Sparingi / Przygotowania

 
2021-08-26

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie porażką zakończyli okres przedsezonowych sparingów. W ostatnim test meczu musieli uznać wyższość drużyny czeskich "Jastrzębi" z Prościejowa. Tym samym nie udał się rewanż za porażkę na Jastorze.

 
2021-08-24

W przedostatnim sparingu przed zbliżającym się sezonem ligowym i pucharowym jastrzębscy hokeiści przegrali z czeską Porubą. Tym samym hokeiści z Ostrawy zrewanżowali się za porażkę u siebie. Spotkanie było niezwykle wyrównane. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędne okazały się rzuty karne.

 
2021-08-22

Dzień po prezentacji nasi hokeiści rozegrali nietypowy mecz. W ramach przygotowań do sezonu zmierzyli się z reprezentacją Polski, która na Jastorze przygotowuje się do turnieju kwalifikacji olimpijskich w Bratysławie. Stawką jest awans do ZIO w Pekinie. Naszą drużynę w tym meczu poprowadził drugi trener Rafał Bernacki. Robert Kalaber natomiast drygował w boksie rywala.

 
2021-08-19

W środę na Jastorze rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, którą prowadzi selekcjoner Robert Kalaber. W przygotowaniach do kwalifikacji olimpijskich weźmie udział sześciu naszych zawodników. Punktem kulminacyjnym obozu jest niedzielne spotkanie pomiędzy JKH GKS Jastrzębie i Kadrą Narodową. W związku z tym zapytaliśmy naszych trenerów o bieżącą sytuację w jastrzębskich szeregach.

 
2021-08-15

W meczu kończącym Turniej z Okazji 75-lecia Unii Oświęcim hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali z GKS Katowice 1:2 (0:0, 1:1, 0:1). Nasz zespół objął prowadzenie po golu będącego ostatnio w dobrej formie strzeleckiej Dominika Jarosza, ale potem rywale zdołali odwrócić wynik. Teraz przed ekipą trenera Roberta Kalabera ostatnie dni wspólnych treningów przed zgrupowaniem reprezentacji Polski na Jastorze.

 
2021-08-14

W drugim spotkaniu w ramach Turnieju z Okazji 75-lecia Unii Oświęcim nasz zespół przegrał z GKS Tychy 1:3 (0:0, 0:1, 1:2). Wszystkie trzy gole jastrzębianie stracili w osłabieniach, natomiast honorowe trafienie zapisał na swoje konto Maciej Urbanowicz.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ