Zapowiedzi

 
2018-08-13

Po raz czwarty hokeiści JKH GKS Jastrzębie powalczą o Puchar RT TORAX. Turniej odbędzie w dniach od 15 do 18 sierpnia w czeskiej Porubie (obwód Ostrawy). W siódmej edycji tych zawodów trofeum będą bronić gospodarze z Poruby.

 
2018-03-07

Siódmy mecz wyłoni rywala dla GKS-u Tychy, który wciąż czeka na zwycięzcę rywalizacji pomiędzy hokeistami TatrySki Podhale Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie. Wszystko wyjaśni się w czwartkowy wieczór w Nowym Targu. Początek spotkania godnych siebie rywali zaplanowano na godzinę 18:00.

 
2018-03-05

Po niedzielnej wygranej w Nowym Targu hokeiści JKH GKS Jastrzębie są już o krok od awansu do półfinału Polskiej Hokej Ligi. Ekipie znad czeskiej granicy brakuje tylko jednego zwycięstwa.

 
2018-03-03

Dwa domowe zwycięstwa hokeistów JKH GKS Jastrzębie sprawiły, że w ćwierćfinale Polskiej Hokej Ligi, w którym jastrzębianie rywalizują z Podhalem Nowy Targ jest remis. Piąty mecz zostanie rozegrany w Nowym Targu. Czy niedziela będzie dla nas? Zapowiada się kolejne ciekawe i emocjonujące widowisko.

 
2018-02-28

Po dwóch spotkaniach w Nowym Targu ćwierćfinałowa rywalizacja przenosi się na Jastor, gdzie hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają kolejne mecze z Podhalem. Obydwa pierwsze starcia padły łupem popularnych Szarotek, ale do półfinału awansuje ten zespół, który wygra cztery mecze. Dlatego warto w środę i czwartek przyjść na Jastor i wesprzeć hokeistów JKH w walce o powrót do gry!

 
2018-02-23

Podobnie jak przed rokiem rywalem JKH GKS Jastrzębie w pierwszej rundzie Play-Off będzie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ. Awans do półfinału uzyska ta drużyna, która jako pierwsza wygra cztery mecze. Dwa pierwsze akcenty zapowiadającej się arcyciekawie rywalizacji już w najbliższy weekend na lodowisku w Nowym Targu.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ