Publicystyka

 
2020-10-08

Radosław Sawicki notuje bardzo dobry początek sezonu. 25-letni napastnik zdobył dotychczas pięć goli, w tym oba dla JKH GKS Jastrzębie w piątkowym wyjazdowym pojedynku z Tauron Podhalem Nowy Targ. Niestety, w tym meczu nasz zawodnik doznał także urazu, który - miejmy nadzieję - nie przeszkodzi mu w występie w najbliższych spotkaniach. Zapraszamy do wywiadu z popularnym "Sawim".

 
2020-09-28

Miło nam poinformować, iż za sprawą bramek zdobytych w niedzielnym derbowym starciu z GKS Katowice nasz kapitan Maciej Urbanowicz objął prowadzenie w tabeli ekstraligowych strzelców wszech czasów JKH GKS Jastrzębie! Przepiękne trafienia na 2:1 z 35. minuty oraz na 3:1 z 53. minuty były zarazem jego 149. i 150. golem w historii występów w naszym klubie. Oznacza to, że wczoraj mieliśmy do czynienia z podwójnym jubileuszem. Gratulujemy, Kapitanie!

 
2020-09-23

Miło nam poinformować, że w najbliższy piątek w pojedynku z Ciarko STS Sanok trener Robert Kalaber poprowadzi hokeistów JKH GKS Jastrzębie w ekstraligowym spotkaniu już po raz trzechsetny! Przypomnijmy, że Słowak jest szkoleniowcem naszego zespołu od 2014 roku. Gratulujemy Panie Trenerze i... czekamy na kolejny piękny jubileusz!

 
2020-09-22

Po czterech spotkaniach sezonu 2020/21 nasi hokeiści mają na swoim koncie trzy zwycięstwa, w tym okazały triumf nad mistrzem Polski. We wszystkich czterech meczach bramki dla naszego zespołu strzelał Maciej Urbanowicz. Na tę okoliczność przepytaliśmy naszego kapitana z bieżących spraw. Urbanowicz nie ukrywa nadziei, że w kolejnych pojedynkach nasz zespół będzie w stanie zagrać równie dobrze, jak w piątkowych derbach.

 
2020-09-17

Meczami z Zagłębiem Sosnowiec i Stoczniowcem Gdańsk hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli sezon 2020/2021. To znakomita okazja do przepytania naszego trenera Roberta Kalabera, który mimo wszelkich przeciwności losu spotykających ostatnio świat sportu zachowuje spory optymizm! Słowak ujawnił nam także metodę na zwycięstwo w piątek z GKS Tychy. Zapraszamy do lektury!

 
2020-09-15

Byliśmy już świadkami Prezentacji Drużyny i widzieliśmy nasz zespół w akcji na Jastorze podczas wygranego pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec. Wielu zawodników JKH GKS Jastrzębie znamy doskonale od lat, a z innymi musimy dopiero się poznać. Niemniej, wielu kibiców miało zapewne okazję do wątpliwości, czy aby mijany "na mieście" postawny mężczyzna to na pewno ten sam człowiek, którego zwykle wspieramy dopingiem? Przywitać się? Pozdrowić? A może jednak nie ryzykować wpadki? Chcemy pomóc Wam w tej kwestii, zapraszając na znakomity film prezentujący naszą ekipę!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ