Wszystkie

 
2024-02-14

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują noworoczny marsz od zwycięstwa do zwycięstwa. W walentynkowo-popielcowy wieczór nasz zespół pokonał na wyjeździe lidera Tauron Hokej Ligi, GKS Katowice 5:2 (2:0, 2:0, 1:2), popisując się świetną skutecznością w dwóch pierwszych odsłonach. Za ozdobę pojedynku można uznać trafienie Dominika Pasia po fantastycznym dograniu spod... naszej bramki Conora MacEacherna. Pozostałe gole to zdobycze Emila Bagina, Dominika Jarosza i Tuukki Rajamakiego. W piątek widzimy się na Jastorze na arcyważnych derbach z GKS Tychy. Będzie się działo!

 
2024-02-14

Z radością informujemy, że Akademia JKH GKS Jastrzębie znalazła się w gronie jastrzębskich klubów sportowych, które otrzymały dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na wspieranie zadań publicznych w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2024 rok. Nasza Akademia otrzymała 140 tys. zł spośród 800 tys. zł przeznaczonych na ten cel przez Miasto.

 
2024-02-13

Po krótkiej przerwie związanej z nieudanymi dla naszej reprezentacji kwalifikacjami olimpijskimi wracamy na taflę Tauron Hokej Ligi wyjazdowym pojedynkiem z liderem, GKS Katowice. W nietypowym, środowym terminie podopieczni Roberta Kalabera postarają się podtrzymać tegoroczną passę - są bowiem najlepszą polską drużyną w 2024 roku. Ponadto na wyjazdach jastrzębianie są niepokonani od... ponad dwóch miesięcy. Wciąż jesteśmy w grze o podium, ale punktów musimy szukać nawet w Satelicie. Powodzenia, panowie!

 
2024-02-12

Reprezentacja Polski nie zdołała awansować do ostatniej rundy kwalifikacji olimpijskich, zajmując dopiero trzecie miejsce w zakończonym w niedzielę turnieju w Sosnowcu. W zawodach wystąpiło sześciu hokeistów JKH GKS Jastrzębie, a nam na pocieszenie pozostaje fakt, że Dominik Paś z dwoma golami był najskuteczniejszy wśród Polaków. Po jednym trafieniu zapisali na swoje konta Marcin Kolusz, Kamil Górny i - dla Estonii - Robert Arrak.

 
2024-02-08

W czwartkowe popołudnie reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację o awans do ostatniej rundy kwalifikacji olimpijskich. W ekipie selekcjonera Roberta Kalabera znalazło się ostatecznie pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie oraz wychowanek naszego klubu Kamil Wałęga. Co jednak ciekawe, obok nich w Sosnowcu zagra też... nasz napastnik Robert Arrak, na którego skuteczność liczyć będą Estończycy.

 
2024-02-07

Nie tylko kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich żyjemy w „przerwie na reprezentację”. Obok pięciu seniorów w kadrach narodowych biało-czerwonych mamy też bowiem kilkunastu przedstawicieli U20, U18 i U16. Co więcej, adepci Akademii JKH GKS znaleźli się także w reprezentacji... Litwy! Dodajmy, że w sumie dziewięciu spośród powołanych to uczniowie klas hokejowych w ZSMS Jastrzębie-Zdrój.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ