Wszystkie

 
2022-12-20

W ostatnim tegorocznym spotkaniu hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na Jastorze z liderem z Oświęcimia 1:3 (1:0, 0:1, 0:2). Nasz zespół musiał radzić sobie bez kilku podstawowych zawodników, co było szczególnie widoczne podczas przewag. Honorowego, a zarazem naszego ostatniego ekstraligowego gola w 2022 roku zdobył Dominik Paś.

 
2022-12-19

Nadszedł ten dzień, w którym hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni mecz w 2022 roku. Dwanaście miesięcy minęło jak z bicza strzelił... Nie był to łatwy czas, choć nie brakowało także momentów radości. We wtorek o godz. 18:00 nasz zespół podejmie na Jastorze lidera z Oświęcimia, a zatem lepszego pożegnania z kończącym się rokiem nie mogliśmy sobie wymarzyć.

 
2022-12-18

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski sprawiła kibicom sporą niespodziankę, wygrywając w Marsylii - mimo ogromnych perturbacji z lotem - kolejno z Ukrainą i Francją. Nas szczególnie cieszyć musi dobra skuteczność zawodników JKH GKS Jastrzębie, bowiem do siatki rywali trafili Dominik Paś, Kamil Górny i Jauhenij Kamienieu.

 
2022-12-17

Młodzi wychowankowie JKH GKS Jastrzębie zanotowali bardzo dobry występ w zwycięskim towarzyskim dwumeczu z Węgrami na Jantorze. Przeciw "Bratankom" zapunktowali w Janowie Bartłomiej Stolarski, Jakub Onak i Sebastian Wojciechowski. Gratulacje!

 
2022-12-16

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach ekstraligi. Czas "reprezentacyjnej" pauzy nasi hokeiści wykorzystali zarówno do spokojnego potrenowania przed hitowym meczem z Unią Oświęcim, jak i - w kilku przypadkach - podreperowania stanu zdrowia po drobnych urazach. - Od wtorku do piątku trenujemy na lodzie, a ponadto zaliczamy zajęcia na siłowni i air-bike'ach - mówi II trener Rafał Bernacki.

 
2022-12-14

Coraz bliżej święta. Wciąż żyjemy hokejem, jednak coraz bardziej daje znać o sobie bożonarodzeniowe rozgorączkowanie. A może... czas się zatrzymać? Jeśli szukacie oryginalnych ozdób na Wasze choinki i chcecie zrobić dobry uczynek, to mamy dla Was idealną propozycję! Wylicytuj bombkę namalowaną przez naszego zawodnika i wspomóż w ten sposób jastrzębskie Hospicjum im. Dutkiewicza.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ