Wszystkie

 
2022-07-27

Jak już informowaliśmy, w sezonie 2022/23 JKH GKS Jastrzębie reprezentowany będzie także w I Lidze / Młodzieżowej Hokej Lidze, w której wystąpi drużyna rezerw naszego klubu. Rozgrywki zaplecza ekstraligi będą zarazem eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów, a zatem stawka rywalizacji będzie podwójna. Znany jest już terminarz sezonu oraz system gier, które ruszą 3 września.

 
2022-07-25

Poznaliśmy terminarz ekstraligi w sezonie 2022/23. Ostatecznie do rozgrywek przystąpi dziewięć zespołów, a to oznacza, że w fazie zasadniczej czeka nas pięć rund spotkań. JKH GKS Jastrzębie rozpocznie sezon 9 września domowym meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Co ciekawe, dwa kolejne pojedynki (z Podhalem Nowy Targ i GKS Katowice) także odbędą się na Jastorze. Lód już zamrożony, a zatem... pozostaje odliczanie do sezonu!

 
2022-07-23

W miniony poniedziałek nasz zespół rozpoczął ostatni etap przygotowań do sezonu 2022/23. Na tę okoliczność przepytaliśmy trenera Roberta Kalabera w tematach transferowych i sparingowych. Poznaliśmy także plany dotyczące budowy nowego kolektywu, który za niespełna dwa miesiące rozpocznie walkę o ligowe punkty. Zapraszamy do lektury!

 
2022-07-18

Po dwutygodniowej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócili do treningów. W poniedziałek, 18 lipca nasz zespół zaliczył pod wodzą Roberta Kalabera dwa zajęcia na tafli Jastora. W treningach, zgodnie z zapowiedziami, wzięli udział także nowi zawodnicy, których nasz klub pozyskał w przerwie letniej. 

 
2022-07-15

Już tylko godziny dzielą hokeistów JKH GKS Jastrzębie od powrotu do treningów. Przed naszym zespołem ostatnie dni wakacyjnego wypoczynku, po którym przyjdzie czas na ostatnią prostą przygotowań do sezonu 2022/23. Pierwsze "powypoczynkowe" spotkanie na tafli Jastora będzie miało miejsce w poniedziałek, 18 lipca.

 
2022-07-08

Wakacje to znakomity czas podsumowań nie tylko hokejowych, ale i... oświatowych. W związku z tym miło nam poinformować, iż pierwszy rok współpracy JKH GKS Jastrzębie i Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego to jeden wielki sukces! - Ścisła współpraca z ZSMS i utworzenie klasy hokejowej zdało egzamin. Tymczasem jesteśmy już po naborze do pierwszej klasy liceum, gdzie mamy dziesięciu wychowanków i trzech zawodników "z zewnątrz" - podkreśla trener Mariusz Bernacki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ