Zapowiedzi

 
2020-03-27

Po krótkiej przerwie wynikającej z przedwczesnego zakończenia sezonu hokeiści JKH GKS Jastrzębie powracają do zajęć. Z oczywistych powodów nie będą to "normalne" treningi. Sztab szkoleniowy rozesłał już zawodnikom plany na najbliższe tygodnie. - Są to zajęcia, które można wykonać w domu, ponieważ obecnie innej możliwości nie ma. Głównie stawiamy na treningi kalisteniki. Zawodnicy mogą także ewentualnie pobiegać na świeżym powietrzu, bo to można robić - informuje II szkoleniowiec Rafał Bernacki, który na bieżąco kontaktuje się z przebywającym na Słowacji trenerem Robertem Kalaberem.

 
2020-03-20

Ponad tydzień temu z uwagi na epidemię koronawirusa zakończony został sezon 2019/2020. Kilka dni później w związku z tą sytuacją zamknięte zostały wszystkie miejskie obiekty sportowe w Jastrzębiu-Zdroju. - Na chwilę obecną znajdujemy się w stanie zawieszenia i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń - nie ukrywa II trener JKH GKS Jastrzębie Rafał Bernacki.

 
2020-03-06

To już na pewno będzie ostatni w tym sezonie ćwierćfinałowy pojedynek JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. W sobotę o godz. 18:00 ekipy trenerów Roberta Kalabera i Rudolfa Rohaczka po raz siódmy skrzyżują kije na Jastorze i... możemy być pewni, że emocji nie zabraknie! - Mam nadzieję, że na trybunach będzie "ogień"! Chciałbym, aby kibice pomogli nam w tych ciężkich bojach. Liczę, że Jastor będzie pełny, a doping fanów poniesie nas do zwycięstwa. My odwdzięczymy się za to wsparcie na lodzie - apeluje Leszek Laszkiewicz.

 
2020-03-03

Za nami już pięć spotkań w ramach ćwierćfinałów fazy play-off. Przed szóstym pojedynkiem, który odbędzie się w środę o godz. 18:30 w Krakowie, JKH GKS Jastrzębie prowadzi z "Pasami" 3:2. Tym samym podopieczni Roberta Kalabera potrzebują do awansu do półfinału "tylko i aż" jednej wygranej...

 
2020-03-01

Przed nami ostatnie godziny przygotowań do piątego meczu JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią. Spotkania, które wydaje się kluczowe dla dalszej rywalizacji o awans do półfinału. To będzie pojedynek godnych siebie rywali, z których tylko jedna drużyna wyjdzie zwycięska i szczęśliwa. Hasło: "Dajmy z siebie wszystko" powinno w niedzielny wieczór obowiązywać zarówno na tafli, jak i na trybunach!

 
2020-02-25

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie dwa mecze, które mogą zadecydować... o wszystkim. W tym niesamowitym pojedynku z Comarch Cracovią nie może być momentu wytchnienia. W środę i w czwartek podopieczni Roberta Kalabera zagrają na Lodowisku im. Adama "Rocha" Kowalskiego w trzecim i czwartym meczu ćwierćfinału fazy play-off. Początek o godz. 18:30. W przypadku dwóch zwycięstw jastrzębian kończymy rywalizację. W każdym innym - w niedzielę, 1 marca widzimy się na Jastorze.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ