Ekstraliga

2015-01-30

Opłaciła się hokeistom JKH GKS Jastrzębie walka do końca. Podopieczni Róberta Kalábera przegrywali w Sanoku 1:3, ale jastrzębianie zdołali wyjść na prowadzenie 4:3 w końcówce trzeciej odsłony. Ostatecznie zadecydowały karne, a trafienie na wagę wygranej i fotela lidera zaliczył Petr Polodna.

2015-01-25

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. Podopieczni Roberta Kalabera wygrali szósty mecz z rzędu pozostawiając w polu pokonanych, GKS Tychy (4:2). Mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Nie obyło się również bez kontrowersji z arbitrem w roli głównej.

2015-01-22

Klub Kibica JKH GKS Jastrzębie odpowiedział na nominację zawodników i podczas ostatniego meczu z Comarch Cracovią sympatycy JKH wykonali swoje orzełki na lodzie. Wśród nominowanych przez kibiców znaleźli się natomiast: Zarząd JKH, Róbert Kaláber (trener JKH), Stanisław Snopek (TVP Sport) oraz piłkarze GKS 1962 Jastrzębie.

2015-01-20

Po raz kolejny bez punktów opuszczają Jastor hokeiści Comarch Cracovii. JKH tym razem wygrał w stosunku 5:3, a dwa gole na swoim koncie zapisał Maciej Urbanowicz, kapitan klubu z Leśnej.

2015-01-16

JKH pokonał w Katowicach HC GKS aż 8:0, a połowa dorobku bramkowego jastrzębian to dzieło Michała Plichty. Cieszy również powrót Richarda Bordowskiego, który wrócił do gry po dwu i pół miesięcznej przerwie. Niestety w ostatnich minutach kontuzji doznał Mateusz Danieluk. Napastnik JKH może mieć nawet uszkodzone więzadła.

2015-01-11

W bezpośrednim meczu o trzecią lokatę na koniec pierwszej części sezonu zasadniczego JKH GKS Jastrzębie pokonał Comarch Cracovię 6:2. Ciężar zdobywania bramek wzięły na siebie pierwsza i druga formacja jastrzębian. Dwa gole zdobył Jan Steber, a po jednym dołożyli Petr Polodna, Maciej Urbanowicz, Mateusz Danieluk oraz Artem Bondariev.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.