Informacje

 
Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie informuje o cenach biletów i karnetów oraz przysługujących ulgach i zniżkach obowiązujących w sezonie 2023/2024:
Polska Hokej Liga Bilety Karnet
faza zasadnicza faza play-off faza zasadnicza
normalny 25 zł 35 zł 350 zł
ulgowy 20 zł 25 zł

- Bilet ulgowy - przysługuje kobietom, dzieciom od 10 lat, młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, osobom powyżej 65 roku życia oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej, za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki (legitymacja szkolna, legitymacja studencka, dowód osobisty).

- Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat 9 oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji.

- Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Bilety można nabywać on-line za pośrednictwem strony bilety.jkh.pl, poprzez aplikację JKH GKS Jastrzębie, którą można ściągnąć na Android i iOS. Biletu nie trzeba drukować, a tylko posiadać go na swoim aparacie telefonicznym. Należy jedynie dysponować prawidłowo funkcjonującym wyświetlaczem. Bilety można zakupić także stacjonarnie w biurze klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00 lub w kasie lodowiska, która będzie otwierana półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

Mecze ekstraligi rozpoczynać się będą w dni powszednie o godzinie 18:00, w niedziele o godz. 17:00 lub 18:00. W przypadku transmisji telewizyjnej możliwa jest zmiana godziny.


- Posiadaczom karnetów na sezon zasadniczy przysługuje prawo do pierwokupu biletów na mecze fazy PLAY-OFF oraz rezerwacja miejsca przypisanego na karnecie.

- Karnety można nabywać w biurze klubu mieszczącym się na lodowisku "Jastor" od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 13:00.


Więcej szczegółów dotyczących zasad korzystania z karnetów znajdziecie w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie: https://jkh.pl//regulamin-karnetu
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ