Zapowiedzi

 
2019-02-23

To zdecydowanie nie jest moment na zakończenie sezonu. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrywają w ćwierćfinałowej rywalizacji z Comarch Cracovią już 0:3, ale w półfinale zamelduje się ta drużyna, która wygra cztery mecze. Dlatego w niedzielę pod Wawelem jastrzębianie muszą wygrać, by jeszcze wrócić na Jastor.

 
2019-02-20

Po dwóch meczach ćwierćfinałowej rywalizacji play-off hokeiści "Pasów" są dwa kroki od strefy medalowej. Przed naszą drużyną przedostatnia szansza na rozpoczęcie pogoni za rywalem.

 
2019-02-17

W poniedziałek drugi mecz ćwierćfinału. Po domowej porażce 1:2 hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się pod Wawel, gdzie każdy rezultat jest możliwy. Walka o półfinał trwa bowiem do momentu, gdy któryś zespół wygra cztery mecze.

 
2019-02-14

Kibice hokeja odliczają godziny, eksperci analizują, statystycy liczą, trenerzy i zawodnicy udzielają wywiadów, a to zapowiedź, że play-offy zbliżają się wielkimi krokami. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przystąpią do niej po raz jedenasty z rzędu. Drugi raz rozpoczną od starcia z Cracovią. Rywalizacja czwartego z piątym zespołem sezonu zasadniczego zapowiada się pasjonująco.

 
2019-02-13

Po raz czwarty w historii play-off naszej rodzimej ligi hokeja na lodzie zmierzą się ze sobą zawodnicy JKH GKS Jastrzębie i Cracovii. Trzy wcześniejsze konfrontacje zakończyły się zwycięstwem drużyny z Krakowa.

 
2019-01-24

Już w najbliższy piątek podziękujemy naszemu najlepszemu wychowankowi Leszkowi Laszkiewiczowi za wspaniałą karierę i mecze w barwach JKH GKS Jastrzębie. Spotkanie z Profesorem, podczas którego będziecie mogli zdobyć unikatowe gadżety już w trakcie najbliższego meczu z MH Automatyką Gdańsk.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ