Sparingi / Przygotowania

 
2023-12-12

W poniedziałek reprezentacja Polski pod wodzą trenera Roberta Kalabera opuściła Jastor i wyruszyła do Austrii. Jak zwykle w takiej sytuacji, opiekę nad JKH GKS Jastrzębie przejął Rafał Bernacki, pod którego czujnym okiem nasz zespół pracował będzie do piątku włącznie. „Z tyłu głowy mamy wprawdzie walkę o Puchar Polski, ale na ten moment najważniejszy dla nas jest najbliższy mecz w Sanoku” - mówi Bernacki.

 
2023-11-22

W piątkowy wieczór hokeiści JKH GKS Jastrzębie podejmą Zagłębie Sosnowiec. Aktualnie podopieczni Roberta Kalabera mają za sobą trzy porażki z rzędu, a zatem... jest nad czym pracować. „Sztab szkoleniowy przeprowadził już rozmowy z całą drużyną, a także indywidualnie z niektórymi chłopakami. Mamy nadzieję, że niebawem powrócimy do tego, co prezentowaliśmy w drugiej rundzie” - powiedział Leszek Laszkiewicz.

 
2023-11-13

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powoli wracają myślami do rozgrywek Tauron Hokej Ligi. W poniedziałek większość drużyny pracowała pod czujnym okiem Rafała Bernackiego, natomiast od wtorku opiekę nad zespołem (już w pełnym zestawieniu) przejął Robert Kalaber. „Zrealizowaliśmy wszystkie założenia” - deklaruje Bernacki odnośnie działań w trakcie „przerwy na reprezentację”.

 
2023-11-06

Czwartkowym meczem z Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli drugą rundę Tauron Hokej Ligi. Aktualnie uczestnicy rozgrywek mogą liczyć na moment wytchnienia za sprawą „przerwy na reprezentację”. Nasza drużyna wykorzystuje ten czas do pracy nad przygotowaniem fizycznym pod okiem II trenera Rafała Bernackiego. Nie zabraknie też chwili na regenerację.

 
2023-09-01

Hokeiści JKH GKS udanie zakończyli okres gier sparingowych. Ostatni sprawdzian z Zagłębiem Sosnowiec został zdany. Jastor pozostał niezdobyty. Jastrzębienie pozwolili rywalom tylko na jedno trafienie.

 
2023-08-30

Czwarte zwycięstwo w przedostatnim sparingu odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Dzięki dobrej grze obronnej naszej drużyny, Jastora nie zdobyli zawodnicy z Dubnicy. Czyste konto zachował Maciej Miarka.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ