Wszystkie

 
2019-01-05

Ciężka przeprawa czeka w niedzielę jastrzębskich hokeistów. JKH zagra w Oświęcimiu z Unią, która pomimo ostatniej rewolucji na ławce trenerskiej będzie chciała wykorzystać atut własnego lodowiska i zdobyć pierwsze w tym roku punkty.

 
2019-01-04

Drugi mecz i drugie w tym roku zwycięstwo. Tym razem jastrzębianie pokonali rozsypującą się drużynę Orlika Opole, który mimo wąskiego składu i kłopotów finansowych postawił gospodarzom twarde warunki. Ostatecznie podopieczni Roberta Kalabera wygrali 4:1. Kolejny mecz nasi hokeiści rozegrają w niedzielę, gdy zmierzą się w Oświęcimiu z Unią.

 
2019-01-03

Piątkowy mecz 34. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie podejmie Orlika Opole odbędzie się zgodnie z planem. To będzie pierwszy domowy mecz w tym roku dla triumfatora rozgrywek o Puchar Polski.

 
2019-01-02

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie od zwycięstwa rozpoczęli nowy 2019 rok. Podopieczni Roberta Kalabera pokonali na wyjeździe Comarch Cracovię 4:1. Kolejny mecz jastrzębianie mają rozegrać już 4 stycznia na Jastorze. JKH podejmie wtedy Orlika Opole, choć w mediach pojawiają się informacje, że ze względu na kłopoty finansowe, rywal chce przełożyć to spotkanie. Na chwilę obecną nie ma oficjalnej decyzji w tej kwestii.

 
2018-12-30

Emocje związane ze zdobyciem Pucharu Polski przez naszych hokeistów powoli opadają. Zapraszamy do obejrzenia na YouTube na kanale Polski Hokej kulisów finałowego starcia o Puchar Polski. Poniżej przedstawiamy też statystyki zawodników JKH GKS Jastrzębie.

 
2018-12-29

Finałowe starcie Pucharu Polski padło łupem jastrzębian, którzy pewnie pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0. Według prezesa JKH GKS Jastrzębie, Kazimierza Szynala taki wynik na tym etapie to wręcz deklasacja.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ