Ekstraliga

 
2016-12-06

Michael Cichy, który skompletował hat-tricka i jedną asystę poprowadził Orlika Opole do pierwszego domowego zwycięstwa nad JKH GKS Jastrzębie w rozgrywkach ekstraligi. Opolanie wygrali 6:2, a autorami goli dla JKH byli Łukasz Nalewajka i Tobiasz Bigos.

 
2016-12-04

Mimo ambitnej walki do samego końca podopieczni Roberta Kalabera opuszczają Bytom bez dorobku punktowego. Decydującą akcję w 53. minucie wykorzystał Tomasz Kozłowski, dzięki któremu Polonia zwyciężyła 2:1. Autorem honorowej bramki dla JKH GKS Jastrzębie był Krzysztof Bryk.

 
2016-12-02

Aż jedenaście goli padło w meczu 24. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość zespołu TatrySki Podhale Nowy Targ. Szarotki zwyciężyły w stosunku 7:4, a tak wysoka liczba straconych goli po stronie JKH to efekt powołań do reprezentacji Polski do lat 20, gdzie JKH ma aż siedmiu przedstawicieli.

 
2016-11-27

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica. Dobre zawody rozegrali obydwaj bramkarze: Rafała Radziszewski, który obronił wszystkie 22 strzały i David Zabolotny, który zatrzymał 31 z 33 prób Cracovii w tym rzut karny wykonywany przez Kapicę.

 
2016-11-25

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie dopięli swego i dzięki wygranej w stosunku 5:1 nad Nestą Mires Toruń zachowali piąte miejsce na koniec pierwszej części sezonu zasadniczego, po której Polska Hokej Liga zostanie podzielona na dwie grupy. Jastrzębianie zaczną od wyjazdowego (niedziela 27 listopada) starcia z mistrzem Polski, Comarch Cracovią.

 
2016-11-20

Jastrzębska młodzież lepiej zniosła grę pod presją wyniku i pokonała w jaskini lwa hokeistów Orlika Opole 4:2. Jastrzębianie na kolejkę przed końcem pierwszej rundy awansowali do pierwszej szóstki ligi, a to czy w niej zostaną zależy już tylko i wyłącznie od nich samych. Wystarczy tylko i aż wygrać w piątek na własnej tafli z Nestą Toruń i bez oglądania na rywali postawić pieczęć na awansie do silniejszej grupy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ