Informacje

 
Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie informuje o cenach biletów na mecze fazy PLAY OFF Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2019/2020 na Lodowisku "Jastor" oraz przysługujących ulgach i zniżkach:

BILETY:

Bilet normalny - 25 złotych
Bilet ulgowy - 20 złotych

- Bilet ulgowy - przysługuje kobietom, dzieciom od 10 lat, młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, osobom powyżej 65 roku życia oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej, za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki (legitymacja szkolna, legitymacja studencka, dowód osobity).

- Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat 9 oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji.

- Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Mecze ekstraligi rozpoczynać się będą w dni powszednie o godzinie 18:00, w niedziele o godz. 17:00 lub o godz. 18:00. W przypadku transmisji telewizyjnej możliwa jest zmiana godziny. Wstęp na mecze grup młodzieżowych jest bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu w biurze Klubu.

KARNETY:

Karnet - 220,00 złotych

- Posiadaczom karnetów na sezon zasadniczy przysługuje prawo do pierwokupu biletów na mecze fazy PLAY-OFF oraz rezerwacja miejsca przypisanego na karnecie.

- Karnety można nabywać w biurze klubu mieszczącym się na lodowisku "Jastor" od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00.


Więcej szczegółów dotyczących zasad korzystania z karnetów znajdziecie w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie: http://jkh.pl/regulamin-karnetu
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ