Wszystkie

2014-09-11

JKH GKS Jastrzębie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Urzędem Miasta Jastrzębie-Zdrój serdecznie zapraszają na ślizgawkę z udziałem hokeistów pierwszej drużyny, która odbędzie się w środę 17 września o godzinie 18:00.

2014-09-11

Po nieznacznej porażce z GKS-em Tychy hokeiści JKH GKS wrócili na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Roberta Kalabera pokonali pod Wawelem zespół Comarch Cracovii w stosunku 2:1. Gole dla JKH zdobyli Michal Plichta i Richard Bordowski.

2014-09-10

Świeżo upieczony zdobywca Superpucharu Polski już jutro w Krakowie sprawdzi formę podopiecznych Róberta Kalábera. Będzie to trzynasta gra kontrolna jastrzębian przed startującą za dwa tygodnie ligą.

2014-09-09

Pierwszą sparingową porażkę na własnym lodowisku odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy ulegli GKS-owi Tychy dopiero w serii rzutów karnych. Wcześniejsze trzy tercje oraz dogrywka nie przyniosły rozstrzygnięcia. Hokeiści przez 65 minut gry nie potrafili strzelić gola.

2014-09-08

Od poniedziałku z zespołem JKH GKS Jastrzębie trenuje dwóch zawodników z Ukrainy. Pierwszy to obrońca, Władimir Aleksjuk, a drugi to środkowy napastnik, Artiem Bodnariew.

2014-09-04

- Potencjał w naszej drużynie jest wysoki. Nowi zawodnicy bardzo dobrze wprowadzili się do drużyny. Stanowimy dobry zespół, który na pewno będzie liczyć się w walce o najwyższe cele - mówi na finiszu przygotowań do sezonu 2014/2014 bramkarz JKH GKS Jastrzębie, David Zabolotny.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.