Wszystkie

 
2022-06-23

Z radością informujemy, że klub pozyskał kolejnego zawodnika. Tym razem do drużyny trenera Roberta Kalabera dołącza napastnik z kraju aktualnych mistrzów olimpijskich i świata. Roczną umowę z klubem podpisał Markus Korkiakoski, który większość seniorskiej kariery spędził w klubach grających na zapleczu fińskiej i czeskiej ekstraligi. Tervetuloa Markus!

 
2022-06-22

Kolejna dobra informacja dla wszystkich sympatyków hokeja w Jastrzębiu-Zdroju i okolic napłynęła tym razem z Katowic. JKH GKS Jastrzębie uzyskał licencję na występy w hokejowej ekstralidze w sezonie 2022/2023. Nasz klub otrzymał stosowny dokument, spełniając wszelkie wymogi organizatora rozgrywek.

 
2022-06-21

Z radością informujemy, że kolonia łotewskich hokeistów w JKH GKS Jastrzębie powiększa się. Kolejnym będzie mierzący 188 cm wzrostu i ważący 85 kg obrońca rodem ze stolicy Łotwy, Eduards Hugo Jansons. Zawodnik ma za sobą krótki epizod w KHL, grę w reprezentacji Łotwy na Mistrzostwach Świata Juniorów i Uniwersjadzie. Łotewski obrońca związał się z naszym klubem rocznym kontraktem. Laipni ludzam, Hugo!

 
2022-06-06

Zgodnie z zapowiedzią hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód po miesięcznej przerwie poświęconej na treningi "na sucho". W pierwszy czerwcowy poniedziałek nasz zespół miał okazję zapoznać się z taflą w czeskiej Porubie, gdzie zawodnicy pracowali pod czujnym okiem trenera Roberta Kalabera.

 
2022-05-31

Trwają przygotowania naszych hokeistów do sezonu 2022/23. Jak już informowaliśmy, ekipa JKH GKS Jastrzębie przez siedem wiosennych tygodni szykuje podstawy formy i wytrzymałości. W czerwcu podopieczni Roberta Kalabera będą mieli okazję powrócić do zajęć na lodzie za sprawą wyjazdów na obiekt w czeskiej Porubie.

 
2022-05-27

Choć mamy dopiero końcówkę maja, to już teraz poznaliśmy plan sparingów naszych hokeistów przed sezonem 2022/2023. Podopieczni Roberta Kalabera rozegrają co najmniej jedenaście spotkań, w tym sześć w ramach turniejów w czeskiej Porubie i słowackiej Dubnicy. Trzy sparingi odbędą się na Jastorze, a wśród nich jest mecz ze słowacką Duklą Michalovce.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ