Puchary

 
2023-11-23

Polski Związek Hokeja na Lodzie poinformował o oficjalnych terminach rozgrywek o Puchar Polski, które odbędą się po świętach w Krynicy. JKH GKS Jastrzębie zagra w czwartek, 28 grudnia o godz. 18:30 z liderem ekstraligi, GKS Katowice. 

 
2023-10-25

W piątkowy wieczór JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z GKS Tychy i tym samym rozpocznie ostry finisz drugiej rundy zmagań Tauron Hokej Ligi. Przed nami bardzo emocjonująca końcówka walki o półfinały Pucharu Polski, gdzie w grze o trzy miejsca jest pięć zespołów. A co my musimy zrobić, aby powrócić do walki o to trofeum po dwóch latach przerwy? Na pewno zwycięstwo w piątkowych derbach byłoby bardzo wskazane. Zapraszamy do krótkiej analizy sytuacji.

 
2021-10-20

Wciąż żyjemy emocjami związanymi z wtorkowym triumfem w meczu o Superpuchar Polski! Zapraszamy do naszej galerii zdjęć oraz przygotowanego przez TVP Sport skrótu spotkania, które miało miejsce 19 października na tafli przy Chemików 4 w Oświęcimiu. To kolejny historyczny dzień w dziejach jastrzębskiego hokeja!

 
2021-10-19

Mamy to! Mamy drugi w historii Superpuchar Polski! JKH GKS Jastrzębie zdobywa pierwsze trofeum w tym sezonie, a zarazem fantastycznie podsumowuje miniony mistrzowski sezon! Cenną zdobycz podopieczni Roberta Kalabera zapewnili sobie triumfem 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) na obiekcie Re-Plast Unii Oświęcim po golach Eriksa Sevcenki oraz Samuela Mlynarovicia, a także dzięki kapitalnej postawie Patrika Nechvatala. Dziękujemy Panowie! Dziękujemy też wspaniałym kibicom, którzy na miejscu wsparli nasz złoty zespół!

 
2021-10-19

Przed nami mecz o Superpuchar Polski. We wtorek o godz. 18:30 hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą próbę obrony tego trofeum w wyjazdowym starciu z Re-Plast Unią Oświęcim. Czy podopieczni Roberta Kalabera wzniosą pierwsze trofeum w tym sezonie i pójdą za ciosem po udanym występie w Lidze Mistrzów? Przekonamy się niebawem! Transmisję z Chemików przeprowadzi TVP Sport.

 
2021-02-05

Mamy to! Czwarty w historii, a trzeci z rzędu Puchar Polski pada łupem JKH GKS Jastrzębie. Ten historyczny moment miał miejsce w piątkowy wieczór na katowickim Jantorze, gdzie dzielna ekipa trenera Robera Kalabera pokonała Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). Co to były za emocje, co to był za finał! JKH GKS Jastrzębie jako triumfator Pucharu Polski w trzech kolejnych sezonach zabiera trofeum na Jastor NA ZAWSZE! Dziękujemy!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ