Zapowiedzi

 
2020-09-26

Rozgrywki ekstraligi mimo braku seryjnych wtorkowych terminów spotkań nabierają tempa. Dopiero co cieszyliśmy się z wygranej nad Ciarko STS Sanok, a tymczasem już w niedzielę o godz. 17:00 czekają nas derby z GKS Katowice. Podopieczni Piotra Sarnika przyjadą na Jastor "doładowani" psychicznie cennym domowym zwycięstwem nad Re-Plast Unią Oświęcim, która nieco wcześniej jako jedyna znalazła sposób na nasz zespół.

 
2020-09-24

Nazywanie ekipy z Sanoka "beniaminkiem" ekstraligi byłoby sporym nietaktem. Dwukrotny mistrz kraju z lat 2012 i 2014 wraca do Polskiej Hokej Ligi po czterech latach przerwy, witany w tym gronie jak dobry, stary znajomy. - Powrót drużyny z Sanoka do ekstraligi na pewno cieszy. Ośrodków hokejowych w Polsce nie jest tak wiele, a zatem każdy jest na wagę złota - podkreśla II trener JKH GKS Rafał Bernacki. Piątkowy pojedynek naszej drużyny z Ciarko STS rozpocznie się o godz. 18:00.

 
2020-09-19

Piątkowe okazałe zwycięstwo naszego zespołu z GKS Tychy odbiło się szerokim echem w Polskiej Hokej Lidze. Jednak podopieczni trenera Roberta Kalabera muszą jak najszybciej zapomnieć o tym triumfie, bowiem na nim nie kończy się ani sezon, ani nawet walka o miejsce w turnieju finałowym Pucharu Polski. Zaledwie dwie doby po meczu z mistrzem Polski przyjdzie JKH GKS Jastrzębie zagrać w "jaskini lwa", czyli u wicemistrza Polski Re-Plast Unii Oświęcim.

 
2020-09-17

Przed nami mecz, który zasługuje na miano ekstraligowego klasyku. W piątkowy wieczór na Jastorze zmierzą się ze sobą zespoły, których pojedynki w ostatnich latach przynosiły sporo dodatkowych emocji. Faktem jest, iż częściej "z tarczą" z tej derbowej rywalizacji wychodzili aktualni mistrzowie Polski, ale i jastrzębianie wielokrotnie zdążyli już udowodnić, iż potrafią napsuć krwi tyszanom. Początek pojedynku o godz. 18:00. Przypominamy, że w związku z obostrzeniami dostępna będzie połowa miejsc na Lodowisku Jastor.

 
2020-09-12

Już w 2. kolejce sezonu 2020/2021 przychodzi hokeistom JKH GKS Jastrzębie udać się na najdalszą północ Polski. W niedzielne późne popołudnie ekipa trenera Roberta Kalabera zagra na wyjeździe ze Stoczniowcem Gdańsk, który w piątek musiał uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim (1:6). Dla naszego zespołu będzie to powrót do dalekiej przeszłości, bowiem po raz ostatni jastrzębianie walczyli ze Stoczniowcem jeszcze za czasów Jirziego Reznara.

 
2020-09-11

Dzisiejsza Prezentacja Drużyny JKH GKS Jastrzębie nie odbywa się w próżni. 11 września 2020 roku kibice naszego zespołu zobaczą ekipę trenera Roberta Kalabera w boju o punkty po raz pierwszy od... sześciu miesięcy! Rywalem naszego zespołu będzie Zagłębie Sosnowiec, a zawodnicy obu ekip ruszą do walki zaraz po naszej Prezentacji. Dodajmy, że z drużyną gości na Jastor przyjedzie Tomasz Kulas, którego żadnemu jastrzębskiemu kibicowi przedstawiać nie trzeba.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ