Zapowiedzi

 
2021-10-15

Przed nami wielkie derby. W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą w klasyku PHL GKS Tychy, rozpoczynając zarazem drugą rundę ekstraligowych zmagań. Bądźcie z nami na Jastorze! Jak podkreśla Leszek Laszkiewicz, nasz zespół ma w nogach sporą dawkę meczów, a w takiej sytuacji doping z trybun jest bezcenny.

 
2021-09-03

Na tę chwilę czekaliśmy z wielką niecierpliwością od kilku miesięcy, gdy za sprawą triumfu w PHL hokeiści JKH GKS Jastrzębie zapewnili sobie awans do Champions Hockey League. I wreszcie nadszedł ten dzień! W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą włoskie HC Bolzano. "Lisy" przybyły pod Jastor już wczoraj, a zatem aklimatyzację mają za sobą.

 
2021-04-29

Trwa pierwszy z trzech trzytygodniowych cykli przygotowań naszych hokeistów do sezonu 2021/2022. Aktualnie pod wodzą Roberta Kalabera na lodzie Jastora trenują ci zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z naszym klubem, a zatem obok hokeistów, którzy niedawno przedłużyli umowy, są to także: Arkadiusz Kostek, Martin Kasperlik, Marek Hovorka, Radosław Nalewajka i Łukasz Nalewajka.

 
2021-04-28

Znamy już pełny plan przygotowań hokeistów JKH GKS Jastrzębie do sezonu 2021/2022. W tym roku podopieczni Roberta Kalabera będą pracować w systemie trzech trwających po trzy tygodnie cykli. Pierwszy z nich ruszył 19 kwietnia. W jego ramach nasz zespół ma możliwość pracy na zmrożonej tafli Jastora, gdzie lód utrzymany zostanie co najmniej do połowy maja.

 
2021-04-02

Nie można ukrywać, że po zwycięstwie w Krakowie trudno utrzymać emocje na wodzy. Wprawdzie nasi hokeiści i sztab trenerski uspokajają nastroje, czego najlepszym dowodem były słowa Zacka Phillipsa z czwartkowego wywiadu, ale z drugiej strony nie można dziwić się tym kibicom, którzy dostają gęsiej skórki na myśl o absolutnie historycznej szansie, przed jaką stoi JKH GKS Jastrzębie...

 
2021-03-29

Po dwóch zwycięskich pojedynkach u siebie nasz zespół wyrusza do Krakowa na dwa mecze wyjazdowe. We wtorek o godz. 18:00 oraz w środę o godz. 16:00 JKH GKS Jastrzębie wystąpi na obiekcie przy ul. Siedleckiego z ogromną nadzieją na historyczny sukces. Podopieczni Roberta Kalabera wyruszają pod Wawel we wtorek rano. Życzymy szerokiej drogi i... spełnienia marzeń Waszych i naszych!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ