Wszystkie

 
2022-11-16

Juniorzy młodsi Akademii JKH GKS Jastrzębie mają za sobą bardzo udany weekend. Podopieczni Mariusza Bernackiego, Wojciecha Czecha i Vaclava Stevceka skutecznie zrewanżowali się Tyskim Lwom za porażkę w finale sierpniowych zmagań Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18 na Jastorze, wygrywając zmagania drugiej rundy na Stadionie Zimowym! W ogólnej tabeli rozgrywek jastrzębianie zajmują drugie miejsce.

 
2022-11-15

Po dwutygodniowej przerwie "na reprezentację" hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ligowe punkty. W środowy wieczór nasz zespół postara się rozpocząć kolejną część sezonu od zwycięstwa w Nowym Targu. Warto jednak pamiętać, że choć miejscowe Tauron Podhale zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, to o trzy punkty na gorącym terenie "Szarotek" nigdy nie jest łatwo.

 
2022-11-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski wygrała turniej Challenge Baltic Cup w Kownie, pokonując kolejno Litwę, Łotwę oraz Estonię. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą te zawody z okazałym bilansem dziesięciu goli, na które złożyły się trafienia Dominika Pasia, Macieja Urbanowicza, Jauhenija Kamienieua i... Marka Kaleinikovasa, który zdobył cztery bramki dla gospodarzy.

 
2022-11-10

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach ekstraligi. W tym czasie ci hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy nie spełniają „obowiązków polskich”, pracują pod okiem drugiego trenera Rafała Bernackiego. Nasz zespół wykorzystał pauzę do krótkiego odpoczynku od tafli, zaś od środy w komplecie szykuje się do dalszej walki o punkty.

 
2022-11-07

Hokeiści rezerw JKH GKS Jastrzębie mają za sobą dwa trudne mecze na szczeblu I Ligi / MHL. Podopieczni Mariusza Bernackiego ponieśli wprawdzie porażki, jednakże za swoją postawę szczególnie w drugim z pojedynków nie muszą się wstydzić. Nasz zespół przegrywał bowiem z Unią Oświęcim w połowie spotkania aż 0:6, aby w 30. minucie rozpocząć szaloną pogoń, w efekcie której mecz zakończył się rezultatem... 6:7! Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

 
2022-11-04

W ostatnim przed reprezentacyjną przerwą meczu hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze Zagłębie Sosnowiec 7:4 (4:0, 3:1, 0:3). Choć cieszą nas trzy punkty oraz kapitalna skuteczność w dwóch pierwszych koncertowych tercjach, to martwić musi niefrasobliwość, z jaką podopieczni Roberta Kalabera pozwolili rywalom na podgonienie wyniku ze stanu 7:0 na 7:4. W efekcie co najmniej do połowy listopada nasz zespół wciąż będzie "na minusie" z bramkami.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ