Wszystkie

 
2020-10-20

Pierwsze trofeum w sezonie 2020/2021 pada łupem JKH GKS Jastrzębie! We wtorkowy wieczór nasz zespół po bardzo dobrym, szybkim meczu pokonał na Stadionie Zimowym GKS Tychy 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) po golach Łukasza Nalewajki, Macieja Urbanowicza i Radosława Nalewajki! Brawo Panowie! Kolejny prestiżowy puchar będzie tym samym zdobił gablotę na Jastorze! Mamy Puchar Polski, mamy Puchar Wyszehradzki, a teraz zdobywamy Superpuchar Polski!

 
2020-10-19

We wtorkowy wieczór po raz drugi w dziejach hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają o Superpuchar Polski. Rywalami zdobywców Pucharu Polski będzie mistrz kraju, GKS Tychy, z którym w "ekstraligową" niedzielę podopieczni Roberta Kalabera przegrali na Jastorze 0:1 (0:1, 0:0, 0:0). O zbliżających się derbach "wagi ciężkiej", których stawką będzie okazałe trofeum, porozmawialiśmy z Mateuszem Brykiem. Nasz defensor doskonale pamięta pojedynek o to trofeum sprzed roku, gdy grał dla... GKS Tychy. - Teraz jestem po drugiej stronie barykady i zrobię wszystko, aby wynik był dla nas korzystny - podkreśla Bryk.

 
2020-10-18

GKS Tychy udanie zrewanżował się JKH GKS Jastrzębie za porażkę z początku sezonu i w niedzielny wieczór pokonał nasz zespół na opustoszałym Jastorze 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) po "złotym golu" Christiana Mroczkowskiego z 12. minuty zawodów. Podopieczni Roberta Kalabera mieli kilka wybornych sytuacji do wyrównania, ale każdorazowo na ich drodze stawał świetnie dysponowany John Murray. Trzeba przyznać, że "mecz na szczycie" bez kibiców to... jak niedziela bez rosołu.

 
2020-10-17

Ten derbowy mecz miał być dla kibiców zarazem świętem ekstraligowego hokeja, jak i przedsmakiem emocji związanych ze spotkaniem o Superpuchar Polski. Niestety, niedzielne starcie JKH GKS Jastrzębie z GKS Tychy - mimo swojego ciężaru gatunkowego pojedynku na szczycie - z uwagi na znane okoliczności odbędzie się bez udziału publiczności. Nasi hokeiści będą zatem liczyć na Wasze "duchowe" wsparcie zza ekranów monitorów, smartfonów i telewizorów.

 
2020-10-16

Wprowadzone przez rząd kolejne obostrzenia objęły imprezy sportowe, które od 17 października rozgrywane są bez udziału publiczności i w nowym reżimie sanitarnym. W związku z tym JKH GKS Jastrzębie informuje, że na spotkania na Lodowisku Jastor rozgrywane przy pustych trybunach nie obowiązują dotychczasowe legitymacje klubowe oraz stałe i jednorazowe akredytacje dziennikarskie. Dziennikarze, którzy w ramach wykonywanych obowiązków chcą być obecni na zawodach ekstraligowych na Lodowisku Jastor, zobowiązani są do złożenia nowych wniosków na jednorazową akredytację meczową.

 
2020-10-15

Najbliższe spotkania hokeistów JKH GKS Jastrzębie na Lodowisku Jastor rozegrane zostaną bez udziału publiczności. To efekt wprowadzenia kolejnych obostrzeń, które mają wspomóc walkę z epidemią koronawirusa. Nowe regulacje odnośnie grania bez kibiców dotyczą - bez rozróżnienia - zarówno żółtych, jak i czerwonych stref. Aktualnie miasto Jastrzębie-Zdrój znajduje się w żółtej strefie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ