Relacje z meczów

 
2018-12-09

W drugim meczu Mistrzostw Świata do lat 20 Dywizji 1B Polska przegrała 1:3 z Włochami, a jedyną bramkę dla biało-czerwonych zapisał na swoje konto Dominik Paś. Najlepszym zawodnikiem spotkania w polskim zespole wybrany został z kolei inny wychowanek JKH, Kamil Wałęga. (fot. PZHL)

 
2018-12-09

W pierwszym meczu Mistrzostw Świata Dywizji IB do lat 20 Polska pokonała Ukrainę 4:2. Połowa dorobku bramkowego biało-czerwonych to dzieło wychowanków JKH GKS Jastrzębie. Pięknego gola w przewadze zdobył Dominik Paś, a w 46. minucie wynik ustalił Kamil Wałęga. (fot. pzhl.org.pl)

 
2018-12-07

Przysłowie  "do trzech razy sztuka" nie sprawdziło się. Kolejny i już trzeci raz w tym sezonie Podhale znalazło sposób na JKH GKS Jastrzębie. Szarotki wygrały na Jastorze 2:1, a honorowego gola na swoje konto zapisał wracający po kontuzji Jan Homer.

 
2018-12-04

Hokeistom JKH GKS Jastrzębie nie udało się zatrzymać rozpędzonego lider Polskiej Hokej Ligi. W górniczych derbach na Barbórkę jastrzębianie gorsi o jedną bramkę. O zwycięstwie katowiczan zdecydowała pierwsza tercja.

 
2018-12-02

Do końca o punkty walczyli hokeiści JKH GKS Jastrzębie z mistrzem Polski. Na Stadionie Zimowym ostatecznie lepsi o jedno trafienie okazali się tyszanie. Honorowe a zarazem pierwsze trafienie w seniorskiej drużynie JKH zapisał na swoje konto osiemnastoletni wychowanek naszego klubu, Jan Sołtys.

 
2018-12-01

Trzeci raz w tym sezonie zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zdobyli komplet punktów w pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec. W piątek ekipa znad czeskiej granicy wygrała w Sosnowcu 4:1. Jednym z "ojców sukcesu" był Peter Fabuš, autor dwóch goli i jednej asysty. Jastrzębianie pokonując Zagłębie, wygrali trzechsetny mecz w ekstraligowej historii klubu z Jastrzębia-Zdroju. Dzięki wygranej umocnili się na trzecim miejscu w tabeli PHL.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ