Sponsor meczu

 

Myślisz o tym, aby w nietuzinkowy sposób zareklamować swoją firmę? Chciałbyś również przy tym wspomóc JKH GKS Jastrzębie? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Oferujemy pakiet sponsora meczu, który z pewnością przyniesie rozgłos Twojej firmie!

Zapraszamy do współpracy z wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz zdobywcą Pucharu i Superpucharu Polski w hokeju na lodzie - JKH GKS Jastrzębie, który powołał do życia projekt „JKH BIZNES”. Celem projektu jest zrzeszanie firm chcących nawiązywać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorstwami, które na różnym poziomie zaangażowania wspierają nasz Klub.

Naszym celem jest integracja przedsiębiorców, którzy w oparciu o markę JKH GKS Jastrzębie chcą rozwijać swoją firmę, budować sieć kontaktów w sportowej atmosferze, prezentować swoją ofertę, a także uczestniczyć w projektach przygotowanych przez nasz Klub.
Oferta jest dostosowywana do potrzeb naszych Partnerów, w związku z czym dobór odpowiednich nośników i działań oparty jest na drodze ustaleń i naszego doświadczenia.


Każdego, kto chciałby dowiedzieć się, jak w praktyce funkcjonuje „JKH BIZNES” oraz uzyskać więcej informacji o jego celach i planach na przyszłość, zapraszamy do kontaktu:
e-mail: marketing@jkh.pl, kom. +48 697 292 999, tel. +48 32 476 16 50

 

Sponsor meczu otrzyma następujący pakiet świadczeń:

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ