Wszystkie

 
2024-02-29

Od rozpoczęcia sezonu 2023/24 minęło niemal pół roku. Ponad pięć miesięcy zaciętej walki o pozycje w tabeli Tauron Hokej Ligi zaowocowało aktualnym rozstawieniem w 1/4 finału play-off, w której JKH GKS Jastrzębie skrzyżuje kije z Energą Toruń. Zaczynamy już w piątek i w sobotę o godz. 17:00 na Jastorze. Celem podopiecznych Roberta Kalabera będzie „dobre wejście” w tę rywalizację, czyli... kontynuacja domowej passy wygranych nad „Stalowymi Piernikami”, z którymi jastrzębscy hokeiści po raz pierwszy walczyli ponad pół wieku temu w barażach o II ligę! Będzie się działo, więc bądźcie z nami!

 
2024-02-27

Poznaliśmy przeciwnika JKH GKS Jastrzębie w ćwierćfinale fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Za sprawą wyborów naszych rywali z podium fazy zasadniczej podopiecznym Roberta Kalabera przypadł w udziale zaszczyt skrzyżowania kijów o półfinał z KH Energą Toruń, która zafiniszowała na piątej pozycji. Walczymy do czterech wygranych. Zaczynamy już w piątek i w sobotę na Jastorze!

 
2024-02-27

W ostatnim meczu fazy zasadniczej hokeiści JKH GKS Jastrzębie ponownie nie zdołali zdobyć Hali Lodowej w Nowym Targu. Mimo długiego prowadzenia po efektownym trafieniu Kamila Górnego podopieczni Roberta Kalabera zjechali z tafli pokonani przez miejscowe PZU Podhale po dość niemrawym konkursie rzutów karnych. Dodajmy, że wtorkowa porażka w żaden sposób nie wpływa na czwartą pozycję naszej ekipy w tabeli Tauron Hokej Ligi. A teraz... czas na play-offy! W ćwierćfinale nieco niespodziewanie zagramy z Energą Toruń, która zanotowała dobry finisz piątej rundy.

 
2024-02-27

Zaledwie „wczoraj” rozpoczynaliśmy sezon domowym pojedynkiem z Sanokiem, a tymczasem mamy ostatni wtorek lutego i ostatni mecz piątej rundy fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. Wiemy już, kto będzie dobierał rywala w 1/4 finału i gdzie rozpoczniemy walkę o czołową czwórkę. Zleciało, jak z bicza strzelił. Pozostaje już tylko wyjazd do Nowego Targu, który nie ma wprawdzie wpływu na układ tabeli, ale... byłoby sympatycznie podsumować „zasadniczą” część sezonu przekonującym zwycięstwem.

 
2024-02-27

We wtorkowy wieczór poznamy rywala JKH GKS Jastrzębie w walce o czołową czwórkę fazy play-off Tauron Hokej Ligi. Niezależnie od tego, czy naszym konkurentem będzie Cracovia, Podhale, Toruń czy Zagłębie, dwa pierwsze spotkania odbędą się na Lodowisku Jastor w najbliższy piątek i sobotę. Informujemy już teraz, iż oba pojedynki rozpoczną się o godz. 17:00, a zatem warto zarezerwować sobie czas na wizytę przy al. Jana Pawła II 6a.

 
2024-02-25

Juniorzy JKH GKS Jastrzębie zakończyli turniej Mistrzostw Polski U20 w Toruniu jako czwarta siła krajowego hokeja młodzieżowego, przegrywając mecz o brąz z gospodarzami zmagań, Sokołami Toruń 1:3 (0:1, 1:0, 0:2). Honorowe trafienie należało do Macieja Poręby, który w 35. minucie pięknie huknął z okolic bulika. Czwarte miejsce należy uznać za sukces - wszak podopieczni Mariusza Bernackiego byli najmłodszą ekipą imprezy, a mimo to zdołali awansować do kwartetu najlepszych drużyn. Za rok liczymy na więcej!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ