JKH GKS Jastrzębie z wysoko podniesionym czołem kończy swój debiut w Champions Hockey League! We wtorkowy wieczór wspierani na miejscu przez naszych kibiców i miejscową emigrację (!) mistrzowie Polski wysoko pokonali norweski Frisk Asker, dzięki czemu nie tylko zapewnili sobie trzecie miejsce w grupie, ale zarazem odnieśli historyczne wyjazdowe zwycięstwo w europejskich pucharach! Panowie, dziękujemy! Godnie reprezentowaliście polski hokej w Europie!
Drużyna naszych młodzików ma za sobą bardzo udany występ w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze. W miniony weekend podopieczni Mariusza Bernackiego wywalczyli drugie miejsce w turnieju w Nowym Targu, wygrywając pięć z sześciu spotkań. Sposób na jastrzębian znaleźli jedynie rywale z Charkowa.
Przed nami najdalszy wyjazd na mecz o punkty w historii. We wtorkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zakończy udział w tegorocznej edycji Champions Hockey League rewanżowym spotkaniem z norweskim Frisk Asker. Nasza ekipa wyruszy w podróż do Pyrzowic o godz. 3:15 z niedzieli na poniedziałek. Szczęśliwych lotów!
Młodzież JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna walkę w Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Lidze. Nasze ekipy będą rywalizować w kategoriach U14 i U16, przy czym w tej drugiej wystąpią jako goście. Wśród konkurentów drużyn z Jastora są zespoły z Węgier, Ukrainy, Serbii, Bułgarii, Serbii, Czech i Litwy. To kapitalna okazja do zdobycia kolejnych międzynarodowych doświadczeń.
Przed nami ostatni mecz JKH GKS Jastrzębie w Champions Hockey League 2021/22. W najbliższy wtorek nasi hokeiści rozegrają rewanżowe spotkanie w norweskim Asker. Znamy już plan działań ekipy z Jastora. Do Skandynawii jastrzębianie podróżować będą samolotem. Dodajmy, że będzie to pierwszy w historii naszego klubu... wylot na mecz.
Wciąż żyjemy wtorkowym zwycięstwem naszych hokeistów w Champions Hockey League. Pokonanie najlepszej drużyny Norwegii już zapisało się w annałach JKH GKS Jastrzębie jako historyczna chwila. Chłopcy, którzy "zaczynali hokej" na zamarzniętym basenie w Zdroju nie mieli prawa o tym marzyć! Nie może zatem dziwić, że w pomeczowych komentarzach Rafał Bernacki i Roman Rac podkreślają wagę tej wygranej. Zapraszamy do lektury wypowiedzi na konferencji prasowej.
