Wszystkie

2014-09-22

Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie informuje, że ceny biletów na mecze części zasadniczej sezonu 2014/2015 będą takie same jak przed rokiem. Bilet normalny kosztować będzie 15 złotych, natomiast ulgowy - 10 złotych.

2014-09-19

Po raz kolejny 65. minut okazało się niewystarczające do wyłonienia zwycięzcy sparingu rozegranego pomiędzy tyskimi a jastrzębskimi hokeistami. O wygranej tyszan w stosunku 3:2 przesądził Adam Bagiński, który jako jedyny wykorzystał rzut karny.

2014-09-18

Z okazji 20-lecia swojego istnienia Radio 90 organizuje plebiscyt. W kategorii wydarzenie sportowe można zagłosować na JKH GKS Jastrzębie!

2014-09-18

Ślizgawka z udziałem hokeistów pierwszego zespołu okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W środę MOSiR zorganizował na Jastorze hokejowe show, które przyciągnęło na jastrzębskie lodowisko mnóstwo fanów JKH i jazdy na łyżwach.

2014-09-16

Deszczowa aura nie odstraszyła kibiców JKH GKS Jastrzębie. W niedzielę 14 września na Stadionie Miejskim odbyła się prezentacja pierwszego zespołu oraz grup młodzieżowych JKH GKS.

2014-09-16

Na szóstkę spisali się hokeiści JKH GKS Jastrzębie w sparingu z Comarch Cracovią. W ciągu dwóch tercji zaaplikowali rywalom aż sześć goli, nie tracąc przy tym żadnego. Po trzy bramki zdobył pierwszy i drugi atak jastrzębian. Tym samym w 14 meczu kontrolnym hokeiści z Jastoru odnieśli 11 zwycięstwo.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.