Wszystkie

 
2020-01-12

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość derbowego rywala z Katowic. W niedzielny wieczór w "Satelicie" nasz zespół po dobrym i szybkim widowisku przegrał 0:2 (0:0, 0:0, 0:2), a bohaterem gospodarzy okazał się zdobywca obu goli Grzegorz Pasiut. W rezultacie tej porażki jastrzębianie stracili pozycję wicelidera na rzecz Unii Oświęcim.

 
2020-01-11

W czołówce ekstraligi zaczyna robić się ciasno. Na trzy kolejki przed finiszem szansę i apetyt na pozycję wicelidera po czwartej rundzie mają, obok JKH GKS Jastrzębie (70 pkt.), także Unia Oświęcim (70 pkt.) i Podhale Nowy Targ (66 pkt.). Tymczasem tuż za "Szarotkami" jest jeszcze GKS Katowice (63 pkt.), z którym nasi hokeiści skrzyżują kije w niedzielny wieczór.

 
2020-01-10

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie otrzymał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój w ramach zadania "w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu". Kwota dotacji wynosi 610 tys. zł.

 
2020-01-10

Wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja, którzy odczuwają niedosyt ligowych spotkań na początku stycznia, zapraszamy w ten weekend na Jastor na pojedynki w I lidze! W niedzielę na jej szczycie rezerwy JKH GKS Jastrzębie podejmą Zagłębie Sosnowiec.

 
2020-01-09

Rewanżowe spotkanie finału Pucharu Wyszehradzkiego pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a słowackim HK Nitra odbędzie się w czwartek, 16 stycznia o godz. 18:00 na Lodowisku Jastor. Z uwagi na spodziewane spore zainteresowanie tym wydarzeniem już teraz rusza przedsprzedaż wejściówek na ten mecz. Przypomnijmy, że na Puchar Wyszehradzki nie obowiązują karnety ekstraligowe!

 
2020-01-08

Fantastyczną niespodziankę sprawili nam dziś hokeiści JKH GKS Jastrzębie! Podopieczni Roberta Kalabera po raz drugi w tym sezonie pokonali na wyjeździe wicemistrzów Słowacji, HK Nitra, prezentując niezwykłą waleczność i ogromną determinację. Podobnie jak w finałach Pucharu Polski klasą dla siebie okazał się bramkarz Ondrej Raszka. Zwycięstwo 3:2 oznacza, że w przyszły czwartek w rewanżowym starciu finału Pucharu Wyszehradzkiego jastrzębianie będą bronić u siebie wyjazdowej zaliczki. Już teraz zapraszamy na ten kapitalnie zapowiadający się mecz.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ