Wszystkie

 
2019-02-15

Pierwszy mecz ćwierćfinału dla Comarch Cracovii. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie walczyli ze wszystkich sił i do ostatnich sekund, ale w piątkowy wieczór wszystkie atuty leżały po stronie rywala. "Pasy" wygrały na Jastorze 2:1, ale rywalizacja o półfinał toczy się do czterech wygranych. Mecz numer dwa w poniedziałek 18 lutego w Krakowie.

 
2019-02-15

To z całą pewnością będzie pasjonująca walka o półfinał. Już w piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie rozpocznie rywalizację z Comarch Cracovią. Awans uzyska ten zespół, który jako pierwszy wygra cztery mecze. Według słowackiego defensora JKH, Jana Homera hokeistów z Jastoru czeka ciężka przeprawa, w której decydować będą detale.

 
2019-02-14

Kibice hokeja odliczają godziny, eksperci analizują, statystycy liczą, trenerzy i zawodnicy udzielają wywiadów, a to zapowiedź, że play-offy zbliżają się wielkimi krokami. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przystąpią do niej po raz jedenasty z rzędu. Drugi raz rozpoczną od starcia z Cracovią. Rywalizacja czwartego z piątym zespołem sezonu zasadniczego zapowiada się pasjonująco.

 
2019-02-14

Juniorzy JKH GKS Jastrzębie, w ostatniej kolejce rozgrywek zanotowali na własnym lodowisku zwycięstwo 4:2 i przegraną po karnych 3:4 z MOSM Tychy. Tym samym nasi juniorzy zapewnili sobie trzecie miejsce fazy zasadniczej Centralnej Ligi Juniorów i udział w finałach.

 
2019-02-13

W sezonie zasadniczym był remis. Dwa mecze padły łupem JKH, a dwa mecze wygrała Cracovia. Jak może wyglądać ćwierćfinałowa rywalizacja z Comarch Cracovią? Między innymi o to zapytaliśmy szkoleniowca JKH GKS Jastrzębie, Roberta Kalabera.

 
2019-02-13

Zapraszamy do lektury wywiadu z prezesem JKH GKS Jastrzębie, Kazimierzem Szynalem. W rozmowie z portalem JasNet.pl już czuć przedsmak ćwierćfinałowej batalii z Comarch Cracovią, która rozpocznie się od meczu na Jastorze (piątek 15 lutego, godz. 18:45).

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ