Akredytacja prasowa

 

Wnioski akredytacyjne należy składać w godzinach pracy biura Klubu przy Al. Jana Pawła II 6A, najpóźniej do godziny 11:00 w dniu meczu (dot. dni roboczych), na który akredytacja jest udzielana.

Jeśli mecz odbywa się w niedzielę, należy składać wnioski najpóźnej w piątek do godziny 11:00.

Wszystkich fotoreporterów oraz operatorów podczas meczu obowiązuje posiadanie kamizelki.

Miasto Jastrzębie-Zdrój wspiera JKH GKS Jastrzębie.

Regulamin Akredytacji - pobierz

AKREDYTACJA PRASOWA - Wniosek akredytacyjny

* Wypełnić tylko w przypadku akredytacji jednorazowej

Akredytacja prasowa upoważnia do wstępu na wszystkie mecze JKH GKS Jastrzębie rozgrywane na lodowisku Jastor i obowiązuje do końca sezonu 2023/2024 (akredytacja stała) lub na jeden mecz (akredytacja jednorazowa). O przyznaniu bądź nieprzyznaniu akredytacji, bez podania przyczyny, decyduje klub.
Chcę otrzymywać newsletter z informacjami o meczach, wydarzeniach, promocjach itd. od Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych w celu wysyłki ofert. Dane te będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu wysyłki newslettera przez Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, al. Jana Pawła II 6A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na wniosek akredytacyjny.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ