Wszystkie

 
2020-01-23

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują na Jastorze kije z mistrzem Polski i liderem ekstraligi, GKS Tychy. Ten hit trzeciej kolejki piątej rundy przykuwa zainteresowanie kibiców nie tylko na Śląsku. Co istotne, prawie na pewno szansa na kolejne derby z tym zespołem pojawi się dopiero w strefie medalowej... Dlatego chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać na wizytę na naszym lodowisku! Początek meczu o godz. 18:00.

 
2020-01-23

Przed nami wielkie derby z GKS Tychy! W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z liderem i obrońcą mistrzowskiego tytułu, który jest zarazem głównym faworytem do złota. - Czeka nas kolejny ciężki bój, ale my wychodzimy na lód w jednym celu - aby zgarnąć trzy punkty - podkreśla w specjalnym wywiadzie kapitan naszego zespołu Maciej Urbanowicz.

 
2020-01-21

W pierwszym meczu piątej rundy spotkań hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebne były jednak rzuty karne, w związku czym na Jastor trafiły tylko dwa punkty. "Tylko", ponieważ jastrzębianie mieli sporo dogodnych okazji do zakończenia meczu w regulaminowym czasie gry.

 
2020-01-21

Miasto Jastrzębie-Zdrój postanowiło uhonorować JKH GKS Jastrzębie za zdobycie pod koniec grudnia minionego roku trzeciego w historii Pucharu Polski. W dniu dzisiejszym prezydent miasta Anna Hetman podpisała stosowne zarządzenie w tej sprawie.

 
2020-01-20

Wyjazdowym pojedynkiem z Zagłębiem Sosnowiec hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną we wtorkowy wieczór piątą i zarazem ostatnią rundę spotkań fazy zasadniczej. Pojedynki rozgrywane pod koniec stycznia i w połowie lutego zadecydują o rozstawieniu w play-offach. Nie trzeba zatem dodawać, że przy tak potężnym ścisku w czołówce tabeli każdy punkt będzie na wagę złota!

 
2020-01-20

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie skompletowali już czwarte trofeum w tym sezonie! Po Pucharze RT Torax, Pucharze Polski i Pucharze Wyszehradzkim nasi zawodnicy wygrali... II Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ice Cross w Tychach.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ