Relacje

 
2020-12-04

Jedenaste zwycięstwo z rzędu i pierwsza w tym sezonie wiktoria nad wicemistrzem Polski Re-Plast Unią Oświęcim! Tego w piątkowy wieczór dokonali hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Ekipa z Jastora zasłużenie wygrała 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) po golach Mateusza Bryka, Jana Sołtysa i Martina Kasperlika, całkowicie zamazując w naszej pamięci to, co stało się ponad miesiąc temu na naszym lodowisku. Lider nadal w Jastrzębiu!

 
2020-11-29

Pięć i pół roku czekaliśmy na ligowe zwycięstwo na Stadionie Zimowym w Tychach i... doczekaliśmy się! W niedzielny wieczór w derbach na szczycie ekstraligi JKH GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe GKS Tychy 7:2 (3:2, 2:0, 2:0), dzięki czemu nie tylko przełamał tyską klątwę, ale na dodatek objął fotel lidera, przedłużył serię zwycięstw do dziesięciu i udowodnił, że triumf w Superpuchar Polski nie był dziełem przypadku!

 
2020-11-27

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu stało się dziś faktem. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zgarnęli pewne trzy punkty w Gdańsku, pokonując miejscowy Stoczniowiec 5:1 (1:0, 3:0, 1:1). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Dominik Paś, Mateusz Bryk, Martin Kasperlik, Kamil Wróbel i Zackary Phillips, a o wygranej zadecydowały... dwie minuty drugiej odsłony, w trakcie których nasz zespół zdobył trzy gole.

 
2020-11-22

Po raz ósmy z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie zgarnęli trzy punkty. W niedzielny wieczór po stojącym na niezbyt wysokim poziomie widowisku nasz zespół pokonał przedostatnie w tabeli Zagłębie Sosnowiec 4:2 (0:0, 4:0, 0:2). Ponownie o wygranej podopiecznych Roberta Kalabera w starciu z tym rywalem zadecydowała druga tercja, w której jastrzębianie zdobyli wszystkie cztery gole. Połowę z nich zapisał na swoje konto Zackary Phillips.

 
2020-11-20

Zwycięska passa trwa! Mimo niełatwej przeprawy z trzecią w ekstraligowej tabeli Energą Toruń hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali kolejne spotkanie z rzędu. "Królem polowania" był w piątkowy wieczór Marek Hovorka, który zdobył trzecią z bramek i asystował przy trzech innych trafieniach. Za sprawą pokonania Energi nasz zespół będzie gospodarzem meczu półfinałowego o Puchar Polski.

 
2020-11-15

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści JKH GKS Jastrzębie znaleźli sposób na pokonanie Comarch Cracovii. W niedzielny wieczór nasz zespół zgarnął pod Wawelem cenne trzy punkty, a to oznacza, że jastrzębianie na pewno wystąpią w finałach Pucharu Polski. Gole dla JKH GKS zdobyli Maciej Urbanowicz, Jirzi Klimiczek i Zack Phillips.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ