Ekstraliga

 
2023-03-07

To był bój godnych siebie przeciwników, ale ktoś w końcu musiał wygrać. W piątkowy wieczór byliśmy u wrót półfinałowego nieba, a dziś... podsumowujemy ten przetrudny sezon 2022/23. Derbowy bój między JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice, czyli mistrzami Polski 2021 i 2022, ostatecznie skończył się triumfem naszych rywali. Na długo zapamiętamy jednak tę nieludzko wymagającą bitwę. Panowie, dziękujemy za walkę do końca i zostawienie serducha na lodzie. Wygrana jest rzeczą ważną, ale walka jest najważniejsza!

 
2023-03-05

Pełne trybuny, niesamowite emocje, ogromna nerwówka i derby z prawdziwego zdarzenia. Tak właśnie wygląda ćwierćfinałowy bój JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice, którego szóstej odsłony byliśmy świadkami w niedzielny wieczór. Niestety, nie zdołaliśmy na Jastorze postawić „kropki nad i”, a o wygranej rywali zadecydował gol Grzegorza Pasiuta w... 71. minucie. Tym samym o awansie do półfinału Polskiej Hokej Ligi zadecyduje ostatecznie i nieodwołanie siódmy mecz, który odbędzie się w Satelicie Spodka 7 marca o godz. 18:30.

 
2023-03-03

Mamy to! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zgodnie z naszym życzeniem powtórzyli sukces sprzed tygodnia i po raz drugi w ćwierćfinale zdobyli Satelitę Spodka! W piątkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera pokonali obrońcę tytułu na jego terenie 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) po golach Raivo Freidenfeldsa, Marka Kaleinikovasa i Dominika Pasia, dzięki czemu w niedzielę o godz. 17:00 na Jastorze będą mieli znakomitą szansę zakończenie bitwy o półfinał na własnej tafli! Możemy być jednak pewni, że katowiczanie nie odpuszczą, a zatem... wszyscy na Jastor!

 
2023-02-28

Po czterech meczach ćwierćfinału pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice sytuacja wróciła do punktu wyjścia. We wtorkowy wieczór po znakomitym widowisku goście zdobyli Jastor i tym samym wyrównali stan rywalizacji. Różnicę na tafli zrobił lider rywali Grzegorz Pasiut, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Teraz derby wracają na Satelitę, natomiast na Jastorze na pewno widzimy się w najbliższą niedzielę o godz. 17:00. 

 
2023-02-27

Mamy to! JKH GKS Jastrzębie kapitalnie wypunktował w poniedziałkowy wieczór GKS Katowice i tym samym objął prowadzenie w derbowym boju o strefę medalową! Gole Marka Kaleinikovasa i Jozefa Sveca były efektem znakomitego wykorzystania błędów po stronie gości, a z kolei po naszej stronie zafunkcjonowało... niemal wszystko, zaś dzień okrasiło jeszcze czyste konto Bence Balizsa. Chwilo trwaj! Na Jastorze widzimy się ponownie jutro o godz. 18:00.

 
2023-02-24

Po czwartkowej porażce w Satelicie mieliśmy prawo do obaw o losy ćwierćfinałowej rozgrywki, a tymczasem... nasi hokeiści „otworzyli oczy niedowiarkom”! W piątkowy wieczór podopieczni Roberta Kalabera wyrównali stan rywalizacji z GKS Katowice, efektownie wygrywając na obiekcie wciąż urzędującego mistrza Polski 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)! To oznacza, że plan na wyjazd został zrealizowany i teraz czas pójść za ciosem na Jastorze, gdzie widzimy się w poniedziałek i wtorek. Hej, hej Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ