Ekstraliga

 
2021-03-15

Jeśli jakieś emocje targają nami w tej chwili, to wspólnym ich mianownikiem jest słowo "zachwyt"! JKH GKS Jastrzębie po niezwykle zaciętym spotkaniu wygrał dziś w Katowicach i do trzeciego w historii awansu do finału Polskiej Hokej Ligi potrzebuje już... tylko i aż jednego zwycięstwa. Gole dla naszego zespołu zdobyli Dominik Paś, Zackary Phillips, Radosław Sawicki i Kamil Górny, ale na miano bohatera zasłużył przede wszystkim świetnie spisujący się w bramce Patrik Nechvatal!

 
2021-03-12

W drugim meczu w ramach rywalizacji o finał Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie pokonał GKS Katowice 2:1 (1:0, 1:0, 0:1), dzięki czemu na początku przyszłego tygodnia pojedzie do Satelity z wymarzonym dorobkiem dwóch domowych zwycięstw! Warto podkreślić, że oba gole dla naszego zespołu zdobyli rodowici jastrzębianie, czyli Kamil Wróbel i Radosław Nalewajka!

 
2021-03-11

W półfinale Polskiej Hokej Ligi nie ma prawa być łatwo. I rzeczywiście - po ciężkim, trudnym, wyczerpującym pojedynku hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w pierwszej bitwie o finał po dogrywce GKS Katowice 4:3. Gole dla naszego zespołu strzelili Radosław Sawicki (który to już raz przeciw Katowicom!), Zackary Phillips i Roman Rac. Jednak te półfinałowe derby dopiero się rozkręcają. Drugi mecz już jutro!

 
2021-03-01

Nie będzie piątego, szóstego i siódmego meczu o półfinał! JKH GKS Jastrzębie już po czterech spotkaniach wygrywa rywalizację o awans z Tauron Podhalem Nowy Targ i tym samym dołącza do GKS Tychy w strefie medalowej! Gole na wagę czwartego triumfu nad "Szarotkami" strzelili Martin Kasperlik i Roman Rac. Hej, hej Jastrzębie!

 
2021-02-28

Mamy to! Po niezwykle emocjonującym i dramatycznym trzecim spotkaniu ćwierćfinału fazy play-off w Nowym Targu hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali po dogrywce miejscowe Tauron Podhale 4:3 (2:1. 1:0, 0:2, 1:0) i tym samym do ostatecznego triumfu potrzebują już tylko jednego zwycięstwa! Bohaterem pojedynku po naszej stronie znów był Roman Rac, który w 64. minucie ustalił wynik zawodów, po czym zaprezentował kapitalną "cieszynkę"! Dziękujemy za walkę do końca, panowie!

 
2021-02-25

JKH GKS Jastrzębie jest już w połowie drogi do półfinału. W czwartkowy wieczór po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku ekipa trenera Roberta Kalabera pokonała Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1), dzięki czemu ma na swoim koncie dwa z czterech zwycięstw potrzebnych do awansu. Gola na wagę triumfu strzelił Roman Rac, a wcześniej do bramki Igora Brykuna trafiali Radosław Sawicki i Kamil Górny.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ