Zapowiedzi

 
2022-01-27

W piątkowy wieczór nasz zespół zagra na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten ekstraligowy hit końcówki stycznia będzie pojedynkiem dwóch drużyn, które mają za sobą kłopoty związane z podejrzeniem zakażeniami. Z naszej perspektywy najważniejszą informacją jest ta, iż trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. - Najbardziej raduje mnie fakt, że wszyscy jesteśmy zdrowi - mówi Leszek Laszkiewicz.

 
2022-01-17

Przed nami domowy pojedynek z Ciarko STS Sanok. Mecz ten odbędzie się we wtorek o godz. 18:00 mimo absencji zawodników wykazujących objawy zakażenia Covid-19. Oznacza to, że trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji okrojony skład. Tym bardziej zachęcamy Was do głośnego dopingu z trybun Jastora! Bądźcie czwartą piątką JKH GKS Jastrzębie!

 
2021-12-21

Wyjazdowymi derbami z GKS Katowice nasi hokeiści zakończą niezwykle udany 2021 rok, w którym zdobyli mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski. W środę o godz. 18:30 JKH GKS Jastrzębie postara się o pierwsze w tym sezonie punkty z aktualnym wiceliderem, bowiem w poprzednich trzech meczach górą byli rywale. 

 
2021-12-11

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie na ostatni tegoroczny domowy mecz naszego zespołu. Tak się składa, że w niedzielę o godz. 17:00 na Jastorze czeka nas derbowa powtórka z zeszłorocznego Superpucharu Polski z GKS Tychy. Zachęcamy do głośnego wsparcia naszej drużyny z trybun i podziękowania jej za wspaniały 2021 rok pełen sukcesów!

 
2021-12-09

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Comarch Cracovią. Wyjazdowe spotkanie na obiekcie im. "Rocha" Kowalskiego będzie dla naszego zespołu nie tylko okazją do rewanżu za listopadową porażkę pod Wawelem, ale także pojedynkiem o przysłowiowe "sześć punktów", bowiem aktualnie obie ekipy dzieli zaledwie jedno "oczko". Początek zmagań o godz. 18:30.

 
2021-12-04

Faza zasadnicza ekstraligi minęła półmetek. Na finiszu trzeciej z pięciu rund JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. W czwartek nasi hokeiści udowodnili, że z defensywą jest coraz lepiej. Czas na zaprezentowanie dobrej formy również w ataku! Początek niedzielnego meczu za Brynicą o godz. 17:00.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ