Relacje z meczów

 
2018-10-14

Hokeiści JKH GKS efektownie rozpoczęli drugą rundę sezonu zasadniczego. Pewnie i bez większych problemów zrewanżowali się drużynie Orlika za piątkową porażkę w Opolu. W seniorskiej drużynie JKH GKS zadebiutował kolejny wychowanek naszego klubu, 18 letni Kamil Wałęga.

 
2018-10-12

Dogrywka okazała się niezbędna, by wyłonić zwycięzcę meczu w Opolu. Dzięki złotemu trafieniu Bartłomieja Bychawskiego to gospodarze cieszyli się z wygranej i dwóch punków. Oba zespoły ponownie zmierzą się ze sobą już w najbliższą niedzielę. Meczem na Jastorze rozpoczną II rundę zmagań sezonu zasadniczego.

 
2018-10-07

Aż jedenaście goli, a co najważniejsze siedem dla JKH obejrzeli w niedzielny wieczór kibice na Jastorze. Jastrzębianie pokonali Unię Oświęcim 7:4. Po trzech porażkach z rzędu hokeiści JKH znów schodzą z lodu, jako zwycięska drużyna.

 
2018-10-02

Bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej wracają z Krakowa hokeiści JKH. We wtorkowym starciu 8. kolejki Polskiej Hokej Ligi minimalnie lespze okazały się Pasy. Trzy punkty gospodarzom dała skromna wygrana 1:0.

 
2018-09-28

Nie udało się hokeistom JKH GKS Jastrzębie podtrzymać zwycięskiej passy. Po zaciętym meczu nasi zawodnicy musieli uznać wyższość graczy GKSu Katowice. Porażka po dogrywce w Katowicach dała naszemu zespołowi punkt, dzięki któremu Jastrzębie nadal jest miastem lidera. Dwie bramki dla JKH zdobył Radek Nalewajka.

 
2018-09-25

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie dalej pozostają jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Wyższość zawodników JKH musieli tym razem po dogrywce uznać gracze mistrza Polski z Tychów. Szóste zwycięstwo dało także jastrzębianom pozycję samodzielnego lidera rozgrywek.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ