Wszystkie

 
2021-10-17

Hokeiści GKS Katowice po raz drugi w tym sezonie znaleźli sposób na nasz zespół, wygrywając w niedzielny wieczór w Satelicie 5:2 (2:1, 3:1, 0:0). Honorowe gole dla JKH GKS Jastrzębie zdobyli Radosław Nalewajka i Jauhenij Kamienieu. Czasu na rozpamiętywanie derbowej porażki nie będzie, ponieważ już we wtorek zagramy w Oświęcimiu o Superpuchar Polski!

 
2021-10-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy uraczyli nas w piątkowy wieczór kapitalnym derbowym widowiskiem. Po niezwykle interesującym spotkaniu, w którym nie zabrakło nawet... rosyjskiego pojedynku na pięści, mistrzowie Polski zwyciężyli 3:2 (3:1, 0:0, 0:1). Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Roman Rac, a jednego dołożył Marcin Horzelski.

 
2021-10-15

Przed nami wielkie derby. W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą w klasyku PHL GKS Tychy, rozpoczynając zarazem drugą rundę ekstraligowych zmagań. Bądźcie z nami na Jastorze! Jak podkreśla Leszek Laszkiewicz, nasz zespół ma w nogach sporą dawkę meczów, a w takiej sytuacji doping z trybun jest bezcenny.

 
2021-10-14

Sezon pędzi jak szalony. Nie zdążyliśmy na dobre nacieszyć się triumfem w Asker, a tymczasem przed nami powrót do ekstraligi i derby z GKS Tychy. Aby jednak "w czeluściach statystyk" nie zaginęły nam wspomnienia z Champions Hockey League, porozmawialiśmy z dyrektorem sportowym JKH GKS Jastrzębie Leszkiem Laszkiewiczem. Nasz najsłynniejszy "Numer 81" tonuje nastroje, ale zarazem przyznaje, iż mamy powody do wiary w kolejne sukcesy drużyny trenera Roberta Kalabera!

 
2021-10-13

Wciąż żyjemy zwycięstwem JKH GKS Jastrzębie w Asker. Triumfalne zakończenie udziału w Champions Hockey League pozwala nam ocenić występ mistrza Polski jako wykonanie zadania z nawiązką. Radości nie kryje też trener Robert Kalaber, który w wywiadzie dla serwisu CHL ujawnił, z czego szczególnie jest zadowolony.

 
2021-10-12

JKH GKS Jastrzębie z wysoko podniesionym czołem kończy swój debiut w Champions Hockey League! We wtorkowy wieczór wspierani na miejscu przez naszych kibiców i miejscową emigrację (!) mistrzowie Polski wysoko pokonali norweski Frisk Asker, dzięki czemu nie tylko zapewnili sobie trzecie miejsce w grupie, ale zarazem odnieśli historyczne wyjazdowe zwycięstwo w europejskich pucharach! Panowie, dziękujemy! Godnie reprezentowaliście polski hokej w Europie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ