Wszystkie

 
2021-11-09

Powołani do reprezentacji Polski U16 młodzicy JKH GKS Jastrzębie przebywają obecnie w Nowym Targu, gdzie odbywa się zgrupowanie tej kadry. Ekipa selekcjonera Tobiasza Bigosa wyruszy niebawem do Budapesztu, aby dwukrotnie (12 i 13 listopada) skrzyżować kije z "Bratankami".

 
2021-11-08

Za nami dwie pełne rundy ekstraligowych zmagań, które niestety nie przyniosły nam awansu do finałów Pucharu Polski. Niemniej - minione dwa miesiące obfitowały w pozytywne emocje związane z naszym zespołem, żeby wspomnieć tu start w Champions Hockey League oraz zdobycie Superpucharu Polski. O kulisach ostatnich tygodni w JKH GKS Jastrzębie porozmawialiśmy z trenerem Robertem Kalaberem, który właśnie rozpoczyna zgrupowanie reprezentacji Polski. Zapraszamy do lektury!

 
2021-11-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zrewanżowali się Comarch Cracovii za wtorkową porażkę i w meczu inaugurującym trzecią rundę zmagań pokonali popularne "Pasy" 4:3 (1:0, 2:2, 1:1). Emocjonujące widowisko mogło podobać się kibicom, bowiem nie zabrakło w nim nie tylko bramek, ale i... pięściarskich zmagań.

 
2021-11-06

Przed nami emocjonująca inauguracja trzeciej rundy fazy zasadniczej PHL. Tak się składa, że w niedzielę o godz. 15:00 na Jastorze kije skrzyżują dwie ekipy, które w miniony wtorek stoczyły zaciekły bój o ostatnie wolne miejsce w półfinale Pucharu Polski. Dla JKH GKS Jastrzębie będzie to zatem okazja zarówno do rewanżu na Comarch Cracovii, jak i udanego pożegnania (na dwa tygodnie) z kibicami, bowiem przed nami przerwa na zgrupowanie reprezentacji.

 
2021-11-05

Trudno wyobrazić sobie JKH GKS Jastrzębie bez Macieja Urbanowicza. Tym bardziej radować musi jubileusz, jaki ma za sobą kapitan naszego zespołu. Po przeliczeniu statystyk okazuje się, iż "Urban" (lub "Urbi") przekroczył barierę 400 ekstraligowych spotkań w jastrzębskich barwach! Gratulujemy i prosimy o więcej!

 
2021-11-04

Informujemy, iż nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia niedzielnego spotkania 20. kolejki PHL pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią. Nasz klub postanowił przyspieszyć rozpoczęcie zawodów, wykonując w ten sposób przychylny gest względem sympatyków zarówno hokeja, jak i siatkówki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ