Wszystkie

2015-01-05

W święto Trzech Króli Jastrzębie spróbuje zdobyć gniazdo Orlika Opole, gdzie w IV rundzie sezonu zasadniczego jeszcze nikt nie wygrał. Przerwanie passy beniaminka będzie idealną formą rewanżu za grudniową porażkę z Jastoru.

2015-01-04

W dogrywce rozstrzygnął się pojedynek dwóch GKS-ów. Po regulaminowych 60. minutach JKH remisował z Tychami 2:2, a gola na wagę zwycięstwa zdobył dla gospodarzy w 64. minucie Mateusz Danieluk.

2015-01-03

W 31. kolejce Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie staną przed szansą rewanżu za nieudany półfinał Pucharu Polski, w którym JKH uległ GKS-owi Tychy aż 1:6. Ciężko porównywać rangę tych spotkań, ale na pewno trzy punkty ucieszyłyby kibiców z Jastoru.

2015-01-02

Jeden, ale jakże cenny punkt wywożą z Sanoka hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy dopiero w rzutach karnych musieli uznać wyższość mistrzów Polski. Warunki dyktowali gospodarze, ale dobra postawa Davida Zabolotnego w bramce JKH pozwoliła gościom przedłużyć mecz do rzutów karnych, co w konsekwencji oznaczało podział punktów.

2014-12-31

Ciężkie zadanie czeka hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy już na początku 2015 roku stoczą dwa trudne pojedynki. W piątek podopieczni Róberta Kalábera zagrają w Sanoku, a dwa dni później podejmą na Jastorze GKS Tychy.

2014-12-30

Wygraną zakończyli 2014 rok hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w meczu 29. kolejki pokonali Naprzód Janów 4:2. Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Artem Bondariev, a w samej końcówce kibiców rozgrzała bójka na pięści z udziałem Łukasza Nalewajki.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.