Zapowiedzi

 
2020-01-23

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują na Jastorze kije z mistrzem Polski i liderem ekstraligi, GKS Tychy. Ten hit trzeciej kolejki piątej rundy przykuwa zainteresowanie kibiców nie tylko na Śląsku. Co istotne, prawie na pewno szansa na kolejne derby z tym zespołem pojawi się dopiero w strefie medalowej... Dlatego chyba nikogo nie trzeba specjalnie namawiać na wizytę na naszym lodowisku! Początek meczu o godz. 18:00.

 
2020-01-20

Wyjazdowym pojedynkiem z Zagłębiem Sosnowiec hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną we wtorkowy wieczór piątą i zarazem ostatnią rundę spotkań fazy zasadniczej. Pojedynki rozgrywane pod koniec stycznia i w połowie lutego zadecydują o rozstawieniu w play-offach. Nie trzeba zatem dodawać, że przy tak potężnym ścisku w czołówce tabeli każdy punkt będzie na wagę złota!

 
2020-01-15

Przed nami ostatni mecz Pucharu Wyszehradzkiego 2019/2020! Chyba nikt nie spodziewał się, że ta rozpoczęta w sierpniu przygoda potrwa tak długo i... że będzie miała tak wspaniały przebieg. W najbliższy czwartek o godz. 18:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z wicemistrzem Słowacji w rewanżowym spotkaniu finału tych rozgrywek. Nasz zespół jest na niezłej pozycji wyjściowej, bowiem przed tygodniem wygrał na wyjeździe 3:2. Czy podopieczni Roberta Kalabera skompletują drugie trofeum w ciągu zaledwie kilku tygodni? Byłoby wspaniale!

 
2020-01-13

Rozpoczynamy jeden z najtrudniejszych tygodni w tym sezonie. W dniach od 14 do 17 stycznia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają aż trzy spotkania, w tym dwa ligowe oraz jedno w ramach Pucharu Wyszehradzkiego. Ten maraton wystartuje we wtorek na Jastorze ekstraligowym klasykiem z Podhalem Nowy Targ. Początek starcia z "Szarotkami" tradycyjnie o godz. 18:00.

 
2020-01-11

W czołówce ekstraligi zaczyna robić się ciasno. Na trzy kolejki przed finiszem szansę i apetyt na pozycję wicelidera po czwartej rundzie mają, obok JKH GKS Jastrzębie (70 pkt.), także Unia Oświęcim (70 pkt.) i Podhale Nowy Targ (66 pkt.). Tymczasem tuż za "Szarotkami" jest jeszcze GKS Katowice (63 pkt.), z którym nasi hokeiści skrzyżują kije w niedzielny wieczór.

 
2020-01-10

Wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja, którzy odczuwają niedosyt ligowych spotkań na początku stycznia, zapraszamy w ten weekend na Jastor na pojedynki w I lidze! W niedzielę na jej szczycie rezerwy JKH GKS Jastrzębie podejmą Zagłębie Sosnowiec.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ