Wszystkie

 
2024-04-02

Miło nam poinformować, iż po szczegółowym podliczeniu wszelkich statystyk czarno na białym wychodzi, że... dziś Robert Kalaber obchodzić będzie niecodzienny jubileusz! Pierwszy mecz o brąz w Tychach to zarazem ekstraligowe spotkanie numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie! Krótko mówiąc, tuż przed dziesiątą rocznicą przejęcia opieki nad naszą drużyną mamy pierwszy powód do świętowania. Wspaniała to historia - od szerzej nieznanego gościa zza Tatr po powszechnie szanowanego fachowca, który doprowadził nasz klub do mistrzostwa Polski, a kadrę biało-czerwonych - do Mistrzostw Świata Elity. Krótko mówiąc - Pan Trener!

 
2024-04-02

We wtorek w Tychach i Janowie ruszają Mistrzostwa Polski Młodzików. W turnieju z udziałem najlepszych polskich drużyn U16 nie zabraknie rzecz jasna JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Marka Chrabańskiego powalczą na Stadionie Zimowym z MOSM Tychy (2 kwietnia), Podhalem Nowy Targ (3 kwietnia) i ŁKH Łódź (4 kwietnia). Życzymy powodzenia!

 
2024-04-01

W pierwszym tygodniu kwietnia zakończymy sezon 2023/24. Dwa lub trzy mecze o brązowy medal pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Tychy odbędą się na przestrzeni odpowiednio trzech albo pięciu dni (02-06.04). Mogłoby się wydawać, że zaledwie „wczoraj” rozpoczynaliśmy rozgrywki, a tymczasem pozostał nam już tylko jeden mecz na Jastorze... Zanim jednak w czwartek zobaczymy się przy al. Jana Pawła II 6A nasi hokeiści ruszą na Stadion Zimowy, gdzie 2 kwietnia o godz. 18:00 rozpocznie się derbowy bój o brąz. Liczymy, że podopieczni Roberta Kalabera z przytupem rozpoczną walkę o podium!

 
2024-03-28

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż ceny biletów na ostatni w sezonie 2023/24 mecz na Jastorze pozostają niezmienne względem pojedynków półfinałowych. Oznacza to, że ceny wejściówek na derbowe spotkanie o brąz zaplanowane na 4 kwietnia (godz. 18:00) wynosić będą 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

 
2024-03-27

Poznaliśmy oficjalne terminy spotkań o brązowy medal Tauron Hokej Ligi, w których JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z GKS Tychy. Pokonani półfinaliści zagrają do dwóch zwycięstw, a to oznacza, że na Jastorze odbędzie się tylko i wyłącznie jedno spotkanie. Pojedynek ten zaplanowany został na czwartek, 4 kwietnia, godz. 18:00. Zachęcamy już teraz do zarezerwowania sobie czasu na już na pewno ostatni akord sezonu 2023/24 na naszej tafli.

 
2024-03-24

Niestety, nie będzie powtórki z historycznego, 2021 roku... W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz czwarty w ciągu siedmiu dni musieli uznać wyższość katowickiego GKS-u i tym samym to obrońcy tytułu po raz trzeci z rzędu zagrają w finale. Podopieczni Roberta Kalabera przystąpili do pojedynku z ogromnym animuszem i nawet trafili do bramki gospodarzy, ale... No cóż, po ostatniej syrenie przyszło naszej ekipie pogratulować przeciwnikom. To jednak nie koniec sezonu. Po Wielkanocy zagramy bowiem o brązowy medal z GKS Tychy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ