Wszystkie

2019-12-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie musieli uznać wyższość toruńskiej Energi. W niedzielny wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe ze "Stalowymi Piernikami" 1:2, a wszystkie bramki padły w drugiej tercji meczu. Spotkanie było niezwykle dramatyczne i zakończyło się trzema karami meczu. W sumie sędziowie podyktowali ponad sto minut kar.

2019-12-15

Po okazałym zwycięstwie nad Naprzodem Janów hokeiści JKH GKS Jastrzębie ruszają na pojedynek do Torunia. Miejscowe "Stalowe Pierniki" na pewno nie sprzedadzą łatwo skóry, bowiem ekipie trenera Jurija Czucha powoli zaczynają uciekać drużyny z siódmego i ósmego miejsca.

2019-12-14

Okazuje się, że pogrom sprawiony Naprzodowi Janów to nie tylko najwyższa wygrana w tym sezonie, ale zarazem najbardziej okazałe domowe zwycięstwo w historii występów JKH GKS Jastrzębie w ekstralidze! Różnicą czternastu goli jastrzębscy hokeiści wygrali jeszcze tylko raz - w 2016 roku z SMS U20 Sosnowiec (15:1), ale miało to miejsce w meczu wyjazdowym, a naszym rywalem był zespół, który uczestniczył w rozgrywkach na "specjalnych zasadach".

2019-12-14

Po spotkaniu JKH GKS Jastrzębie z Naprzodem Janów (14:0) na pomeczowej konferencji prasowej swoimi opiniami o zawodach podzielili się trenerzy obu ekip - Jacek Szopiński (Naprzód) i Robert Kalaber (JKH GKS).

2019-12-13

Tak wysoko hokeiści JKH GKS Jastrzębie w tym sezonie nie wygrali. W piątkowy wieczór nasz zespół pokonał na Jastorze Naprzód Janów aż 14:0 (2:0, 4:0, 8:0), a dominacja podopiecznych Roberta Kalabera w żadnym momencie zawodów nie podlegała dyskusji. Połowę dorobku strzeleckiego gospodarzy zapisali na swoje konta Radosław Sawicki i Martin Kasperlik, a resztę - Patryk Matusik, Kamil Wróbel, Dominik Jarosz, Radosław Nalewajka, Tomasz Kulas i Henrich Jabornik.

2019-12-12

Kamil Wałęga zanotował znakomite otwarcie Mistrzostw Świata do lat dwudziestu, które odbywają się w Kijowie. Napastnik JKH GKS Jastrzębie czterokrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszym meczu reprezentacji Polski z Włochami, w którym biało-czerwoni zwyciężyli aż 15:3 (3:1, 8:1, 4:1)!

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.