Bez punktów, ale z podniesioną głową opuszczają Kraków hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy po niezwykle zaciętym i pełnym zwrotów akcji pojedynku ulegli Pasom 2:3. Teraz jastrzębian czeka seria trzech meczów przed własną publicznością, którą rozpocznie wtorkowy mecz z Podhalem.
Tak późno hokeiści JKH GKS Jastrzębie jeszcze nie grali. Ze względu na piłkarskie derby Krakowa niedzielny mecz 26. kolejki na lodowisku Comarch Cracovii rozpocznie się dopiero o godzinie 20:30.
Bez większych komplikacji przebiegał piątkowy mecz z Unią Oświęcim, w którym JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonał zespół z Małopolski 4:0. Gole dla miejscowych zdobywali kolejno: Mateusz Danieluk, Tomáš Semrád, Michal Plichta oraz Łukasz Nalewajka.
W piątek 27 listopada hokeiści JKH GKS Jastrzębie będą mieli okazję do rewanżu nad Unią Oświęcim, która wygrała październikowy mecz na Jastorze. Start pojedynku z zespołem z Grodu nad Sołą punktualnie o godzinie 18:00.
13 grudnia 2015 roku na jastrzębskim lodowisku Jastor po raz trzeci zorganizowana zostanie akcja Teddy Bear Toss. Wszystko podczas meczu z Comarch Cracovią. Zebrane w ten sposób maskotki zostaną przekazane do Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju.
W zaległym meczu 23. kolejki hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali ze świeżo upieczonym finalistą Pucharu Kontynentalnego 2:4. Gole dla JKH zdobyli Richard Bordowski oraz Leszek Laszkiewicz. W piątek 27 listopada jastrzębianie wrócą na własne lodowisko, gdzie podejmą Unię Oświęcim.
