Wszystkie

 
2018-12-12

20 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają swój ostatni w tym roku mecz ligowy na Jastorze. Naszym rywalem będzie Unia Oświęcim, a podczas tego pojedynku po raz szósty na lodowisku w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowana zostanie akcja Teddy Bear Toss!

 
2018-12-10

Zapraszamy do lektury wywiadu jakiego "Profesor" Laszkiewicz udzielił portalowi JasNet.pl. Przeczytacie w nim o powodach podjęcia decyzji o zakończeniu kariery sportowej najlepszego i najwybitniejszego hokeisty w dziejach jastrzębskiego hokeja.

 
2018-12-10

Z powodu kontuzji kręgosłupa, najlepszy i najwybitniejszy wychowanek JKH GKS Jastrzębie, Leszek Laszkiewicz został zmuszony do zawieszenia łyżew na przysłowiowym kołku. Popularny "Laszka" walczył jak mógł, by wrócić jeszcze na lodowe tafle, ale po wielu miesiącach rehabilitacji musiał niestety odpuścić… Dziękujemy "profesorze" za grę w barwach JKH GKS Jastrzębie oraz wspaniałe występy w reprezentacji!

 
2018-12-09

W drugim meczu Mistrzostw Świata do lat 20 Dywizji 1B Polska przegrała 1:3 z Włochami, a jedyną bramkę dla biało-czerwonych zapisał na swoje konto Dominik Paś. Najlepszym zawodnikiem spotkania w polskim zespole wybrany został z kolei inny wychowanek JKH, Kamil Wałęga. (fot. PZHL)

 
2018-12-09

W pierwszym meczu Mistrzostw Świata Dywizji IB do lat 20 Polska pokonała Ukrainę 4:2. Połowa dorobku bramkowego biało-czerwonych to dzieło wychowanków JKH GKS Jastrzębie. Pięknego gola w przewadze zdobył Dominik Paś, a w 46. minucie wynik ustalił Kamil Wałęga. (fot. pzhl.org.pl)

 
2018-12-09

Paczka przygotowywana przez hokeistów, Zarząd, Klub Kibica oraz market Carrefour Jastrzębie-Zdrój trafiła już do wybranej przez klub rodziny. Tegorocznym beneficjentem była czteroosobowa rodzina, tj. Pani Monika, która samotnie wychowuje trójkę dzieci.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ