Wszystkie

2014-12-01

7 grudnia podczas meczu z Unią Oświęcim po raz drugi na Jastorze zorganizowana zostanie akcja Teddy Bear Toss. Już teraz zachęcamy wszystkich kibiców, by przynieśli na to spotkanie maskotki, które rzucone zostaną na lód tuż po zdobyciu bramki przez hokeistów JKH GKS Jastrzębie.

2014-11-30

Podobnie jak w piątkowym mecz z Sanokiem tak i w Tychach jastrzębianie musieli "gonić" wynik. JKH przegrywał z wicemistrzem już 0:2, ale w drugiej tercji przyjezdnym udało się wyrównać. Losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej odsłonie, która padła łupem gospodarzy. GKS Tychy - JKH 4:3.

2014-11-29

Kolejne ciężkie starcie przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie, którzy w piątek wygrali po karnych z Sanokiem (3:2), a już w niedzielę zmierzą się na Stadionie Zimowym w Tychach z aktualnym wicemistrzem Polski.

2014-11-28

Po pasjonującym boju JKH GKS Jastrzębie pokonał mistrza Polski, Ciarko PBS Bank KH Sanok w stosunku 3:2, choć po pięciu minutach przegrywał już 0:2. Do wyłonienia zwycięzcy konieczne były rzuty karne, a decydujące okazało się trafienie Mateusza Danieluka.

2014-11-27

To nie będzie łatwy weekend dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Brązowych medalistów z poprzedniego sezonu czekają bowiem starcia z mistrzem oraz wicemistrzem Polski. Na pierwszy ogień pójdzie Ciarko PBS Bank KH Sanok, który zawita na Jastor już w piątek.

2014-11-23

Po raz drugi w przeciągu tygodnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagoszczą na katowickim lodowisku Jantor. Po wygranej 2:1 z HC GKS Katowice jastrzębianie zmierzą się tym razem z gospodarzem tego obiektu, Naprzodem Janów.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.