Zapowiedzi

 
2018-10-12

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie szybko staną przed szansą rewanżu za piątkową porażkę z PGE Orlikiem Opole. W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera na własnej tafli rozpoczną zmagania w ramach drugiej rundy sezonu zasadniczego. Rywalem ekipy znad czeskiej granicy będzie właśnie zespół z Opola.

 
2018-10-11

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie ostatni mecz I rundy sezonu zasadniczego. Jastrzębianie na zakończenie rundy pojadą do Opola gdzie o punkty powalczą z zawodnikami miejscowego Orlika.

 
2018-10-05

W niedzielę jastrzębskich hokeistów czeka kolejny mecz ligowy. JKH GKS Jastrzębie zmierzy się przed własną publicznością z Unią Oświęcim, a "pierwszy krążek" wyląduje na tafli punktualnie o godzinie 17:00.

 
2018-10-01

We wtorek jastrzębianie znów powalczą o ligowe punkty. Tym razem jastrzębskich hokeistów czeka wyjazdowy mecz z Comarch Cracovią, w którym podopieczni Roberta Kalabera spróbują zatrzeć zła wrażenie po ostatniej domowej porażce z Podhalem.

 
2018-09-30

To nie był udany wieczór dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Zespół Roberta Kalabera przegrał na własnym lodzie z TatrySki Podhale Nowy Targ 1:4. Honorowe trafienie dla JKH na swoje konto zapisał rosyjski środkowy, Artiom Dubinin. Kolejny mecz ligowy jastrzębianie zagrają w najbliższy wtorek. Na wyjeździe zmierzą się z Comarch Cracovią.

 
2018-09-29

Lider Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie przed kolejnym trudnym wyzwaniem. W niedzielę na Jastorze podopieczni Roberta Kalabera podejmą TatrySki Podhale Nowy Targ. Starcie z tym rywalem oznacza jedno - emocje zagwarantowane. Przypominamy również o nowej porze rozgrywania niedzielnych spotkań, które właśnie od najbliższego meczu z Podhalem rozpoczynać będą się o godzinie 17:00!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ