Wszystkie

 
2022-11-24

W piątkowy wieczór czekają nas kolejne klasyczne derby ekstraligi, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy. Po okazałym triumfie nad GKS Katowice podopieczni Roberta Kalabera mieli tydzień czasu na spokojne potrenowanie i przygotowanie się do pojedynku z tyszanami. Co istotne, naszą ekipę - odpukać w niemalowane - wciąż omijają kłopoty zdrowotne, a szkoleniowcy mają do dyspozycji niemal pełną kadrę.

 
2022-11-22

Miło nam poinformować, że do JKH GKS Jastrzębie dołącza kolejny zawodnik z Węgier! Miesięczną umowę z opcją przedłużenia do końca sezonu podpisał z naszym klubem 24-letni napastnik Donat Szita. Rodak Bence Balizsa ma za sobą występy w rodzimej lidze oraz EBEL, a także we Francji i Danii. Jest również reprezentantem Kraju Bratanków. Donat, witamy w Jastrzębiu!

 
2022-11-21

Hokeiści drugiej drużyny JKH GKS Jastrzębie mają za sobą dwa kolejne mecze w rozgrywkach I ligi. Nasza młoda ekipa mimo dzielnej postawy wróciła jednak bez punktów z wyjazdu na wschód Polski. Na plus ostatnich pojedynków w tym roku należy zaliczyć siedem zdobytych goli.

 
2022-11-18

Konia z rzędem temu, kto przewidział wynik piątkowych derbów na Jastorze! Po znakomitym widowisku hokeiści JKH GKS Jastrzębie wysoko pokonali mistrza Polski z Katowic 6:0 (1:0, 2:0, 3:0), w pełni rewanżując mu się za dwie poprzednie porażki. Podkreślić należy świetną grę zarówno w ofensywie, jak i czyste konto Bence Balizsa, co jest niewątpliwie efektem "przepracowania" wcześniejszych spotkań. Brawo Panowie! Takiego zastrzyku optymizmu potrzebowaliśmy!

 
2022-11-17

W piątkowy wieczór kibiców JKH GKS Jastrzębie czeka kolejna porcja derbowych emocji. Na Jastor zawita mistrz Polski z Katowic, z którym podopieczni Roberta Kalabera stoczyli w tym sezonie dwa wyrównane boje. Oba jednak skończyły się minimalnymi triumfami rywali. Czas przerwać ten impas! Aby jednak tego dokonać, niezbędna będzie bardzo solidna postawa w defensywie, bowiem Bartosz Fraszko i jego koledzy nie wybaczą żadnego błędu. Bądźcie z nami!

 
2022-11-17

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w środowy wieczór na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 8:5 (2:1, 3:0, 3:4) i tym samym po raz pierwszy w sezonie uzyskali dodatni bilans bramkowy w tabeli PHL. Mimo wygranej nasz zespół nie może być zadowolony ze stylu zwycięstwa, bowiem co najmniej trzy z pięciu goli dla gospodarzy były efektem błędów w defensywie. W piątek przeciw GKS Katowice na taką dekoncentrację nie będziemy mogli sobie pozwolić.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ