Havířov 2010 zrealizował kolejny projekt transgraniczny „Graj fair play!". Projekt zakładał dwie wspólne akcje szkoleniowe wraz z działaniami edukacyjnymi oraz Bożonarodzeniowy turniej. Przewodnim tematem projektu była postawa fair play. W ramach projektu opracowano koncepcję dalszej współpracy obu partnerów. Uczestnicy projektu zapoznali się z tematyką postawy i zasad fair play w sporcie. Zawodnicy JKH i AZ rywalizowali nie tylko na lodzie, w programie były też rozgrywki piłki koszykowej, siatkowej i nożnej.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ