Wszystkie

 
2024-04-16

W niedzielę na Jastorze zakończyły się zmagania Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi do lat siedemnastu. Po zaciętych, trzydniowych bojach główne trofeum za cały cykl pojechało do Dyneburga na Łotwę, natomiast zwycięstwo turniejowe odnieśli Słowacy z Trebiszowa. Dla nas nagrodą pocieszenia jest fakt, że... w końcu przełamaliśmy „kompleks” Tyskich Lwów.

 
2024-04-15

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa pierwsze sparingowe mecze w bezpośrednim okresie przed Mistrzostwami Świata Elity. W piątek i w sobotę prowadzeni przez Roberta Kalabera biało-czerwoni pokonali w Krynicy Węgrów kolejno 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) i 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) przy wydatnym udziale naszego napastnika Dominika Pasia, który zdobył w tym dwumeczu trzy gole.

 
2024-04-09

Od piątku do niedzieli (12-14 kwietnia) na Lodowisku Jastor rozegrana zostanie trzecia, finałowa runda Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi (CJHL) w kategorii do lat 17. Akademia JKH GKS Jastrzębie ugości ekipy ze Słowacji, Łotwy i Ukrainy, a także derbowych konkurentów z Janowa i Tychów. Zapraszamy do kibicowania w tym ostatnim akordzie hokejowego sezonu na Jastorze!

 
2024-04-07

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski U16, które rozgrywane były w minionym tygodniu w Tychach i Janowie. W niedzielnym wielkim finale na Stadionie Zimowym podopieczni Marka Chrabańskiego i Mariusza Bernackiego po zaciętym spotkaniu musieli uznać wyższość współgospodarzy zmagań, MOSM Tychy. Honorowe trafienie dla jastrzębian zapisał na swoje konto po pięknym indywidualnym rajdzie Mateusz Wałęga. Czy mogło być jeszcze lepiej? Zdecydowanie tak, ale na drodze do złota stanął świetnie dysponowany tyski bramkarz Mikołaj Juszczyk.

 
2024-04-06

Ekipa młodzików JKH GKS Jastrzębie zagra o złoto Mistrzostw Polski U16! W półfinale turnieju rozgrywanego w Tychach i Janowie podopieczni Marka Chrabańskiego pokonali Naprzód Janów 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) i tym samym w niedzielę o godz. 13:45 zmierzą się na Zimowym z MOSM Tychy! Życzymy naszym dzielnym chłopakom przełamania tyskiego kompleksu i „pomszczenia” starszych kolegów z drużyn seniorów i juniorów młodszych. Transmisja na Youtube / Polski Hokej.

 
2024-04-04

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zdobędą niestety brązowego medalu Tauron Hokej Ligi. W czwartkowy wieczór nasz zespół po raz drugi musiał uznać wyższość GKS Tychy i tym samym to przeciwnik uzupełnił swój pucharowy dorobek najniższym stopniem podium. Zaczęło się znakomicie, bo od gola Kamila Górnego w... 21. sekundzie. Potem jednak nie mieliśmy już tylu powodów do radości. Sezon 2023/24 kończymy zatem jako czwarta siła polskiego hokeja.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ