Ekstraliga

 
2022-10-16

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie jako pierwsi w tym sezonie zdołali wprawdzie urwać liderowi punkt w jego wyjazdowych bojach, jednak po niedzielnym meczu na Jastorze nasza dzielna ekipa musi czuć spory niedosyt. Wygrana była bowiem w zasięgu ręki, ale po naszej stronie ponownie szwankowała skuteczność. Gole dla gospodarzy zdobyli Eduards Hugo Jansons i Mark Kaleinikovas, a trafienie tego pierwszego było bramką nr 2600 w ekstraligowych występach jastrzębskich hokeistów.

 
2022-10-15

Hokeiści mistrza Polski z Katowic przerwali w piątkowy wieczór zwycięską passę naszego zespołu. Nie zmienia to jednak faktu, iż w Satelicie Spodka byliśmy świadkami bardzo dobrego, wyrównanego widowiska, w efekcie którego wzrosły nasze "pokłady optymizmu". Dwa gole w przewagach, solidna gra w defensywie, dyscyplina taktyczna, świetny Bence Balizs - te aspekty wciąż dają nam nadzieję na pierwszą czwórkę po dwóch rundach.

 
2022-10-09

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli w niedzielny wieczór czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). Podobnie jak w Sosnowcu, podopieczni Roberta Kalabera postawili na... minimalizm w strzelaniu bramek, bowiem golem zakończył się tylko jeden z niemal czterdziestu strzałów. Co jednak istotne, kolejne trzy punkty pozwalają jastrzębianom po raz pierwszy w tym sezonie znaleźć się tuż za ligowym podium.

 
2022-10-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu i tym samym zrównali się punktami z dwoma zespołami czołowej czwórki ekstraligi! W piątkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera zdobyli Stadion Zimowy w Sosnowcu wynikiem 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) i był to... najniższy "wymiar kary" dla rywali, którzy oddali na bramkę Bence Balizsa trzy razy mniej strzałów niż jastrzębianie na sosnowiecką.

 
2022-10-06

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną drugą rundę ekstraligowych zmagań wyjazdowym starciem z Zagłębiem Sosnowiec. Z radością informujemy, iż do dyspozycji trenera w tym pojedynku będą wracający do kadry meczowej napastnicy Jozef Svec i Markus Korkiakoski. Obu zawodników zabrakło w ostatnich dwóch zwycięskich pojedynkach przeciw Enerdze Toruń i Marmie Ciarko STS Sanok.

 
2022-09-30

Mamy drugie zwycięstwo w sezonie 2022/23! W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali po ciężkim meczu Energę Toruń 2:1 (1:1) po golach Marka Kaleinikovasa i Raivo Freidenfeldsa. Bohaterem meczu był także bramkarz Bence Balizs, który nie pozwolił gościom na wyrównanie w końcówkach wszystkich trzech tercji. W niedzielę podopieczni Roberta Kalabera zakończą pierwszą rundę wyjazdem do Sanoka.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ