Ekstraliga

 
2024-04-04

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zdobędą niestety brązowego medalu Tauron Hokej Ligi. W czwartkowy wieczór nasz zespół po raz drugi musiał uznać wyższość GKS Tychy i tym samym to przeciwnik uzupełnił swój pucharowy dorobek najniższym stopniem podium. Zaczęło się znakomicie, bo od gola Kamila Górnego w... 21. sekundzie. Potem jednak nie mieliśmy już tylu powodów do radości. Sezon 2023/24 kończymy zatem jako czwarta siła polskiego hokeja.

 
2024-04-03

Nadszedł ten dzień, w którym Lodowisko Jastor pożegna ekstraligę w sezonie 2023/24. Błyskawicznie wręcz upłynęły nam te rozgrywki, w których nie brakowało tak upadków, jak i wzlotów. Wciąż liczymy, że uda się je okrasić medalem, będącym zarazem ukoronowaniem obchodów siedemdziesięciolecia jastrzębskiego hokeja. W czwartek o godz. 18:00 w drugim meczu o brąz JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy. Stawką jest pozostanie w grze o podium i powrót na decydującą... trzecią tercję na Stadion Zimowy. Mamy ogromną nadzieję, iż tak właśnie będzie. Zapraszamy na Jastor!

 
2024-04-02

W pierwszym spotkaniu o brązowy medal nasz zespół musiał niestety uznać wyższość GKS Tychy, który zasłużenie wygrał na Stadionie Zimowym 5:2 (0:0, 2:1, 3:1). Kluczowe dla losów spotkania były skuteczne przewagi, które wykorzystali gospodarze, udanie rażąc Jakuba Lackovicia strzałami z dystansu. Nie udało się zatem okrasić wygraną jubileuszu Roberta Kalabera... No nic, gramy dalej! W czwartek o godz. 18:00 w ostatnim meczu sezonu na Jastorze powalczymy o pozostanie w grze o podium. Bądźcie z nami!

 
2024-04-01

W pierwszym tygodniu kwietnia zakończymy sezon 2023/24. Dwa lub trzy mecze o brązowy medal pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Tychy odbędą się na przestrzeni odpowiednio trzech albo pięciu dni (02-06.04). Mogłoby się wydawać, że zaledwie „wczoraj” rozpoczynaliśmy rozgrywki, a tymczasem pozostał nam już tylko jeden mecz na Jastorze... Zanim jednak w czwartek zobaczymy się przy al. Jana Pawła II 6A nasi hokeiści ruszą na Stadion Zimowy, gdzie 2 kwietnia o godz. 18:00 rozpocznie się derbowy bój o brąz. Liczymy, że podopieczni Roberta Kalabera z przytupem rozpoczną walkę o podium!

 
2024-03-27

Poznaliśmy oficjalne terminy spotkań o brązowy medal Tauron Hokej Ligi, w których JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z GKS Tychy. Pokonani półfinaliści zagrają do dwóch zwycięstw, a to oznacza, że na Jastorze odbędzie się tylko i wyłącznie jedno spotkanie. Pojedynek ten zaplanowany został na czwartek, 4 kwietnia, godz. 18:00. Zachęcamy już teraz do zarezerwowania sobie czasu na już na pewno ostatni akord sezonu 2023/24 na naszej tafli.

 
2024-03-24

Niestety, nie będzie powtórki z historycznego, 2021 roku... W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz czwarty w ciągu siedmiu dni musieli uznać wyższość katowickiego GKS-u i tym samym to obrońcy tytułu po raz trzeci z rzędu zagrają w finale. Podopieczni Roberta Kalabera przystąpili do pojedynku z ogromnym animuszem i nawet trafili do bramki gospodarzy, ale... No cóż, po ostatniej syrenie przyszło naszej ekipie pogratulować przeciwnikom. To jednak nie koniec sezonu. Po Wielkanocy zagramy bowiem o brązowy medal z GKS Tychy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ