Wszystkie

 
2021-11-26

Niestety, po raz trzeci w tym sezonie musieliśmy uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim, która zdobyła Jastor wynikiem 5:1 (2:0, 3:1, 0:0). Faktem jest, że goście zanotowali znakomitą skuteczność, a jastrzębianom nie dopisywało szczęście pod bramką Clake'a Saundersa, ale niewielka to pociecha wobec drugiej z rzędu wysokiej domowej porażki...

 
2021-11-26

W piątkowy wieczór na Jastorze po raz czwarty w tym sezonie dojdzie do meczu JKH GKS Jastrzębie z Re-Plast Unią Oświęcim. W najważniejszym dotychczas pojedynku o Superpuchar Polski górą był nasz zespół, jednak w rozgrywkach ekstraligi to podopieczni Toma Coolena zajmują wyższą pozycję. Tradycyjnie już liczymy, że w meczu z Unią z tafli posypią się iskry!

 
2021-11-25

Za nami mecze z GKS Katowice i Energą Toruń, a przed nami - piątkowy hit z Re-Plast Unią Oświęcim. Na półmetku fazy zasadniczej warto jednak zatrzymać się na moment celem podsumowania ostatnich tygodni i wyciągnięcia wniosków na najbliższą przyszłość. Wiele w tej kwestii wyjaśnia nam dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz. Zapraszamy do lektury.

 
2021-11-24

Miło nam poinformować, iż przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie w towarzystwie prezydent miasta Anny Hetman oraz byłego prezesa i zawodnika naszego klubu Andrzeja Frysztackiego odwiedzili jednego z ojców-założycieli jastrzębskiego hokeja, Jana Posłusznego. Pan Jan nie ukrywał radości z wizyty i z zadowoleniem sprawdził ciężar trofeów za mistrzostwo i Puchar Polski.

 
2021-11-23

W znakomity sposób nasz zespół "odkupił winy" za nieudany występ przeciw liderowi, gromiąc we wtorkowy wieczór na wyjeździe Energę Toruń 5:0 (1:0, 1:0, 3:0). To prawdziwie łotewski dzień w JKH GKS Jastrzębie, bowiem aż cztery gole były autorstwa zawodników znad Dźwiny, którzy zanotowali także łącznie sześć asyst. Brawo!

 
2021-11-23

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają o ligowe punkty w Toruniu. W tym pojedynku nasz zespół będzie bez wątpienia chciał zmyć niezbyt dobre wrażenie po niedzielnej derbowej porażce na Jastorze. Z kolei gospodarze mają za sobą przegraną w Sosnowcu, a zatem także muszą sobie coś udowodnić. Początek zawodów o godz. 18:30.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ