Ekstraliga

 
2023-10-21

W niedzielne popołudnie hokeiści JKH GKS Jastrzębie w hicie kolejki zagrają na wyjeździe z GKS Katowice. Lider i obrońca tytułu to jedyna niepokonana w ekstralidze drużyna, a z kolei nasz zespół ma za sobą serię pięciu zwycięstw z rzędu. Byłoby wspaniale pokusić się o podtrzymanie passy tym bardziej, że 22 października jastrzębianie rozegrają swój mecz numer osiemset w elicie!

 
2023-10-20

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują zwycięską passę w październiku. Boleśnie o tym przekonali się zawodnicy z Nowego Targu, którzy w drugiej tercji stracili pięć goli w sześć minut. Dwie bramki strzelił Maciej Urbanowicz. Jastrzębianie na cztery mecze przed końcem drugiej rundy zajmują trzecie miejsce w tabeli.

 
2023-10-19

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wracają na własną taflę z passą czterech zwycięstw z rzędu w kieszeni. W piątkowy wieczór nasz zespół podejmie przy al. Jana Pawła II ekipę PZU Podhala Nowy Targ, która z kolei przegrała ostatnie sześć starć. Co ciekawe, to spotkanie będzie naszym pojedynkiem numer... 799 na najwyższym szczeblu! Zapraszamy na godz. 18:00 na Jastor!

 
2023-10-19

Jakub Izacky przywitał się z JKH GKS Jastrzębie czterema bramkami w pięciu inaugurujących sezon meczach. Wyróżnił się także efektownymi rajdami indywidualnymi. Niestety, od końca września nie oglądamy czeskiego napastnika w akcji. Powodem jest uraz w górnej części ciała, którego rezultaty - na szczęście - ustępują. „Liczymy, że w poniedziałek Jakub powróci na lód” - mówi nam Leszek Laszkiewicz.

 
2023-10-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. Do grona pokonanych drużyn dołączyło Zagłębie Sosnowiec. Zwycięstwo na nowym lodowisku w Sosnowcu było jubileuszowe. Jastrzębianie pokonali Zagłębie w ekstralidze po raz 50. Do tego na lodzie rywala wygrali 10. mecz z rzędu. Dzięki passie czterech wygranych w październiku nasza drużyna awansowała na trzecią pozycję w tabeli.

 
2023-10-13

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu i zameldowali się (wreszcie!) w czołowej czwórce Tauron Hokej Ligi! W piątkowy wieczór nasz zespół pokonał na Jastorze Energę Toruń 5:2 (1:1, 1:1, 3:0), zarazem „wypychając” przeciwników z czwartego miejsca. Kluczową dla losów meczu była połówka trzeciej tercji, w której Maciej Urbanowicz i Marcin Kolusz wyprowadzili naszą ekipę na dwubramkowe prowadzenie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ