Piątkowe popołudnie pod Lodowiskiem Jastor stało pod znakiem wspaniałej, rodzinnej zabawy! Za sprawą drugiej edycji Pikniku z Hokejem mali i duzi kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubieńców, a także skorzystać z licznych atrakcji, które we współpracy z Kopalnią Wiedzy JSW zapewnił nasz klub.
Podobnie jak w poprzednich latach karnety na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie w fazie zasadniczej sezonu 2022/23 będą także dostępne w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki temu wejściówki (na znanych warunkach dofinansowania) pojawią się na KWK Borynia.
Przypominamy, że z dniem 17 sierpnia rusza dystrybucja karnetów na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie w fazie zasadniczej sezonu 2022/23. Informujemy zarazem, iż tradycyjnie już nabywcy karnetów z minionych rozgrywek będą mogli liczyć na rezerwację "swojego" miejsca na Lodowisku Jastor.
Na podsumowanie Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wysoko pokonali Re-Plast Unię Oświęcim 6:1 (0:1, 2:0, 4:0) i tym samym zajęli trzecie miejsce w zawodach. Imprezę wygrali gospodarze, na których sposób znaleźli... jedynie jastrzębianie. Warto odnotować, że wiceliderem punktacji kanadyjskiej został nasz młody łotewski napastnik Raivo Freidenfelds. Cała impreza była bez wątpienia bardzo pożytecznym testem dla budowanej przez Roberta Kalabera drużyny.
Jeśli nie macie jeszcze planów na piątek (12.08), to... już macie! Zapraszamy wszystkich, małych i dużych fanów JKH GKS Jastrzębie do udziału w drugiej edycji Pikniku z Hokejem, która odbędzie się na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. W planie imprezy, którą współorganizujemy z Kopalnią Wiedzy JSW, jest ogrom atrakcji dla każdego!
W drugim spotkaniu w ramach Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość czeskich Jastrzębi z Prościejowa. Rywale zwyciężyli 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) i tym samym do minimum zniwelowali szanse naszej ekipy na obronę trofeum. Honorowe trafienia dla drużyny trenera Roberta Kalabera zdobyli młodzi Łotysze: Raivo Freidenfelds i Antons Sinegubovs.