Wszystkie

 
2024-07-22

23 lipca hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócą do treningów po kilkunastu dniach zasłużonych urlopów. We wtorek nasza drużyna w pełnym zestawieniu rozpocznie ostatnią część przygotowań do sezonu, w ramach której rozegra osiem sparingów. Wśród podopiecznych Roberta Kalabera będą także ci zawodnicy, którzy dołączyli do zespołu wiosną i wczesnym latem.

 
2024-07-12

Miło nam poinformować, że zawodnicy i trenerzy drużyny seniorów oraz Akademii JKH GKS Jastrzębie znaleźli się wśród osobistości jastrzębskiego sportu wyróżnionych nagrodami finansowymi przez Miasto Jastrzębie-Zdrój. W sumie kilkudziesięciu naszych przedstawicieli zostało uhonorowanych kwotą niemal 96 tys. zł (do podziału) za zdobyte medale mistrzostw Polski oraz zakwalifikowanie się do kadry narodowej. Pełna pula nagród przeznaczona na jedenaście jastrzębskich klubów to pół miliona złotych.

 
2024-07-08

Miło nam poinformować, że do drużyny JKH GKS Jastrzębie dołącza kolejny ofensywny zawodnik rodem z Krainy Tysiąca Jezior. Roczny kontrakt z naszym klubem podpisał Teemu Pulkkinen, który ma na swoim koncie niezłe doświadczenie ze słynnej fińskiej Liigi oraz... mistrzostwo Polski z GKS Katowice. Ponadto w minionej dekadzie strzelał gole za Atlantykiem. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-07-04

Niebawem hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się na zasłużone urlopy. Dwumiesięczna harówa „na sucho” wymaga odpoczynku, bowiem w sierpniu i na początku września podopiecznych Roberta Kalabera czeka „ostatnia prosta” przed nowym sezonem. W jej ramach jastrzębianie rozegrają osiem sparingów, w tym trzy w ramach turnieju o Puchar RT Torax Poruba, w którym nasz zespół tradycyjnie już weźmie udział.

 
2024-06-27

Z nieukrywaną radością informujemy, że do JKH GKS Jastrzębie po roku przerwy i... zdobyciu mistrzostwa Polski powraca litewski snajper Mark Kaleinikovas! 25-latka rodem z Kowna nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, dość przypomnieć, iż w sezonie 2022/23 był najlepszym strzelcem naszego zespołu (21 goli) oraz liderem punktacji kanadyjskiej. Poprzednie rozgrywki THL zamknął dorobkiem 38 pkt., dokładając cztery gole w Mistrzostwach Świata Dywizji IB w Wilnie. Witamy z powrotem, Mark!

 
2024-06-26

Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w naszym klubie pozostanie Radosław Nalewajka! Jeden z ulubieńców kibiców i były kapitan JKH GKS Jastrzębie złożył odpowiednią parafkę na kontrakcie i tym samym w sezonie 2024/25 w ekipie trenera Roberta Kalabera zagrają obaj bracia rodem z ul. Kusocińskiego. Przypomnijmy, że umowa z Łukaszem Nalewajką została podpisana kilka tygodni temu.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ