Relacje

 
2020-01-20

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie skompletowali już czwarte trofeum w tym sezonie! Po Pucharze RT Torax, Pucharze Polski i Pucharze Wyszehradzkim nasi zawodnicy wygrali... II Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ice Cross w Tychach.

 
2020-01-17

Za sprawą okazałego triumfu w Janowie JKH GKS Jastrzębie zakończył czwartą rundę spotkań na trzecim miejscu. W piątkowy wieczór w ostatnim spotkaniu przed piątą rundą nasz zespół rozgromił ekipę gospodarzy 13:1 (3:0, 6:1, 4:0), oddając na bramkę gospodarzy aż 80 strzałów!

 
2020-01-16

JKH GKS Jastrzębie zdobył Puchar Wyszehradzki! Dzielna ekipa trenera Roberta Kalabera zremisowała w czwartkowy wieczór na Jastorze z wicemistrzem Słowacji HK Nitra 2:2 (0:0, 1:2, 1:0), dzięki czemu utrzymała wypracowaną przed tygodniem przewagę i tym samym wywalczyła drugie - po Pucharze Polski - trofeum w tym sezonie! Brawo Panowie! Dziękujemy za wspaniałe emocje i... prosimy o więcej!

 
2020-01-14

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie są o krok od wywalczenia po czwartej rundzie spotkań lokaty na podium Polskiej Hokej Ligi, która pozwoli naszemu zespołowi na korzystniejsze rozstawienie przed piątą rundą. We wtorkowy wieczór w pojedynku "o sześć punktów" podopieczni Roberta Kalabera pokonali Podhale Nowy Targ 3:2 po dogrywce za sprawą trafień Dominika Pasia, Macieja Urbanowicza i Kamila Wróbla.

 
2020-01-12

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość derbowego rywala z Katowic. W niedzielny wieczór w "Satelicie" nasz zespół po dobrym i szybkim widowisku przegrał 0:2 (0:0, 0:0, 0:2), a bohaterem gospodarzy okazał się zdobywca obu goli Grzegorz Pasiut. W rezultacie tej porażki jastrzębianie stracili pozycję wicelidera na rzecz Unii Oświęcim.

 
2020-01-08

Fantastyczną niespodziankę sprawili nam dziś hokeiści JKH GKS Jastrzębie! Podopieczni Roberta Kalabera po raz drugi w tym sezonie pokonali na wyjeździe wicemistrzów Słowacji, HK Nitra, prezentując niezwykłą waleczność i ogromną determinację. Podobnie jak w finałach Pucharu Polski klasą dla siebie okazał się bramkarz Ondrej Raszka. Zwycięstwo 3:2 oznacza, że w przyszły czwartek w rewanżowym starciu finału Pucharu Wyszehradzkiego jastrzębianie będą bronić u siebie wyjazdowej zaliczki. Już teraz zapraszamy na ten kapitalnie zapowiadający się mecz.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ