Ekstraliga

 
2023-02-03

Na domowe pożegnanie z fazą zasadniczą hokeiści JKH GKS Jastrzębie sprawili nam kolejną miłą niespodziankę, pokonując w piątkowy wieczór na Jastorze po nadzwyczaj emocjonującym widowisku liderującą Comarch Cracovię! Co ciekawe, „Pasy” w 2023 roku przegrały tylko dwa mecze i... oba na naszej tafli. Niech to będzie dobry omen przed fazą play-off, która ruszy za kilka tygodni.

 
2023-01-31

Nie po raz pierwszy w tym sezonie okazało się, że JKH GKS Jastrzębie ma nie tylko patent na GKS Katowice, ale również jest "nieproszonym gościem" na obiektach rywali! We wtorkowy wieczór nasi hokeiści po raz trzeci w tym sezonie pokonali urzędującego mistrza Polski, a decydujący cios wyprowadził w dogrywce Dominik Paś tuż po tym, jak Robert Kalaber... pokerowo zdjął z tafli Bence Balizsa!

 
2023-01-29

W niedzielny wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali po rzutach karnych z Tauron Re-Plast Unią Oświęcim 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, k. 0:3), jednak mimo porażki zafundowali nam zastrzyk optymizmu przed fazą play-off. Podopieczni Roberta Kalabera zdołali bowiem nadrobić trzybramkową stratę i doprowadzić do rzutów karnych, w których górą - niestety - byli rywale. Ozdobą spotkania był wyrównujący gol Marka Kaleinikovasa.

 
2023-01-28

Faza zasadnicza sezonu 2022/23 znalazła się na ostatniej prostej. Mimo to wciąż mamy kilka niewiadomych odnośnie układu play-off, choć w niedzielę sporo powinno się wyjaśnić, bowiem zmierzą się ze sobą ekipy z lokat od drugiej do piątej. JKH GKS Jastrzębie podejmie Tauron Re-Plast Unię Oświęcim, natomiast GKS Tychy zagra z GKS Katowice. Będzie się działo!

 
2023-01-27

W ostatnim w tym sezonie meczu z Podhalem Nowy Targ hokeiści JKH GKS Jastrzębie wyrównali rachunki ze startu rozgrywek, pokonując "Szarotki" na ich terenie wynikiem 4:0 (1:0, 1:0, 2:0). Dorobkiem strzeleckim podzielili się Eriks Sevcenko, Jozef Svec, Dominik Jarosz i Łukasz Nalewajka. Tymczasem już w niedzielę o godz. 17:00 na Jastorze zagramy z Unią Oświęcim. Zapraszamy!

 
2023-01-22

Mimo dwukrotnej przewagi w oddanych strzałach, odwrócenia wyniku na trzy minuty przed końcem trzeciej tercji oraz prowadzenia w karnych 3:1 hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli w niedzielny wieczór na Jastorze ponownie uznać wyższość Energi Toruń. Tym samym nasz zespół nie zdołał zrewanżować się "Stalowym Piernikom" za niedawną porażkę na wyjeździe. Po naszej stronie gole strzelili Dominik Paś, Łukasz Nalewajka i Tuukka Rajamaeki.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ