Wszystkie

 
2021-01-17

W dzisiejszym meczu przeciw JKH GKS Jastrzębie znakomitą postawą popisał się bramkarz Stoczniowca Gdańsk Michał Kieler, dzięki któremu niżej notowani goście praktycznie aż do końca zawodów pozostawali w grze o punkty. Tym bardziej ucieszy naszych kibiców informacja, iż golkiper będący w kręgu zainteresowań sztabu kadry narodowej od 1 lutego będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie na zasadzie wypożyczenia z klubu z Trójmiasta.

 
2021-01-17

Na solidną dawkę nerwów narazili we wczesne niedzielne popołudnie siebie i swoich kibiców hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Nasz zespół po niełatwym i rozgrywanym o rzadko spotykanej porze spotkaniu pokonał ostatni w tabeli Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), zapewniając sobie wygraną dopiero na finiszu trzeciej tercji. Ważne jednak są trzy punkty i tym samym utrzymanie pozycji lidera.

 
2021-01-16

O niecodziennej - jak na rozgrywki ekstraligi - porze hokeiści JKH GKS Jastrzębie zmierzą się w niedzielę na Jastorze ze Stoczniowcem Gdańsk. Pojedynek pierwszej i ostatniej drużyny w tabeli rozpocznie się o godz. 13:00, a kibice będą mogli zobaczyć go za pośrednictwem serwisu polskihokej.tv. Faworytem meczu będą rzecz jasna podopieczni Roberta Kalabera. Po okazałym triumfie w Sosnowcu liczymy, że także domowa część spotkań czwartej rundy rozpocznie się od zwycięstwa.

 
2021-01-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w pełni zrehabilitowali się za porażkę w Toruniu, gromiąc na wyjeździe niewygodne na własnej tafli Zagłębie Sosnowiec aż 8:1 (1:0. 3:0, 4:1). Dorobkiem strzeleckim podzielili się: Dominik Paś (dwukrotnie), Zack Philips, Maciej Urbanowicz, Mateusz Bryk, Marek Hovorka, Marcin Płachetka i Marcin Horzelski. Szczególnie cieszą trafienia wracającego do gry po dwumiesięcznej przerwie Urbanowicza oraz niespełna 20-letniego wychowanka naszego klubu Marcina Płachetki.

 
2021-01-15

Miło nam poinformować, iż po blisko dwumiesięcznej przerwie na ekstraligową taflę powraca Maciej Urbanowicz, który tym samym przejmie od Marisa Jassa opaskę kapitańską. Urbanowicz będzie do dyspozycji trenera Roberta Kalabera w dzisiejszym wyjazdowym pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec.

 
2021-01-15

Piątkowym wyjazdowym meczem z Zagłębiem Sosnowiec hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną czwartą i zarazem ostatnią rundę spotkań fazy zasadniczej ekstraligi. Nasz zespół bronić będzie w tym meczu pozycji lidera tabeli, którą zechce zaatakować podejmujący Ciarko STS Sanok GKS Tychy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ