Zapowiedzi

 
2023-02-02

Czas ucieka jak szalony. Mogłoby się wydawać, że zaledwie wczoraj zamartwialiśmy się fatalnym początkiem sezonu, a tymczasem przed nami ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej! W piątek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze liderującą Comarch Cracovię, która w 2023 roku przegrała tylko raz... właśnie na naszej tafli. Play-off już - nomen omen - za pasem. Zapraszamy!

 
2023-01-30

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni w fazie zasadniczej zagoszczą w Satelicie Spodka, mierząc się z miejscowym GKS Katowice. Obrońcy tytułu zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli PHL, a zatem nie można wykluczyć, iż będzie to swoisty wstęp do rywalizacji o półfinał. Z drugiej jednak strony - sprzymierzeńcem gospodarzy jest korzystny terminarz. Jak będzie? Przekonamy się niebawem.

 
2023-01-19

Po niełatwym dwumeczu z Marmą Ciarko STS Sanok hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają na rozkładzie wyjazd na Zagłębie Sosnowiec oraz domowy mecz z Energą Toruń. Cztery dni przerwy od spotkań o punkty podopieczni Roberta Kalabera poświęcili na treningi i regenerację. Ze spraw kadrowych dobrą informacją na piątek i niedzielę jest powrót do składu Radosława Nalewajki.

 
2023-01-12

Przed nami niecodzienny - jak na fazę zasadniczą - domowy dwumecz z Marmą Ciarko STS Sanok. W piątek o 18:00 oraz w niedzielę o 17:00 podopieczni Roberta Kalabera postarają się nie tylko o zatarcie złego wrażenia po przegranej w Toruniu, ale również będą chcieli powiększyć przewagę nad szóstym w tabeli Sanokiem... najlepiej o sześć oczek. Zapraszamy na Jastor!

 
2023-01-05

W piątkowy wczesny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Comarch Cracovię. Wicelider PHL ma obecnie piętnaście punktów przewagi nad naszym zespołem, a do Jastrzębia przyjedzie podrażniony ostatnimi dwiema porażkami z Re-Plast Unią Oświęcim. Co ciekawe, podopieczni Roberta Kalabera na wygraną z „Pasami” czekają od... listopada 2021 roku, bowiem cztery kolejne mecze już w 2022 roku kończyły się wygranymi rywali. Czas przełamać ten impas!

 
2023-01-02

Po świąteczno-noworocznej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ekstraligowe punkty. We wtorkowy wieczór nasz zespół zagra na wyjeździe z opromienionym sukcesem w Pucharze Polski GKS Tychy. Jednak podopieczni Roberta Kalabera - o ile chcą jeszcze marzyć o pierwszej czwórce - nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów nawet na obiekcie będącego "w gazie" rywala.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ