Wszystkie

 
2022-10-04

Jak zapowiadaliśmy niedawno, do grona naszych jubilatów z meczem nr 400 w ekstralidze dołączyć miał Łukasz Nalewajka. Miło nam poinformować, że okolicznościowe spotkanie miało miejsce w miniony piątek, gdy JKH GKS Jastrzębie pokonał na Jastorze Energę Toruń i tym samym powrócił do walki o Puchar Polski! Gratulujemy jednemu z naszych najbardziej zasłużonych wychowanków, który miał swój udział we wszystkich największych sukcesach naszego klubu!

 
2022-10-03

Ekipa młodzików Akademii JKH GKS Jastrzębie wywalczyła trzecie miejsce w turnieju pierwszej rundy Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi w Nowym Targu! Podopieczni trenera Wojciecha Czecha pokonali m.in. ekipy z Litwy i Rumunii, ulegając jedynie złotym i srebrnym medalistom. Warto dodać, że jastrzębianie będą gospodarzami grudniowej rundy CJHL U16, na którą już teraz zapraszamy na Jastor!

 
2022-10-02

Mamy w końcu pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie 2022/23! W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli trudny teren w Sanoku wynikiem 2:1 (1:0, 1:1, 0:0), a bohaterem dnia okazał się zdobywca obu pięknych goli Mark Kaleinikovas. Tym samym na finiszu I rundy nasz zespół złapał kontakt z czołową czwórką!

 
2022-10-01

Wyjazdowym meczem z Marmą Ciarko STS Sanok nasi hokeiści zakończą pierwszą rundę fazy zasadniczej. Nie trzeba dodawać, że to jedna z najtrudniejszych inauguracji w ekstraligowych dziejach JKH GKS Jastrzębie. Niemniej, pełni nadziei po pokonaniu Energi Toruń liczymy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie!

 
2022-09-30

Mamy drugie zwycięstwo w sezonie 2022/23! W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali po ciężkim meczu Energę Toruń 2:1 (1:1) po golach Marka Kaleinikovasa i Raivo Freidenfeldsa. Bohaterem meczu był także bramkarz Bence Balizs, który nie pozwolił gościom na wyrównanie w końcówkach wszystkich trzech tercji. W niedzielę podopieczni Roberta Kalabera zakończą pierwszą rundę wyjazdem do Sanoka.

 
2022-09-30

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Energę Toruń. Pojedynek ten rozpocznie się o godz. 19:00, a zatem nieco później niż zwykle. Dla naszego zespołu spotkanie ze "Stalowymi Piernikami" będzie okazją do drugiego z rzędu domowego zwycięstwa oraz poprawy nastrojów po siedmiu straconych golach w Krakowie. W ostatnich dniach podopieczni Roberta Kalabera znów mocno pracowali nad eliminacją błędów w defensywie. Zapraszamy na Jastor! Drużyna liczy na Wasze wsparcie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ