Relacje

 
2021-01-22

Nie udało się naszemu zespołowi podtrzymać zwycięskiej passy w wyjazdowych starciach z GKS Tychy. W piątkowy wieczór w meczu na szczycie ekstraligi JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość mistrza Polski, który tym samym zbliżył się do podopiecznych Roberta Kalabera na dystans jednego punktu.

 
2021-01-17

Na solidną dawkę nerwów narazili we wczesne niedzielne popołudnie siebie i swoich kibiców hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Nasz zespół po niełatwym i rozgrywanym o rzadko spotykanej porze spotkaniu pokonał ostatni w tabeli Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), zapewniając sobie wygraną dopiero na finiszu trzeciej tercji. Ważne jednak są trzy punkty i tym samym utrzymanie pozycji lidera.

 
2021-01-15

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w pełni zrehabilitowali się za porażkę w Toruniu, gromiąc na wyjeździe niewygodne na własnej tafli Zagłębie Sosnowiec aż 8:1 (1:0. 3:0, 4:1). Dorobkiem strzeleckim podzielili się: Dominik Paś (dwukrotnie), Zack Philips, Maciej Urbanowicz, Mateusz Bryk, Marek Hovorka, Marcin Płachetka i Marcin Horzelski. Szczególnie cieszą trafienia wracającego do gry po dwumiesięcznej przerwie Urbanowicza oraz niespełna 20-letniego wychowanka naszego klubu Marcina Płachetki.

 
2021-01-10

Na dziewięciu zakończyła się historyczna seria wyjazdowych zwycięstw JKH GKS Jastrzębie, która trwała przez trzy miesiące sezonu 2020/2021. W niedzielne późne popołudnie sposób na podopiecznych Roberta Kalabera znalazła trzecia siła ekstraligi, Energa Toruń. Po naszej stronie szwankowała głównie gra ofensywna, którą jastrzębianie (miejmy nadzieję) podreperują w pierwszych meczach czwartej rundy fazy zasadniczej.

 
2021-01-08

JKH GKS Jastrzębie pozostanie liderem ekstraligi z bezpieczną przewagą nad GKS Tychy! W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół pokonał po ciężkim pojedynku zakończonym dogrywką Comarch Cracovię 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0) i umocnił się na prowadzeniu. Wynik otworzył nasz wychowanek Kamil Wróbel, zaś szczęśliwym strzelcem decydującego gola okazał się niezawodny Marek Hovorka. Panowie, brawo za niesamowitą walkę!

 
2021-01-05

Mamy to! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali dziewiąte wyjazdowe spotkanie z rzędu, pokonując po niełatwym pojedynku Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 (0:0, 0:0, 3:2). Wszystkie bramki padły w ostatniej tercji i, co ciekawe, to nasz zespół dwukrotnie doprowadzał do wyrównania po golach naszych wychowanków Jana Sołtysa i Radosława Nalewajki. Ostatnie słowo należało do Romana Raca, który zapewnił nam cenne trzy punkty. Lider z Jastrzębia powiększa przewagę!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ