Przed nami hokejowy wtorek, w ramach którego nasz zespół podejmie na Jastorze Comarch Cracovię. Wystarczy rzut oka na tabelę PHL, aby przekonać się o "ciężarze gatunkowym" czekającego nas widowiska. Podopieczni Roberta Kalabera wykorzystali limit błędów... już we wrześniu, wobec czego teraz każde trzy punkty są na wagę udziału w Pucharze Polski. Także naszych kibiców zachęcamy do dodatkowej mobilizacji. Drużyna potrzebuje Waszego wsparcia!
Po wygranej w Oświęcimiu hokeiści JKH GKS Jastrzębie poszli za ciosem i w niedzielny wieczór zdobyli cenne trzy punkty w Tychach! Wyrównane i twarde derby mogły się podobać, a na dorobek strzelecki naszego zespołu złożyły się trafienia Josefa Sveca, Eduardsa Hugo Jansonsa, Raivo Freidenfeldsa i Jozefa Mikyski. Triumf na Stadionie Zimowym przedłuża nasze nadzieje na awans do półfinału Pucharu Polski.
W niedzielne późne popołudnie nasz zespół rozegra derbowy pojedynek na Stadionie Zimowym w Tychach. Dla podopiecznych Roberta Kalabera będzie to zapewne ostatnia realna szansa na włączenie się do walki o udział w Pucharze Polski. Zadanie jest trudne, bowiem GKS Tychy wygrał ostatnie sześć spotkań i wyraźnie złapał drugi oddech w pogoni za czołówką.
JKH GKS Jastrzębie informuje, iż naszą drużynę opuszcza fiński napastnik Markus Korkiakoski. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. - Markus niestety nie spełnił naszych oczekiwań i dlatego podjęliśmy taką decyzję. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze - skomentował dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.
Bastion lidera zdobyty po niesamowitym meczu walki! We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie przerwali zwycięską serię Re-Plast Unii Oświęcim, wygrywając przy Chemików 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) po złotym golu Josefa Mikyski zdobytym w przewadze już w 7. minucie. Bohaterem dnia był także bramkarz Bence Balizs, który zachował czyste konto i nie pozwolił rywalom na szarżowanie wokół jastrzębskiej bramki. Brawo Panowie!
We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie ponownie skrzyżują kije z Re-Plast Unią Oświęcim. Będzie to wyjazdowy pojedynek rozgrywany awansem z trzeciej rundy zmagań, a jego przełożenie wynika z terminarza Pucharu Kontynentalnego, w którym uczestniczą nasi rywale. Po niedzielnej porażce po dogrywce na Jastorze podopieczni Roberta Kalabera czują spory niedosyt, bowiem przy pewnej dozie szczęścia mogli uszczknąć liderowi nieco więcej, niż jeden punkt.
