Zapowiedzi

 
2019-10-14

Po dalekiej podróży do Gdańska hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki na międzynarodowej arenie Pucharu Wyszehradzkiego. W najbliższy wtorek o godz. 18:00 ekipa z Leśnej podejmie na Jastorze budapeszteński Ujpest. Nasz zespół będzie bronił zaliczki znad Dunaju, czyli wyniku 9:2.

 
2019-10-12

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie ostatni wyjazd w ramach pierwszej rundy rozgrywek ekstraligi. Jest to zarazem najdalsza wyprawa w sezonie, bowiem ekipa z Leśnej podróżuje aż do Gdańska, gdzie gości podejmuje miejscowy Lotos PKH.

 
2019-10-10

W najbliższy piątek o godz. 19:30 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze Energę Toruń. - Na pewno wyjdziemy na ten mecz po to, aby go wygrać. Toruń nie jest słabą drużyną, co udowodnił już w tym sezonie. Czeka nas ciężkie spotkanie, ale na lodzie damy z siebie wszystko - deklaruje Łukasz Nalewajka.

 
2019-10-08

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie mogą liczyć na przerwę mimo pauzy w ekstralidze. We wtorkowy wieczór (godz. 19:00) ekipa trenera Roberta Kalabera rozpocznie zmagania w fazie play-off Pucharu Wyszehradzkiego od wyjazdowego pojedynku z 13-krotnym mistrzem Węgier Ujpestem Budapeszt. Nad Dunaj nasz zespół wyruszył w poniedziałek.

 
2019-10-05

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie zmierzą się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ. Czwarta drużyna minionego sezonu zajmuje obecnie dopiero dziewiąte miejsce w ekstralidze, ale nie oznacza to, że podopiecznych trenera Roberta Kalabera czeka łatwa przeprawa.

 
2019-10-03

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie kolejne z serii spotkań z czołówką ekstraligi z poprzedniego sezonu. W najbliższy piątek, 4 października o godz. 18:00 nasz zespół podejmie w górniczych derbach GKS Katowice, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy ligowej porażki. - GKS Katowice to drużyna z potencjałem na mistrzostwo Polski, ale nie boimy się ich. Pokazaliśmy już, że potrafimy z nimi grać - deklaruje kapitan JKH GKS Maciej Urbanowicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ