Ekstraliga

 
2021-10-17

Hokeiści GKS Katowice po raz drugi w tym sezonie znaleźli sposób na nasz zespół, wygrywając w niedzielny wieczór w Satelicie 5:2 (2:1, 3:1, 0:0). Honorowe gole dla JKH GKS Jastrzębie zdobyli Radosław Nalewajka i Jauhenij Kamienieu. Czasu na rozpamiętywanie derbowej porażki nie będzie, ponieważ już we wtorek zagramy w Oświęcimiu o Superpuchar Polski!

 
2021-10-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy uraczyli nas w piątkowy wieczór kapitalnym derbowym widowiskiem. Po niezwykle interesującym spotkaniu, w którym nie zabrakło nawet... rosyjskiego pojedynku na pięści, mistrzowie Polski zwyciężyli 3:2 (3:1, 0:0, 0:1). Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Roman Rac, a jednego dołożył Marcin Horzelski.

 
2021-10-03

JKH GKS Jastrzębie kończy pierwszą rundę zmagań na podium ekstraligi. Za sprawą niedzielnego zwycięstwa w Sosnowcu 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) nasz zespół awansował na trzecie miejsce, zarazem przedłużając serię zwycięstw do czterech. Niestety, mamy także złe wieści - taflę na noszach opuścił Maris Jass...

 
2021-10-01

Ostre strzelanie zafundowali jastrzębskim i sanockim kibicom hokeiści JKH GKS i Ciarko STS. W piątkowy wieczór na Jastorze obejrzeliśmy aż dziewięć goli, ale na szczęście dla mistrzów Polski pięć było ich dziełem. Tym samym jastrzębianie wygrali trzecie spotkanie z rzędu, a to oznacza awans do czołowej czwórki ekstraligi.

 
2021-09-30

Przed nami przedostatni mecz pierwszej rundy fazy zasadniczej. W piątkowy wieczór nasz zespół podejmie Ciarko STS Sanok i postara się podtrzymać zwycięską passę. Co istotne, trener Robert Kalaber będzie miał do dyspozycji pełną kadrę, bowiem do składu wraca po krótkiej absencji Arturs Sevcenko. Zapraszamy na Jastor!

 
2021-09-29

Po zwycięskim meczu z Comarch Cracovią nastroje w naszej drużynie są o niebo lepsze niż jeszcze niespełna tydzień temu. Nie zmienia to jednak faktu, że nasz sztab szkoleniowy zyskał nieco materiału do analizy, szczególnie jeśli chodzi o przebieg drugiej tercji. - Oddaliśmy tylko pięć czy sześć celnych strzałów w 20 minut. Musimy to poprawić - podkreśla II trener Rafał Bernacki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ