Informacje

 
Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie informuje o cenach biletów na mecze sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2019/2020 na Lodowisku "Jastor" oraz przysługujących ulgach i zniżkach:

BILETY:

Bilet normalny - 15 złotych
Bilet ulgowy - 10 złotych

- Bilet ulgowy - przysługuje kobietom, dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, osobom powyżej 65 roku życia oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej, za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki.

- Darmowy wstęp przysługuje dzieciom do lat 9 oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem ważnej legitymacji.

- Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Mecze ekstraligi rozpoczynać się będą w dni powszednie o godzinie 18:00, w niedziele o godz. 17:00. W przypadku transmisji telewizyjnej możliwa jest zmiana godziny. Wstęp na mecze grup młodzieżowych jest bezpłatny.

KARNETY:

Karnet - 220,00 złotych

- Posiadaczom karnetów na sezon zasadniczy przysługuje prawo do pierwokupu biletów na mecze fazy PLAY-OFF oraz rezerwacja miejsca przypisanego na karnecie.

- Karnety można nabywać w biurze klubu mieszczącym się na lodowisku "Jastor" od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00.


Więcej szczegółów dotyczących zasad korzystania z karnetów znajdziecie w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie: http://jkh.pl/regulamin-karnetu
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ