Wszystkie

 
2024-01-25

Piątkowym spotkaniem z Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie zainaugurują ostatnią, piątą rundę fazy zasadniczej. Jej rozstrzygnięcia zadecydują o tym, z jakiej pozycji przystąpimy do walki w play-offach. Na ten moment wydaje się, iż ciężko będzie wdrapać się na podium, ale... do zdobycia jest przecież jest niemal ćwierć setki punktów! Zapraszamy na Jastor tradycyjnie o godz. 18:00.

 
2024-01-23

Selekcjoner Robert Kalaber powołał kadrę na Turniej Prekwalifikacyjny ZIO 2026, który odbędzie się w lutym w Sosnowcu. W reprezentacji Polski znalazło się sześciu hokeistów JKH GKS Jastrzębie, a także wychowanek naszego klubu Kamil Wałęga (Ocelari Trzyniec).

 
2024-01-21

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli szóste zwycięstwo w IV rundzie Tauron Hokej Ligi, pokonując po rzutach karnych Comarch Cracovię 2:1. W niedzielny wieczór na Jastorze emocji nie brakowało, a nas dodatkowo cieszyć muszą dwa „przełamania”. Po dwóch porażkach pokonaliśmy bowiem „Pasy”, zaś wygrana w karnych jest pierwszym ekstraligowym triumfem w tym elemencie od... lutego 2023 roku. W regulaminowym czasie trafił dla nas Marcin Kolusz, zaś w karnych nie pomylili się Nick Ford, Emil Bagin i Jakub Izacky.

 
2024-01-20

Przed nami ostatnie spotkanie IV rundy fazy zasadniczej Tauron Hokej Ligi. W niedzielę o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Comarch Cracovię, starając się zarazem powiększyć przewagę nad piątą ekipą w tabeli, jak i poprawić bilans bezpośrednich spotkań. W dwóch poprzednich pojedynkach górą były bowiem „Pasy”, które na początku listopada zdobyły Jastor wynikiem 6:4. Zapraszamy na nasze lodowisko!

 
2024-01-19

Po raz drugi na przestrzeni kilku dni hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwyciężyli wicelidera Tauron Hokej Ligi, Re-Plast Unię Oświęcim! W piątkowy wieczór nasz zespół nadzwyczaj pewnie zdobył arenę przy Chemików, pokonując gospodarzy 6:2 (1:0, 3:2, 2:0) i - co ważne - wykorzystując nadarzające się okazje. Ta piąta wygrana w 2024 roku przybliża nas do ścisłej czołówki tabeli. Dorobkiem strzeleckim w Oświęcimiu podzielili się Filip Starzyński, Kamil Górny, Jakub Martiska, Marcin Kolusz, Patryk Wajda i... debiutujący w naszych barwach Nick Ford, który pokonał bramkarza rywali uderzeniem z niemal zerowego kąta! Hej, hej Jastrzębie!

 
2024-01-18

Po kilku dniach oddechu od ekstraligowych zmagań wracamy do gry o punkty. W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim i... byłoby wspaniale powtórzyć widowisko sprzed tygodnia, którego byliśmy świadkami na Jastorze. Możemy zakładać, że gospodarze pałają żądzą rewanżu za tamten pojedynek, a zatem emocji nie zabraknie. Dodajmy, że w poprzednim październikowym meczu przy Chemików podopieczni Roberta Kalabera wygrali 2:1 po golach Marcina Kolusza i Olli-Petteri Viinikainena.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ