Wszystkie

 
2020-01-15

Przed nami ostatni mecz Pucharu Wyszehradzkiego 2019/2020! Chyba nikt nie spodziewał się, że ta rozpoczęta w sierpniu przygoda potrwa tak długo i... że będzie miała tak wspaniały przebieg. W najbliższy czwartek o godz. 18:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z wicemistrzem Słowacji w rewanżowym spotkaniu finału tych rozgrywek. Nasz zespół jest na niezłej pozycji wyjściowej, bowiem przed tygodniem wygrał na wyjeździe 3:2. Czy podopieczni Roberta Kalabera skompletują drugie trofeum w ciągu zaledwie kilku tygodni? Byłoby wspaniale!

 
2020-01-15

Po wtorkowym spotkaniu na Jastorze, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce swoimi opiniami na temat zawodów podzielili się trenerzy obu ekip: Phillip Barski (Podhale) i Robert Kalaber (JKH GKS).

 
2020-01-14

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie są o krok od wywalczenia po czwartej rundzie spotkań lokaty na podium Polskiej Hokej Ligi, która pozwoli naszemu zespołowi na korzystniejsze rozstawienie przed piątą rundą. We wtorkowy wieczór w pojedynku "o sześć punktów" podopieczni Roberta Kalabera pokonali Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce za sprawą trafień Dominika Pasia, Macieja Urbanowicza i Kamila Wróbla.

 
2020-01-13

Rozpoczynamy jeden z najtrudniejszych tygodni w tym sezonie. W dniach od 14 do 17 stycznia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają aż trzy spotkania, w tym dwa ligowe oraz jedno w ramach Pucharu Wyszehradzkiego. Ten maraton wystartuje we wtorek na Jastorze ekstraligowym klasykiem z Podhalem Nowy Targ. Początek starcia z "Szarotkami" tradycyjnie o godz. 18:00.

 
2020-01-13

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż zaplanowane na 19 stycznia spotkanie 41. kolejki ekstraligi (pierwszy mecz piątej rundy spotkań fazy zasadniczej) zostało przełożone na luty. Dokładnego terminu rozegrania tego pojedynku jeszcze nie znamy. Zmiana została dokonana na wniosek naszego klubu z uwagi na reprezentowanie polskiego hokeja w finale Pucharu Wyszehradzkiego, w którym jastrzębianie podejmą w czwartkowy wieczór wicemistrza Słowacji HK Nitra.

 
2020-01-13

Jak wszyscy doskonale wiecie, w sobotę rozpoczęły się ferie i... "Ferie z Hokejem"! JKH GKS Jastrzębie we współpracy z naszymi partnerami zaprasza do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej, gdzie możecie miło spędzić czas, a zarazem bliżej poznać naszych zawodników. Za nami kapitalna sobotnia zabawa, w której udział wzięła połowa drużyny trenera Roberta Kalabera.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ