Sparingi / Przygotowania

 
2023-03-18

Mimo braku awansu do półfinałów PHL hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują zajęcia w ramach okresu roztrenowania. Z tego faktu na początku kwietnia skorzysta młodzieżowa reprezentacja Polski, która szykuje się do Mistrzostw Świata Juniorów. Na Jastorze rozegrane zostaną dwa spotkania, a w biało-czerwonych barwach zobaczymy naszych wychowanków.

 
2022-12-29

Zgodnie z zapowiedzią trenera Roberta Kalabera, nasz zespół rozegrał w środę i w czwartek dwa dodatkowe sparingi z Zagłębiem Sosnowiec. Choć w tej sytuacji wynik jest sprawą drugorzędną, to bez wątpienia cieszyć musi skuteczność w drugim ze spotkań, w którym jastrzębianie zdobyli siedem goli. Tymi bramkami zamykamy dorobek na 2022 rok.

 
2022-12-27

W przerwie swiąteczno-noworocznej nasz zespół rozegra dwa dodatkowe sparingi z Zagłębiem Sosnowiec. W środę o godz. 18:00 zmierzymy się na Stadionie Zimowym, natomiast w czwartek o godz. 17:00 zobaczymy się na Jastorze. Kibice są oczywiście mile widziani w tym (już na pewno) ostatnim tegorocznym meczu podopiecznych Roberta Kalabera na własnej tafli.

 
2022-12-16

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach ekstraligi. Czas "reprezentacyjnej" pauzy nasi hokeiści wykorzystali zarówno do spokojnego potrenowania przed hitowym meczem z Unią Oświęcim, jak i - w kilku przypadkach - podreperowania stanu zdrowia po drobnych urazach. - Od wtorku do piątku trenujemy na lodzie, a ponadto zaliczamy zajęcia na siłowni i air-bike'ach - mówi II trener Rafał Bernacki.

 
2022-11-10

Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach ekstraligi. W tym czasie ci hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy nie spełniają „obowiązków polskich”, pracują pod okiem drugiego trenera Rafała Bernackiego. Nasz zespół wykorzystał pauzę do krótkiego odpoczynku od tafli, zaś od środy w komplecie szykuje się do dalszej walki o punkty.

 
2022-09-06

W ostatnim sparingu przed sezonem 2022/23 hokeiści JKH GKS Jastrzębie udanie zrewanżowali się ekipie Draci Szumperk, wygrywając na Jastorze 7:4 (3:2, 1:0, 3:2). Cieszy fakt, że podopieczni Roberta Kalabera nie tylko byli lepsi w każdej z tercji, ale także zdołali wykorzystać cztery przewagi. A teraz... czas na ekstraligę!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ