Zapowiedzi

 
2022-12-05

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą na Jastorze Tauron Podhale Nowy Targ. Podopieczni Roberta Kalabera są faworytem pojedynku i miejmy nadzieję, że z tej roli wywiążą się... z nawiązką. Zapraszamy na nasze lodowisko na godz. 18:00 i liczymy nie tylko na Wasz doping, ale również zachęcamy do przyjścia w czapkach św. Mikołaja. Ich posiadacze będą mogli zakupić bilet w promocyjnej cenie!

 
2022-12-01

Po okazałym triumfie nad Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie z nadzieją na kolejne zwycięstwo wyruszają pod Bieszczady. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera postarają się zrewanżować przeciwnikom za poniesioną miesiąc temu porażkę na Jastorze. Gospodarze mają już za sobą szczyt kłopotów zdrowotnych, które zdziesiątkowały ich przed poprzednim meczem w Oświęcimiu.

 
2022-11-28

Ekstraligowy maraton nie zwalnia tempa. W ciągu zaledwie dwunastu dni nasi hokeiści mają na rozkładzie aż sześć spotkań, a trzecie z nich odbędzie się w najbliższy wtorek. O godz. 18:00 na Jastorze JKH GKS Jastrzębie podejmie Energę Toruń. Celem pojedynku z ekipą znanego nam doskonale Jakuba Gimińskiego może być tylko zwycięstwo za trzy punkty. Zapraszamy na trybuny!

 
2022-11-24

W piątkowy wieczór czekają nas kolejne klasyczne derby ekstraligi, w których JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy. Po okazałym triumfie nad GKS Katowice podopieczni Roberta Kalabera mieli tydzień czasu na spokojne potrenowanie i przygotowanie się do pojedynku z tyszanami. Co istotne, naszą ekipę - odpukać w niemalowane - wciąż omijają kłopoty zdrowotne, a szkoleniowcy mają do dyspozycji niemal pełną kadrę.

 
2022-11-17

W piątkowy wieczór kibiców JKH GKS Jastrzębie czeka kolejna porcja derbowych emocji. Na Jastor zawita mistrz Polski z Katowic, z którym podopieczni Roberta Kalabera stoczyli w tym sezonie dwa wyrównane boje. Oba jednak skończyły się minimalnymi triumfami rywali. Czas przerwać ten impas! Aby jednak tego dokonać, niezbędna będzie bardzo solidna postawa w defensywie, bowiem Bartosz Fraszko i jego koledzy nie wybaczą żadnego błędu. Bądźcie z nami!

 
2022-11-15

Po dwutygodniowej przerwie "na reprezentację" hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają do walki o ligowe punkty. W środowy wieczór nasz zespół postara się rozpocząć kolejną część sezonu od zwycięstwa w Nowym Targu. Warto jednak pamiętać, że choć miejscowe Tauron Podhale zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, to o trzy punkty na gorącym terenie "Szarotek" nigdy nie jest łatwo.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ