Ekstraliga

 
2022-03-27

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli w niedzielny wieczór taflę Re-Plast Unii Oświęcim, a to oznacza, że... w rywalizacji o finał wracamy na Jastor! W przedmeczowej zapowiedzi wymarzyliśmy sobie "cieszynkę" Romana Raca po zwycięskim golu i rzeczywiście zobaczyliśmy ją po zabójczej serii rzutów karnych! Co za emocje, co za zwroty akcji, co za półfinał! Widzimy się na Jastorze we wtorek o godz. 18:00.

 
2022-03-26

Czwartkowe przełamanie pozwoliło hokeistom JKH GKS Jastrzębie nie tylko na przedłużenie walki o finał co najmniej do niedzieli, ale także wlało w nasze serca hektolitry nadziei, że... to wszystko da się odwrócić! Wszak w pamiętnym 2013 roku Cracovia też prowadziła już 3:0, a mimo to spotkaliśmy się w meczu numer siedem. Na razie jednak żyjemy piątym starciem z Re-Plast Unią Oświęcim, które odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00 przy Chemików 4. Wierzymy w powrót na Jastor!

 
2022-03-24

Jeszcze nie wszystko stracone! W czwartym meczu o finał nasz zespół nie tylko przerwał impas porażek, ale także wreszcie przełamał klątwę dogrywek w rywalizacji z Unią Oświęcim! Jastrzębianie zagrali skuteczniej niż poprzednio, a radość po zwycięskim golu Romana Raca daje nam nadzieję, że... jeszcze wrócimy na Jastor! Hej, hej Jastrzębie!

 
2022-03-23

W trzecim spotkaniu półfinału fazy play-off JKH GKS Jastrzębie ponownie musiał uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim i tym samym rywale prowadzą już 3:0. Bohaterem środowego pojedynku na Jastorze był golkiper gości Robert Kowalówka, który fenomenalnie utrzymał swoją ekipę w grze o zwycięstwo. Nasi hokeiści oddali znacznie więcej strzałów i dwukrotnie prowadzili, ale mimo to zjechali z tafli pokonani. Tym samym marginesu błędu już nie ma. W czwartek o godz. 18:00 po prostu musimy wygrać.

 
2022-03-23

Przed nami dwa najważniejsze domowe mecze spośród dotychczas rozegranych w tym sezonie. W środę o godz. 19:30 i w czwartek o godz. 18:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie Re-Plast Unię Oświęcim w dwóch kolejnych półfinałowych starciach. Jak wiadomo, dwa pierwsze padły łupem rywali. - Na pewno te porażki bolą, ale nie mamy czasu, aby nad nimi rozmyślać. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej - podkreśla II trener Rafał Bernacki.

 
2022-03-20

Niezwykle pechowo rozpoczęły się dla naszych hokeistów tegoroczne półfinały z Re-Plast Unią. Nie dość, że w sobotę nasz zespół stracił w ostatniej minucie wydawałoby się pewny triumf, to na dodatek w niedzielę - mimo dwóch efektownych bramek - poniósł drugą porażkę w zmaganiach o finał. Teraz rywalizacja przenosi się na Jastor, gdzie JKH GKS Jastrzębie musi bezwzględnie przerwać zwycięską passę oświęcimian.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ