Wszystkie

 
2024-04-19

Z radością informujemy, iż kolejnym zawodnikiem, który przedłużył umowę z JKH GKS Jastrzębie, jest... ulubieniec kibiców Łukasz Nalewajka! Napastnika rodem z „Szóstki” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 30-letni wychowanek naszego klubu i były kapitan drużyny złożył parafkę pod kontraktem na następny sezon.

 
2024-04-18

Jakub Lacković to kolejny po Emilu Baginie zawodnik, który pozostaje w JKH GKS Jastrzębie. Nasz klub przedłużył umowę z wciąż młodym słowackim bramkarzem o następny sezon. 24-letni bratysławianin w minionych rozgrywkach wygrał rywalizację o miejsce w bramce z Maciejem Miarką, notując skuteczność obron na poziomie 92,14%.

 
2024-04-17

Ekipa żaków prowadzonych przez trenera Vaclava Stevceka wywalczyła trzecie miejsce w zakończonej w niedzielę edycji Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U12! Młodzi jastrzębianie zdobyli trzecie miejsce za sprawą udanego występu w finałowym turnieju w Oświęcimiu, gdzie odnieśli trzy zwycięstwa, w tym nad Sokołem Kijów.

 
2024-04-17

Miło nam poinformować, że w ekipie trenera Roberta Kalabera na kolejny sezon pozostanie słowacki obrońca Emil Bagin, z którym nasz klub przedłużył umowę o rok. 31-letni zawodnik rodem z Ilavy był w minionych rozgrywkach naszym najlepiej punktującym obrońcą. Dokonał także niecodziennego wyczynu, zaliczając hattricka w pojedynku z... Unią Oświęcim, która od kilku dni świętuje mistrzostwo Polski.

 
2024-04-16

W niedzielę na Jastorze zakończyły się zmagania Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi do lat siedemnastu. Po zaciętych, trzydniowych bojach główne trofeum za cały cykl pojechało do Dyneburga na Łotwę, natomiast zwycięstwo turniejowe odnieśli Słowacy z Trebiszowa. Dla nas nagrodą pocieszenia jest fakt, że... w końcu przełamaliśmy „kompleks” Tyskich Lwów.

 
2024-04-15

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa pierwsze sparingowe mecze w bezpośrednim okresie przed Mistrzostwami Świata Elity. W piątek i w sobotę prowadzeni przez Roberta Kalabera biało-czerwoni pokonali w Krynicy Węgrów kolejno 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) i 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) przy wydatnym udziale naszego napastnika Dominika Pasia, który zdobył w tym dwumeczu trzy gole.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ