Ekstraliga

 
2016-08-31

We wtorkowym meczu kontrolnym hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na własnym lodowisku z KH GKS Katowice 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył testowany obrońca, Jan Fiszera. Kolejny sparing jastrzębianie rozegrają w czwartek o godzinie 11:30, kiedy zmierzą się na Jastorze z wicemistrzem Polski, GKS-em Tychy. Dzień później, bo w piątek odbędzie się natomiast oficjalna prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie.

 
2016-08-14

W finałowym spotkaniu piątej edycji Turnieju o Puchar RT Torax jastrzębianie nie dali rady wydrzeć zwycięstwa dobrze dysponowanym gospodarzom. Hokeiści z Poruby po pół godzinie gry wypracowali trzy gole przewagi, na które podopieczni Roberta Kalabera odpowiedzieli tylko jednym, ale zdobytym podczas gry w osłabieniu. Na odrobienie strat było już jednak za późno i JKH skończył turniej na i tak dobrym drugim miejscu.

 
2016-08-13

Dzięki piątkowej wygranej z Vitkovicami (4:3) hokeiści JKH GKS Jastrzębie powalczą w sobotę o godzinie 17:30 w finale Turnieju o Puchart RT Torax. Rywalem jastrzębian będą gospodarze, HC RT Torax Poruba. Zadanie "Udział JKH w rozgrywkach ligowych" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój".

 
2016-08-12

Słowackie "znajomości" Roberta Kalabera nie pomogły jastrzębianom w pierwszym meczu Turnieju o Puchar RT Torax. Słowacka reprezentacja do lat dwudziestu dwukrotnie odrabiała straty, by ostatecznie pokonać JKH GKS Jastrzębie po pięciu seriach rzutów karnych. Skutecznym egzekutorem był Marian Váňa.

 
2016-08-05

Od porażki zaczęli serię meczów kontrolnych hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy ulegli na wyjeździe HC RT Torax Poruba 0:4. W tym meczu trener Robert Kalaber sprawdzał czterech zawodników. Jednego bramkarz oraz trzech obrońców.

 
2016-04-24

Nieudana inauguracja Mistrzostw Świata Dywizji IA dla polskich hokeistów. Podopieczni Jacka Płachty przegrali 1:3 z reprezentacją Włoch. Dobrze zaprezentowały się za to cheerleaderki JKH GKS Jastrzębie, które przez całe spotkanie zagrzewały Polaków do walki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ