Akredytacja prasowa

 

Wnioski akredytacyjne należy składać w godzinach pracy biura Klubu przy Al. Jana Pawła II 6A, najpóźniej do godziny 11:00 w dniu meczu (dot. dni roboczych), na który akredytacja jest udzielana.

Jeśli mecz odbywa się w niedzielę, należy składać wnioski najpóźnej w piątek do godziny 11:00.

Wszystkich fotoreporterów oraz operatorów podczas meczu obowiązuje posiadanie kamizelki.

Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera JKH GKS Jastrzębie.

Regulamin Akredytacji - pobierz


FORMULARZ CHL dla fotografów prasowych

CHL Photography Undertaking Form for Accredited Press Photographers

Fotograf prasowy, który ubiega się o akredytację na domowe mecze na Lodowisku JASTOR, proszony jest o pobranie załączonego formularza, jego podpisanie i przesłanie na adres e-mail: marketing@jkh.pl. Formularz zapewnia fotografowi prasowemu wszelkie prawa redakcyjne do wszystkich jego zdjęć zrobionych podczas gry CHL, ale zabrania wykorzystywania do celów komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody CHL.

Press photographers who request accreditation to home games in the Ice Rink JASTOR. please download the attached form, sign it and send it at an e-mail: marketing@jkh.pl. The form provides the press photographer with all editorial rights in all of his/her photos taken at the CHL game, but prohibits the use of for commercial purposes without the CHL’s prior written approval.

2021-22_CHLPhotographyAccreditationUndertaking download


 

AKREDYTACJA PRASOWA - Wniosek akredytacyjny

* Wypełnić tylko w przypadku akredytacji jednorazowej

Akredytacja prasowa upoważnia do wstępu na wszystkie mecze JKH GKS Jastrzębie rozgrywane na lodowisku Jastor i obowiązuje do końca sezonu 2021/2022 (akredytacja stała) lub na jeden mecz (akredytacja jednorazowa). O przyznaniu bądź nieprzyznaniu akredytacji, bez podania przyczyny, decyduje klub.
Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o meczach, wydarzeniach, promocjach itd. od Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych w celu wysyłki ofert. Dane te będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu wysyłki newslettera przez Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, al. Jana Pawła II 6A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na wniosek akredytacyjny.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ