Wszystkie

 
2018-12-29

Puchar Polski to niewątpliwie największy sukces jastrzębian pod wodzą Roberta Kalabera. Słowacki szkoleniowiec pracuje w JKH już piąty sezon i jego ciężka praca nad młodym zespołem zaczyna przynosić efekty. - Zespół wykonał swoją pracę i puchar zasłużenie trafił w nasze ręce - powiedział Słowak tuż po wygranej nad Podhalem.

 
2018-12-29

Drugi raz w historii jastrzębianie zdobyli Puchar Polski. Radości z tego sukcesu nie kryje obecny kapitan JKH GKS Jastrzębie, Radosław Nalewajka. Jeszcze przed świętami jeden z charyzmatycznych braci bliźniaków obiecał spóźniony prezent pod choinkę i słowa dotrzymał.

 
2018-12-28

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powtórzyli sukces sprzed sześciu lat i znów sięgnęli po Puchar Polski! W meczu finałowym podopieczni Roberta Kalabera pewnie pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ 4:0. Na trybunach Stadionu Zimowego w Tychach zapanowała euforia wśród licznej grupy kibiców z Jastrzębia, wspierającej głośnym dopingiem swoich ulubieńców.

 
2018-12-28

Kilka godzin dzieli nas od finałowego meczu o Puchar Polski. W finale zmierzą się drużyny, które obecnie zajmują trzecie i czwarte miejsce w ligowej tabeli. Nasi hokeiści w finale tych rozgrywek zagrają drugi raz w 65 letniej historii hokeja na lodzie w Jastrzębiu-Zdroju.

 
2018-12-27

Stało się! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie sprawili miłą niespodziankę swoim kibcom. W półfinale Pucharu Polski pokonali jednego z głównych faworytów, Tauron KH GKS Katowice. O losach awansu zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonali jastrzębianie. Przesądził najazd wykonywany przez Petera Fabusza. W finale nasi zawodnicy zmierzą się z kimś z pary GKS Tychy vs TatrySki Podhale Nowy Targ.

 
2018-12-26

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie siódmy raz w historii zagrają w półfinale rozgrywek o Puchar Polski. Natomiast pierwszy raz w tych rozgrywkach rywalem jastrzębian będzie aktualny lider Polskiej Hokej Ligi, Tauron KH GKS Katowice.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ