Wszystkie

 
2020-04-04

JKH GKS Jastrzębie to nie tylko drużyna seniorów, ale także setki młodych hokeistów, spośród których mamy nadzieję wyłowić "nowego Leszka Laszkiewicza". Czas zatem na cykl podsumowań sezonu 2019/2020 w grupach młodzieżowych. Tę serię rozpoczynamy od zespołu juniorów, prowadzonego przez trenera Zbigniewa Wróbla. To zawodnicy urodzeni w latach 2000-2003. Sezon w tej grupie wiekowej zakończył się tuż przed finałami Mistrzostw Polski Juniorów, do których nasz zespół uzyskał kwalifikację.

 
2020-04-01

Ondrej Raszka nie będzie w kolejnym sezonie strzegł bramki JKH GKS Jastrzębie. 30-letni golkiper rodem z Trzyńca, którego zapamiętamy jako bohatera finałów Pucharu Polski i Pucharu Wyszehradzkiego oraz ćwierćfinałów z Comarch Cracovią, opuszcza nasz klub. "Ondra" dziękujemy za wszystko!

 
2020-03-31

Zarząd Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie podjął uchwałę o niepłaceniu składki za miesiąc kwiecień bieżącego roku przez członków naszego klubu.

 
2020-03-27

Po krótkiej przerwie wynikającej z przedwczesnego zakończenia sezonu hokeiści JKH GKS Jastrzębie powracają do zajęć. Z oczywistych powodów nie będą to "normalne" treningi. Sztab szkoleniowy rozesłał już zawodnikom plany na najbliższe tygodnie. - Są to zajęcia, które można wykonać w domu, ponieważ obecnie innej możliwości nie ma. Głównie stawiamy na treningi kalisteniki. Zawodnicy mogą także ewentualnie pobiegać na świeżym powietrzu, bo to można robić - informuje II szkoleniowiec Rafał Bernacki, który na bieżąco kontaktuje się z przebywającym na Słowacji trenerem Robertem Kalaberem.

 
2020-03-20

Ponad tydzień temu z uwagi na epidemię koronawirusa zakończony został sezon 2019/2020. Kilka dni później w związku z tą sytuacją zamknięte zostały wszystkie miejskie obiekty sportowe w Jastrzębiu-Zdroju. - Na chwilę obecną znajdujemy się w stanie zawieszenia i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń - nie ukrywa II trener JKH GKS Jastrzębie Rafał Bernacki.

 
2020-03-18

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił redakcji sportowej portalu JasNet obszernego wywiadu dotyczącego zakończonego przed tygodniem sezonu. - Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to najlepszy sezon w historii jastrzębskiego hokeja, a porównywalnym do niego mogą być jedynie rozgrywki 2012/2013, gdy wywalczyliśmy Puchar Polski i wicemistrzostwo kraju - powiedział sternik naszego klubu.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ