Zapowiedzi

 
2023-09-24

Przed nami kolejne ślaskie derby na lodzie. Na lodowisku w Tychach dojdzie do pierwszej w sezonie konfrontacji Wilków z Jastrzębiami. Zapowiada się niezwykle zacięty pojedynek sąsiadów z tabeli. Jastrzębianie powalczą o pierwszą wygraną na wyjeździe w sezonie. Tyszanie będą chcieli potwierdzić fakt przynależności do grona ścisłych faworytów do wygrania całej TAURON Hokej Ligi.

 
2023-09-16

Przed nami druga część intensywnego tryptyku ligowego, jaki od 15 do 19 września przeżywają hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po piątkowym zwycięstwie z Zagłębiem Sosnowiec liczymy na pierwszą wyjazdową wygraną w niedzielne późne popołudnie w Nowym Targu. Zadanie nie będzie proste, ponieważ gospodarze w tym sezonie mają zdecydowanie większe ambicje, niż jeszcze rok temu. Tymczasem jednak zamykają tabelę...

 
2023-09-07

Pół roku minęło od ostatniego meczu w ekstralidze naszych hokeistów. W piątek licznik dni bez ligowego hokeja zostanie wyzerowany. Na ten dzień fani kauczukowego krążka czekali z niecierpliwością. Zapowiada się bowiem najciekawszy sezon od lat. Warto dodać, że liga doczekała się sponsora a jastrzębianie zacnego jubileuszu. Czy wszystko zostało zapięte na przysłowiowy ostatni guzik? TAURON Hokej Liga wystartuje na Jastorze o 18:00.

 
2023-09-06

Dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia 89. sezonu mistrzostw Polski w hokeju na lodzie mężczyzn. Dla jastrzębskiego hokeja świętującego jubileusz 70 lecia istnienia będzie to 17. sezon ekstraligowy. W krajowej elicie nasi hokeiści występują nieprzerwanie od sezonu 2008/2009. Robert Kalaber poprowadzi naszą drużynę 10. sezon z rzędu.

 
2023-03-06

Przed nami mecz o wszystko. We wtorek późnym wieczorem ostatnia niewiadoma ćwierćfinałów zostanie wyjaśniona. Jedni zagrają w półfinale, a drudzy... na kolejny mecz o punkty zaczekają do września. Jednego możemy być pewni - Polska Hokej Liga nie powstydziłaby się nawet finału o takiej skali emocji. My rzecz jasna mamy ogromną nadzieję, iż siódmy mecz pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice padnie łupem naszego zespołu, który w tej serii już dwukrotnie zdobył Satelitę. Do boju Panowie!

 
2023-03-04

Ten ćwierćfinał bez wątpienia pozostanie w naszej pamięci niezależnie od tego, kto ostatecznie uniesie ręce w geście triumfu. W niedzielę o godz. 17:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą GKS Katowice w szóstym spotkaniu pierwszej rundy play-off. Wygrana zapewni podopiecznym Roberta Kalabera upragnione miejsce w strefie medalowej, natomiast porażka skaże nas na kolejną wizytę w Satelicie Spodka. Do boju Jastrzębie! Wszyscy na Jastor!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ