Wszystkie

 
2022-01-28

Jednym radość, drugim smutek... W piątkowy wieczór Re-Plast Unia Oświęcim przerwała swój impas, a zarazem zwycięską passę JKH GKS Jastrzębie, wygrywając 2:1 (0:0, 2:1, 0:0). Mimo chwilami miażdżącej przewagi w trzeciej tercji nasz zespół opuszcza obiekt Unii bez punktu. W niedzielę czeka nas derbowy mecz z GKS Katowice i miejmy nadzieję, że wówczas zagramy znacznie skuteczniej w ofensywie.

 
2022-01-27

W piątkowy wieczór nasz zespół zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten ekstraligowy hit końcówki stycznia będzie pojedynkiem dwóch drużyn, które mają za sobą kłopoty związane z podejrzeniem zakażeniami. Z naszej perspektywy najważniejszą informacją jest ta, iż trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. - Najbardziej raduje mnie fakt, że wszyscy jesteśmy zdrowi - mówi Leszek Laszkiewicz.

 
2022-01-27

W miniony weekend żaki starsze JKH GKS Jastrzębie przyniosły nam sporo radości za sprawą triumfu w węgierskim Debreczynie w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL). W związku z tym miło nam poinformować, iż nasz klub będzie niebawem gospodarzem trzecich rund tych rozgrywek w kategoriach wiekowych U16 oraz U14. Już teraz zapraszamy kibiców na Jastor!

 
2022-01-25

Władze PHL postanowiły wyjść naprzeciw startowi Comarch Cracovii w finale Pucharu Kontynentalnego w Danii i dokonały korekt w terminarzu fazy play-off. Przerwa w rozgrywkach zaplanowana została na pierwsze dziewięć dni marca. Przypomnijmy, że o możliwości wprowadzenia takiego rozwiązania mówił w wywiadzie dla naszej redakcji trener Robert Kalaber.

 
2022-01-24

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie zanotowały kapitalny występ w II rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi! Podopieczni Marka Chrabańskiego wygrali pięć z sześciu spotkań w węgierskim Debreczynie, co uczyniło ich najlepszą ekipą zawodów. W klasyfikacji całej imprezy nasi hokeiści awansowali na drugie miejsce. Dodajmy, że nasze żaki jako jedyne znalazły sposób na lidera z ukraińskiej Winnicy, którego pokonały 6:5 odrabiając trzybramkową stratę!

 
2022-01-23

Zgodnie z oczekiwaniami kibiców hokeiści JKH GKS Jastrzębie bez większych problemów uporali się z Tauron Podhalem Nowy Targ, zwyciężając outsidera w niedzielny wieczór wynikiem 5:0 (2:0, 1:0, 2:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Martin Kasperlik, Łukasz Nalewajka, Mateusz Bryk i Arturs Sevcenko, który dwoma trafieniami w trzeciej tercji podsumował zawody.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ