Wywiady

 
2020-10-08

Radosław Sawicki notuje bardzo dobry początek sezonu. 25-letni napastnik zdobył dotychczas pięć goli, w tym oba dla JKH GKS Jastrzębie w piątkowym wyjazdowym pojedynku z Tauron Podhalem Nowy Targ. Niestety, w tym meczu nasz zawodnik doznał także urazu, który - miejmy nadzieję - nie przeszkodzi mu w występie w najbliższych spotkaniach. Zapraszamy do wywiadu z popularnym "Sawim".

 
2020-09-22

Po czterech spotkaniach sezonu 2020/21 nasi hokeiści mają na swoim koncie trzy zwycięstwa, w tym okazały triumf nad mistrzem Polski. We wszystkich czterech meczach bramki dla naszego zespołu strzelał Maciej Urbanowicz. Na tę okoliczność przepytaliśmy naszego kapitana z bieżących spraw. Urbanowicz nie ukrywa nadziei, że w kolejnych pojedynkach nasz zespół będzie w stanie zagrać równie dobrze, jak w piątkowych derbach.

 
2020-09-17

Meczami z Zagłębiem Sosnowiec i Stoczniowcem Gdańsk hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli sezon 2020/2021. To znakomita okazja do przepytania naszego trenera Roberta Kalabera, który mimo wszelkich przeciwności losu spotykających ostatnio świat sportu zachowuje spory optymizm! Słowak ujawnił nam także metodę na zwycięstwo w piątek z GKS Tychy. Zapraszamy do lektury!

 
2020-07-30

Pozyskanie przez JKH GKS Jastrzębie napastnika Marka Hovorki to jeden z najgłośniejszych transferów w Polskiej Hokej Lidze przed sezonem 2020/2021. Reprezentant Słowacji, wicemistrz świata, olimpijczyk z Pjongczangu i były zawodnik klubów KHL oraz czeskiej i słowackiej ekstraklasy dysponuje znakomitym doświadczeniem, które bez wątpienia stanie się bezcennym kapitałem drużyny trenera Roberta Kalabera. - Dam z siebie maksimum - zapewnia w specjalnym wywiadzie Marek Hovorka, który dołączył już do naszego zespołu.

 
2020-07-27

Na ostatniej prostej przygotowań do sezonu 2020/2021, czyli tuż przed pierwszymi sparingami, porozmawialiśmy o sytuacji w drużynie i sztabie trenerskim z dyrektorem sportowym JKH GKS Leszkiem Laszkiewiczem. Legenda jastrzębskiego hokeja nie ukrywa sporego optymizmu przed zbliżającymi się rozgrywkami!

 
2020-03-18

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił redakcji sportowej portalu JasNet obszernego wywiadu dotyczącego zakończonego przed tygodniem sezonu. - Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to najlepszy sezon w historii jastrzębskiego hokeja, a porównywalnym do niego mogą być jedynie rozgrywki 2012/2013, gdy wywalczyliśmy Puchar Polski i wicemistrzostwo kraju - powiedział sternik naszego klubu.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ