Wszystkie

 
2023-02-08

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uzyskał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Nasz klub będzie realizował zadanie „Szkolenie sportowe i udział w zawodach dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie”, zaś kwota dotacji wyniosła 100 tys. zł.

 
2023-02-06

W piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej i teraz większość z nich będzie pod wodzą trenera Rafała Bernackiego szykować się do ćwierćfinału play-off. Pozostali wyruszą z... selekcjonerem Robertem Kalaberem za Kanał La Manche na Turniej Czterech Narodów w Coventry.

 
2023-02-05

Hokeistów JKH GKS Jastrzębie zabraknie niestety w finałach Mistrzostw Polski Juniorów. W turnieju barażowym, który od piątku do niedzieli rozgrywany był w Nowym Targu, podopieczni Mariusza Bernackiego odnieśli tylko jedno zwycięstwo i zakończyli zmagania na trzecim miejscu. Awans do finałów zdobyli pogromcy naszej ekipy - Podhale i MOSM Tychy.

 
2023-02-03

Na domowe pożegnanie z fazą zasadniczą hokeiści JKH GKS Jastrzębie sprawili nam kolejną miłą niespodziankę, pokonując w piątkowy wieczór na Jastorze po nadzwyczaj emocjonującym widowisku liderującą Comarch Cracovię! Co ciekawe, „Pasy” w 2023 roku przegrały tylko dwa mecze i... oba na naszej tafli. Niech to będzie dobry omen przed fazą play-off, która ruszy za kilka tygodni.

 
2023-02-02

Czas ucieka jak szalony. Mogłoby się wydawać, że zaledwie wczoraj zamartwialiśmy się fatalnym początkiem sezonu, a tymczasem przed nami ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej! W piątek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze liderującą Comarch Cracovię, która w 2023 roku przegrała tylko raz... właśnie na naszej tafli. Play-off już - nomen omen - za pasem. Zapraszamy!

 
2023-02-02

Od piątku do niedzieli w Nowym Targu rozegrane zostaną baraże o finały Mistrzostw Polski Juniorów, w których udział wezmą hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Obok podopiecznych Mariusza Bernackiego o dwa miejsca w finałach walczyć także będą Zagłębie Sosnowiec i MOSM Tychy. Turniej odbywa się w systemie „każdy z każdym”. Powodzenia Panowie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ