Przed nami ostatni mecz fazy zasadniczej w Toruniu, jednak już teraz wiemy, że nasza drużyna przystąpi do ćwierćfinałów z trzeciej lokaty. Oznacza to, że dwa pierwsze mecze rozegramy u siebie już w najbliższą środę i czwartek. Mamy dla Was "pierwszą garść" ważnych informacji związanych z walką o medale!
Przed nami ostatni mecz fazy zasadniczej, w którym JKH GKS Jastrzębie powalczy o punkty w Toruniu. Niedzielne widowisko na Tor-Torze rozpocznie się o godz. 18:30 i dla obu ekip będzie wstępem do rozpoczynającej się niebawem fazy play-off. Czy ten mecz stanie się zarazem preludium do dalszych pojedynków JKH GKS z Energą? Od decyzji w tej sprawie dzielą nas już godziny...
Miło nam poinformować, iż Miasto Jastrzębie-Zdrój wsparło szkolenie dzieci i młodzieży Akademii JKH GKS Jastrzębie sumą 80 tys. zł w ramach dotacji na realizację zadania wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2022 rok.
Porażką z Comarch Cracovią po loterii karnych nasz zespół kończy domową część fazy zasadniczej. Przed nami jeszcze wyjazd do Torunia, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż do play-off przystąpimy z trzeciej pozycji. Taki właśnie cel postawił przed drużyną trener Robert Kalaber. To bardzo dobra pozycja wyjściowa do ataku na strefę medalową!
Meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończą domową część fazy zasadniczej. Dzięki wcześniej uzyskanej przewadze nasz zespół zapewnił już sobie lokatę w pierwszej trójce m.in. kosztem właśnie "Pasów". Przypominamy, że z uwagi na wymogi regulaminowe pojedynek z Cracovią rozpocznie się o godz. 18:30. Bądźcie z nami na Jastorze!
Zachęcamy wszystkich kibiców do udziału w akcji "Aaaaby... wszyscy weszli!". O co chodzi? O jak najwyższą frekwencję na play-offach! Już przy okazji piątkowego meczu z Comarch Cracovią będzie można pobrać na Jastorze specjalne oświadczenie, za sprawą którego zaszczepieni kibice "uwolnią" miejsca dla tych fanów, których nie obejmuje aktualna definicja zaszczepionych. Apelujemy o udział w akcji i umożliwienie wypełnienia trybun naszego lodowiska!
