Wszystkie

 
2021-11-18

Po dwutygodniowej przerwie na zgrupowanie reprezentacji ekstraliga hokeja wraca do gry. Znakomitą przystawką do głównego dania będzie inaugurujący tę część sezonu ligowego mecz na Stadionie Zimowym, gdzie JKH GKS Jastrzębie powalczy o punkty z gospodarzami obiektu, tyskim GKS-em. Czwartkowy termin związany jest z darmową transmisją pojedynku na platformie Polskiego Hokeja na Youtube. Początek o godz. 18:00.

 
2021-11-17

Zachęcamy wszystkich kibiców hokeja do odwiedzin Lodowiska Jastor w dniach 19-21 listopada. Nasz obiekt będzie gospodarzem turnieju młodzików w ramach Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U16 (CJHL). Podopieczni Mariusza Bernackiego podejmą rywali z Kowna, Belgradu, Odessy, Kijowa, Rygi i Pilzna! Emocji nie zabraknie! Wstęp wolny.

 
2021-11-16

Niedawno informowaliśmy, iż wyjazdowy pojedynek z Comarch Cracovią był dla jastrzębskich hokeistów meczem nr 700 w elicie. Niestety, jubileusz nie okazał się szczęśliwy, ale nie oznacza to, iż nie warto pokusić się stosowne podsumowanie. Za sprawą tytanicznej pracy naszego archiwisty Krzysztofa Gorczycy możemy przedstawić Wam aktualne zestawienie.

 
2021-11-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski wygrała turniej Baltic Challenge Cup w Tallinnie, pokonując ekipy Litwy, Łotwy i Estonii. W zawodach wystąpiło trzech hokeistów naszego klubu. Michał Kieler bronił w dwóch meczach, a Jauhenij Kamienieu i Dominik Jarosz dołożyli "trzy grosze" do zwycięstw.

 
2021-11-10

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie prowadzonej przez Roberta Kalabera reprezentacji Polski, w którym biorą udział m.in. Michał Kieler, Jauhenij Kamienieu i Dominik Jarosz. Pozostali zawodnicy JKH GKS Jastrzębie sumiennie pracują pod okiem Rafała Bernackiego. Jednak od czwartku do soboty będą wreszcie mogli liczyć na moment oddechu.

 
2021-11-09

Dwa zespoły JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w turnieju Laszkiewicz Cup 2021, który odbył się w miniony weekend na Jastorze. W zawodach bardzo dobrze spisała się nasza ekipa żaków młodszych i mikrusów, która zdobyła srebro w roczniku 2011. MVP turnieju w tej kategorii wybrany został zawodnik JKH GKS Dawid Nowak.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ