Zapowiedzi

 
2020-07-04

JKH GKS Jastrzębie ponownie wystąpi w międzynarodowym towarzyskim Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie. Podopieczni Roberta Kalabera będą tym samym bronić trofeum, które wywalczyli przed rozpoczęciem poprzedniego, jakże udanego sezonu.

 
2020-06-10

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie znajdują się aktualnie na półmetku ośmiotygodniowej wiosenno-letniej części przygotowań do nowego sezonu. - Jesteśmy w czwartym tygodniu treningów. Na razie wszystko przebiega zgodnie z naszymi planami. Mamy do dyspozycji wszystkie obiekty, których obecnie potrzebujemy do pracy. Wszystko jest w porządku i pod kontrolą - zapewnia II trener Rafał Bernacki.

 
2020-05-13

Zgodnie z decyzją rządu w poniedziałek, 18 maja ruszy trzeci etap "odmrażania sportu". Od tego dnia możliwe będzie ograniczone korzystanie z hal (w tym lodowisk), co pozwoli hokeistom JKH GKS Jastrzębie na powrót do treningów. Na razie jednak nasz zespół czeka na wytyczne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który musi dostosować otwarcie swoich obiektów do nowego zarządzenia.

 
2020-04-20

Na przełomie kwietnia i maja hokeiści JKH GKS Jastrzębie zwykle rozpoczynali drużynowe przygotowania do kolejnego sezonu. W tym roku z oczywistych powodów sytuacja jest inna. - Zawodnicy trenują w domach i w tej materii nic się na razie nie zmienia. Czekamy na "trzeci etap" znoszenia ograniczeń, który umożliwi zespołowi treningi na świeżym powietrzu - przyznaje II trener Rafał Bernacki.

 
2020-03-27

Po krótkiej przerwie wynikającej z przedwczesnego zakończenia sezonu hokeiści JKH GKS Jastrzębie powracają do zajęć. Z oczywistych powodów nie będą to "normalne" treningi. Sztab szkoleniowy rozesłał już zawodnikom plany na najbliższe tygodnie. - Są to zajęcia, które można wykonać w domu, ponieważ obecnie innej możliwości nie ma. Głównie stawiamy na treningi kalisteniki. Zawodnicy mogą także ewentualnie pobiegać na świeżym powietrzu, bo to można robić - informuje II szkoleniowiec Rafał Bernacki, który na bieżąco kontaktuje się z przebywającym na Słowacji trenerem Robertem Kalaberem.

 
2020-03-20

Ponad tydzień temu z uwagi na epidemię koronawirusa zakończony został sezon 2019/2020. Kilka dni później w związku z tą sytuacją zamknięte zostały wszystkie miejskie obiekty sportowe w Jastrzębiu-Zdroju. - Na chwilę obecną znajdujemy się w stanie zawieszenia i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń - nie ukrywa II trener JKH GKS Jastrzębie Rafał Bernacki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ