W dniach od 9 do 10 grudnia na lodowisku warszawskiego Torwaru odbyły się finałowe zmagania w ramach PGE Turnieju Juniorów Hokeja. Drużyna żaków młodszych JKH GKS Jastrzębie zakończyła zmagania na doskonałym drugim miejscu!
Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo reprezentacji Polski do lat 20 na Mistrzostwach Świata Dywizji IB, które rozpoczęły się w sobotę. W słoweńskim Bledzie biało-czerwoni pokonali Włochów 9:4, a sporo punktów zdobyli w tym meczu jastrzębianie. (fot. PZHL)
W środę hokeiści JKH GKS Jastrzębie wybrali się na zakupy, by zrealizować ostatnie punkty z listy rzeczy niezbędnych do skompletowania Szlachetnej Paczki. Tym razem zawodnicy wraz z klubem, hipermarketem Carrefour przygotują paczką dla pani Wioli, która samotnie wychowuje 11-letniego syna Jakuba.
W środowe przedpołudnie na ulicach Jastrzębia-Zdroju można było spotkać pomocników Świętego Mikołaja, a w tą rolę wciliła się między innymi trójka hokeistów JKH GKS Jastrzębie.
Ondrej Raszka poleci z reprezentacją Polski na towarzyskie mecze do Kanady. Bramakrz JKH GKS Jastrzębie otrzymał powołanie w miejsce Jonha Murray'a.
W Dniu Górnika pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a także innych firm z sektora górniczego jak najlepsze życzenia. Bezpiecznej pracy, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz prywatnym. Niech Święta Barbara nieustannie czuwa nad Wami i Waszymi Rodzinami. Niech otoczy Was ochronnymi ramionami, dając poczucie bezpieczeństwa i pewność dnia jutrzejszego.