Wszystkie

 
2021-07-20

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili do treningów po dwutygodniowej urlopowej przerwie. W pierwszym treningu w niedzielę wieczorem uczestniczyli wszyscy zawodnicy, a następnie sześciu wraz z selekcjonerem Robertem Kalaberem udało się na zgrupowanie reprezentacji Polski. Pozostała osiemnastka w tym tygodniu pracuje z II trenerem Rafałem Bernackim.

 
2021-07-16

Pierwsza niedziela sierpnia upłynie pod znakiem bardzo pozytywnych emocji. JKH GKS Jastrzębie wraz z MOSiR-em i Kopalnią Wiedzy JSW zaprasza wszystkich kibiców (aktualnych i... przyszłych!) na Piknik z Hokejem, który zorganizujemy specjalnie dla Was na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. Atrakcji nie zabraknie!

 
2021-07-14

Miło nam poinformować, iż do JKH GKS Jastrzębie dołącza 27-letni napastnik Arturs Sevcenko, który podpisał z naszym klubem roczny kontrakt. Zbieżność nazwisk z Eriksem nie jest przypadkowa - Arturs to o trzy lata młodszy brat naszego defensora. Laipni lūdzam Jastrzębie!

 
2021-07-12

Kontynuując cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League zapraszamy do przepięknego Salzburga, gdzie swoich konkurentów podejmuje miejscowy EC Red Bull. Z drużyną z Austrii JKH GKS Jastrzębie zagra u siebie 5 września, natomiast tydzień później zagości w Mieście Mozarta.

 
2021-07-08

Przedstawieniem ekipy HC Bolzano rozpoczynamy cykl artykułów na temat naszych rywali w Champions Hockey League. To właśnie drużyna z północnych Włoch będzie pierwszym konkurentem JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2021/22, a mecze z 19-krotnym mistrzem Italii i aktualnym wicemistrzem ICEHL zaplanowane są na 3 września (dom) i 10 września (wyjazd).

 
2021-07-05

Z radością informujemy, iż w kolejnym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował Maris Jass! Łotewski defensor podpisał z naszym klubem nową, roczną umowę. Tym samym "łotewska kolonia" na Jastorze to aktualnie trzech hokeistów, ponieważ wraz z Jassem w Jastrzębiu zagrają także Eriks Sevcenko oraz Frenks Razgals.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ