Zapowiedzi

 
2023-03-06

Przed nami mecz o wszystko. We wtorek późnym wieczorem ostatnia niewiadoma ćwierćfinałów zostanie wyjaśniona. Jedni zagrają w półfinale, a drudzy... na kolejny mecz o punkty zaczekają do września. Jednego możemy być pewni - Polska Hokej Liga nie powstydziłaby się nawet finału o takiej skali emocji. My rzecz jasna mamy ogromną nadzieję, iż siódmy mecz pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice padnie łupem naszego zespołu, który w tej serii już dwukrotnie zdobył Satelitę. Do boju Panowie!

 
2023-03-04

Ten ćwierćfinał bez wątpienia pozostanie w naszej pamięci niezależnie od tego, kto ostatecznie uniesie ręce w geście triumfu. W niedzielę o godz. 17:00 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą GKS Katowice w szóstym spotkaniu pierwszej rundy play-off. Wygrana zapewni podopiecznym Roberta Kalabera upragnione miejsce w strefie medalowej, natomiast porażka skaże nas na kolejną wizytę w Satelicie Spodka. Do boju Jastrzębie! Wszyscy na Jastor!

 
2023-03-02

Za nami już tydzień derbowej rywalizacji o półfinał Polskiej Hokej Ligi. Po czterech emocjonujących spotkaniach JKH GKS Jastrzębie remisuje z GKS Katowice 2-2. W najbliższy piątek o godz. 18:30 w Satelicie Spodka dojdzie do meczu numer pięć, po którym w niedzielę na Jastorze jeden z zespołów zagra z przysłowiowym "nożem na gardle"... Mocno wierzymy, że nasza ekipa jest w stanie powtórzyć znakomity występ z 24 lutego!

 
2023-02-26

Po dwóch meczach w Satelicie Spodka wiemy na pewno, że rywalizacja jastrzębsko-katowicka na pewno potrwa do marca. Wynik 1:1 po dwóch meczach nie jest niespodzianką w pojedynku czwartej i piątej drużyny, dlatego też wracamy na Jastor z podniesionym czołem, ale i nadzieją na kolejne emocjonujące widowiska. Zapraszamy na nasze lodowisko w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00! Bądźcie z nami!

 
2023-02-02

Czas ucieka jak szalony. Mogłoby się wydawać, że zaledwie wczoraj zamartwialiśmy się fatalnym początkiem sezonu, a tymczasem przed nami ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej! W piątek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze liderującą Comarch Cracovię, która w 2023 roku przegrała tylko raz... właśnie na naszej tafli. Play-off już - nomen omen - za pasem. Zapraszamy!

 
2023-01-30

We wtorkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni w fazie zasadniczej zagoszczą w Satelicie Spodka, mierząc się z miejscowym GKS Katowice. Obrońcy tytułu zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli PHL, a zatem nie można wykluczyć, iż będzie to swoisty wstęp do rywalizacji o półfinał. Z drugiej jednak strony - sprzymierzeńcem gospodarzy jest korzystny terminarz. Jak będzie? Przekonamy się niebawem.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ