Zapowiedzi

 
2019-08-12

JKH GKS Jastrzębie zaprasza w niedzielę, 1 września na Lodowisko Jastor na "Otwarty Dzień z drużyną JKH GKS Jastrzębie"! W jego ramach będziecie mogli m.in. zwiedzić szatnię naszego zespołu, pojeździć na łyżwach, skosztować różnych smakołyków, wziąć udział w licznych konkursach i wygrać nagrody. Impreza na tafli i trybunach obiektu przy Leśnej ruszy o godz. 16:00.

 
2019-08-12

Sezon 2019/2020 zbliża się coraz większymi krokami, a zatem czas za przedstawienie szczegółów imprezy, na którą czekają wszyscy kibice jastrzębskiego hokeja, czyli Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie! W tym roku impreza odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia w Galerii Zdrój. Punkt kulminacyjny to oczywiście prezentacja ekipy trenera Roberta Kalabera, ale możemy zapewnić, że poza nią czeka na Was moc innych atrakcji. Również tego dnia (tylko i wyłącznie!) obowiązywać będzie promocyjna cena karnetów, które będziecie mogli nabyć za 200 zł.

 
2019-08-05

Od wtorku do soboty (6-10 sierpnia) w Porubie rozgrywana będzie ósma edycja turnieju "O Puchar RT Torax" z udziałem JKH GKS Jastrzębie. Nasz klub po raz piąty bierze udział w tej imprezie. Co istotne, podopieczni Roberta Kalabera bronią mistrzowskiego tytułu sprzed roku.

 
2019-07-30

Domowym pojedynkiem z HC Frydek-Mistek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną ostatnią część przygotowań do sezonu 2019/2020. Mecz z czeskim pierwszoligowcem odbędzie się na Lodowisku Jastor w czwartek (1 sierpnia) o godz. 19:30. Zapraszamy wszystkich głodnych hokeja kibiców na Leśną. Wstęp wolny! - Choć to "tylko" sparing, to zawsze gramy o zwycięstwo. Wygrana buduje przecież atmosferę w drużynie i jest nagrodą za wykonaną dotychczas pracę - deklaruje II trener JKH GKS Rafał Bernacki. Do dyspozycji trenera Roberta Kalabera są wszyscy zawodnicy, którzy trenują z ekipą od początku okresu przygotowawczego.

 
2019-02-23

To zdecydowanie nie jest moment na zakończenie sezonu. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrywają w ćwierćfinałowej rywalizacji z Comarch Cracovią już 0:3, ale w półfinale zamelduje się ta drużyna, która wygra cztery mecze. Dlatego w niedzielę pod Wawelem jastrzębianie muszą wygrać, by jeszcze wrócić na Jastor.

 
2019-02-20

Po dwóch meczach ćwierćfinałowej rywalizacji play-off hokeiści "Pasów" są dwa kroki od strefy medalowej. Przed naszą drużyną przedostatnia szansza na rozpoczęcie pogoni za rywalem.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ