1,5% na szkolenie

 

1,5% PODATKU NA SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY KLUBU

Szanowni Państwo, JKH GKS Jastrzębie jako jeden z niewielu klubów sportowych w Polsce posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP). Dlatego zwracamy się do wszystkich, którym leży na sercu dobro klubu, by w okresie rozliczeń z Urzędem Skarbowym wsparli nas właśnie poprzez przekazanie 1,5% podatku. Środki pozyskane w ten sposób przeznaczone będą na szkolenie dzieci i młodzieży naszego Klubu.

SZANOWNI PAŃSTWO!
PRZEKAŻCIE 1,5% SWOJEGO PODATKU NA RZECZ
JASTRZĘBSKIEGO KLUBU HOKEJOWEGO GKS JASTRZĘBIE

Darowanie 1,5% podatku nie wymaga od podatnika wykonywania dodatkowych czynności związanych z samym przekazaniem pieniędzy. Zrobi to za nas Urząd Skarbowy. Zadaniem podatnika, który będzie chciał wesprzeć OPP, będzie wyłącznie wypełnienie odpowiedniego bloku „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" w zeznaniu podatkowym. W tym celu w rocznej deklaracji PIT wystarczy wpisać w odpowiednich rubrykach numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego wybranej OPP oraz kwotę do przekazania na jej rzecz.

KRS 0000001575
JASTRZĘBSKI KLUB HOKEJOWY GKS JASTRZĘBIE

Przekazanie pieniędzy na odpowiednie konto to już zadanie Urzędu Skarbowego. Miej wpływ na sposób wydatkowania swoich podatków. Wskaż w zeznaniu podatkowym za 2023 rok JASTRZĘBSKI KLUB HOKEJOWY GKS JASTRZĘBIE, KRS 0000001575. Pozyskane w ten sposób środki finansowe przeznaczone są na szkolenie dzieci i młodzieży naszego Klubu.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
ZARZĄD JASTRZĘBSKIEGO KLUBU HOKEJOWEGO GKS JASTRZĘBIE

Sprawozdanie OPP.

 

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ