Sparingi / Przygotowania

 
2022-07-29

Za nami już niemal dwa pełne tygodnie ostatniego etapu przygotowań do sezonu 2022/23. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pracują na pełnych obrotach, mając w perspektywie miesiąc pełen sparingów. - Treningi swoją drogą, a mecze - swoją. Na pewno cenne dla nas jako sztabu szkoleniowego będzie sprawdzenie nowych chłopaków na tle niełatwych przeciwników - ocenia II trener Rafał Bernacki.

 
2022-07-18

Po dwutygodniowej przerwie hokeiści JKH GKS Jastrzębie powrócili do treningów. W poniedziałek, 18 lipca nasz zespół zaliczył pod wodzą Roberta Kalabera dwa zajęcia na tafli Jastora. W treningach, zgodnie z zapowiedziami, wzięli udział także nowi zawodnicy, których nasz klub pozyskał w przerwie letniej. 

 
2022-07-15

Już tylko godziny dzielą hokeistów JKH GKS Jastrzębie od powrotu do treningów. Przed naszym zespołem ostatnie dni wakacyjnego wypoczynku, po którym przyjdzie czas na ostatnią prostą przygotowań do sezonu 2022/23. Pierwsze "powypoczynkowe" spotkanie na tafli Jastora będzie miało miejsce w poniedziałek, 18 lipca.

 
2022-07-06

W sierpniowo-wrześniowych planach sparingowych naszego zespołu nastąpiły kosmetyczne zmiany. Pierwszy mecz JKH GKS Jastrzębie rozegra z HC Frydek-Mistek, jednakże pojedynek ten odbędzie się na wyjeździe, zaś rewanż - na Jastorze. Ponadto nie dojdzie do skutku turniej w Dubnicy, ale za to miejscowa ekipa MHK zawita na nasze lodowisko.

 
2022-07-01

Po dwumiesięcznym cyklu przygotowań hokeiści JKH GKS Jastrzębie udają się na zasłużone urlopy. Od 1 do 17 lipca nasi zawodnicy będą mogli liczyć na moment wytchnienia od tafli. Będzie to czas "wyczyszczenia głów" przed sierpniowymi sparingami i wrześniową inauguracją kolejnego sezonu. - Dotychczasowe przygotowania przebiegły bez komplikacji. Plan na ten moment został zrealizowany - zapewnia II trener Rafał Bernacki.

 
2022-06-06

Zgodnie z zapowiedzią hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód po miesięcznej przerwie poświęconej na treningi "na sucho". W pierwszy czerwcowy poniedziałek nasz zespół miał okazję zapoznać się z taflą w czeskiej Porubie, gdzie zawodnicy pracowali pod czujnym okiem trenera Roberta Kalabera.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ