Wszystkie

 
2024-05-31

Odkrywamy kolejne karty na sezon 2024/25. Piątym nowym zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie zostaje Aleksi Mäkelä. Ten urodzony w 1993 roku doświadczony defensor ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo Finlandii, ponad ćwierć tysiąca spotkań w słynnej Liidze Suomi, a także punkty w Lidze Mistrzów oraz grę w ligach Alpejskiej i Brytyjskiej. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-28

Z radością informujemy, że po Janie Sołtysie, Jakubie Ślusarczyku i Jakubie Żurku do JKH GKS Jastrzębie na nowy sezon dołącza Fin Taneli Ronkainen. Ten pochodzący z doskonale znanego kibicom narciarstwa Kuusamo obrońca ma 29 lat, a na swoim koncie mistrzostwa Finlandii oraz Słowenii. Przez lata Ronkainen występował w słynnym Karpat Oulu, z którym zagrał m.in. w Champions Hockey League, zaliczając w sumie ponad trzysta meczów w ekstraklasie Suomi. Ostatnio bronił barw Olimpii Lublana. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-24

Miło nam poinformować, iż w nowym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie reprezentował będzie młody czeski defensor Jakub Žůrek! Ten pochodzący z Liberca 22-letni zawodnik w minionych rozgrywkach pokazał się z dobrej strony jako obrońca Comarch Cracovii, ale ma za sobą także debiuty w czeskiej Tipsport Extralidze, szwedzkiej SHL oraz występy w reprezentacji swojej ojczyzny w Mistrzostwach Świata do lat osiemnastu. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-23

Od poniedziałku hokeiści JKH GKS Jastrzębie przygotowują się do sezonu 2024/25. - Rozpoczęliśmy zajęcia „na sucho”, głównie pod kątem wytrzymałości. Przed nami siedem tygodni wytężonej pracy, przy czym obecnie trenujemy bez naszych reprezentantów Polski, którzy po Ostrawie dostali trzy tygodnie wolnego - informuje II trener Rafał Bernacki. Dodajmy, że Robert Kalaber już wrócił na Jastor i od środy przejął „bezpośrednią” pieczę nad przygotowaniami.

 
2024-05-21

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski zakończyła Mistrzostwa Świata Elity w Czechach powrotem do Dywizji IA. Trudno zatem mówić o sukcesie wyprawy do Ostrawy, ale z drugiej strony... Tych dziesięciu dni niesamowitych emocji, wrażeń i przeżyć nikt nam nie odbierze. Obejrzeliśmy siedem świetnych spotkań, po których nie musieliśmy wstydzić się za biało-czerwonych. Jesteśmy dumni, że wśród bohaterów imprezy byli wychowankowie JKH GKS Jastrzębie, a Dominik Paś znalazł się wśród trzech wyróżnionych graczy naszej kadry. Dziękujemy Wam za ten piękny czas!

 
2024-05-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski w sobotę i niedzielę dostarczyła kibicom mnóstwo powodów do dumy. Biało-czerwoni nie tylko wywalczyli cenny punkt przeciw broniącej brązu Łotwie, ale również zdołali napsuć nieco krwi fantastycznym Szwedom. Możemy wprawdzie żałować szans Dominika Pasia i pechowej kary Kamila Górnego, ale jastrzębski bilans Mistrzostw Świata Elity w Ostrawie również jest okazały! Dość powiedzieć, że trafienia mają na swoich kontach wychowankowie JKH GKS, Kamil Wałęga (dziś Trzyniec) i Mateusz Bryk (Tychy), a Maciej Urbanowicz bez kompleksów zatrzymywał gwiazdy NHL.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ