Sparingi / Przygotowania

 
2022-08-13

Na podsumowanie Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie hokeiści JKH GKS Jastrzębie wysoko pokonali Re-Plast Unię Oświęcim 6:1 (0:1, 2:0, 4:0) i tym samym zajęli trzecie miejsce w zawodach. Imprezę wygrali gospodarze, na których sposób znaleźli... jedynie jastrzębianie. Warto odnotować, że wiceliderem punktacji kanadyjskiej został nasz młody łotewski napastnik Raivo Freidenfelds. Cała impreza była bez wątpienia bardzo pożytecznym testem dla budowanej przez Roberta Kalabera drużyny.

 
2022-08-10

W drugim spotkaniu w ramach Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość czeskich Jastrzębi z Prościejowa. Rywale zwyciężyli 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) i tym samym do minimum zniwelowali szanse naszej ekipy na obronę trofeum. Honorowe trafienia dla drużyny trenera Roberta Kalabera zdobyli młodzi Łotysze: Raivo Freidenfelds i Antons Sinegubovs.

 
2022-08-09

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli rywalizację w Turnieju o Puchar RT Torax od wygranej po rzutach karnych nad ekipą gospodarzy 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:0). W regulaminowym czasie gry gole dla naszego zespołu zdobyli Mark Kaleinikovas i Raivo Freidenfelds, zaś decydujący rzut karny na zwycięską bramkę zamienił drugi z wymienionych zawodników. W środę podopieczni Roberta Kalabera skrzyżują kije z Jastrzębiami z Prościejowa.

 
2022-08-07

Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie bardzo intensywny tydzień, bowiem od wtorku do soboty nasz zespół rozegra trzy mecze w ramach Turnieju o Puchar RT Torax w czeskiej Porubie. "Jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania, ponieważ dzięki temu popracujemy m. in. nad kondycją. Przydadzą nam się też dwa dni meczowe z rzędu" - deklaruje trener Robert Kalaber.

 
2022-08-04

W pierwszym sparingu w ramach okresu przygotowawczego hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na Jastorze z czeskim pierwszoligowcem z Frydka-Mistka 3:5. Kibice, którzy w ten upalny dzień zawitali na Jastor, mieli zatem okazję podziwiać nie tylko nowych zawodników naszej ekipy, ale również aż osiem trafień. Kolejne sparingi podopieczni Roberta Kalabera rozegrają podczas turnieju w Porubie.

 
2022-07-30

Ta informacja zapewne ucieszy kibiców JKH GKS Jastrzębie. Nastąpiła kolejna ("powrotna") zmiana w terminarzu sparingów naszego zespołu i w związku z nią podopieczni Roberta Kalabera rozpoczną sierpień meczem na Jastorze! W najbliższy czwartek (04.08) o godz. 18:00 JKH GKS podejmie czeski HC Frydek-Mistek.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ