Publicystyka

 
2024-04-02

Miło nam poinformować, iż po szczegółowym podliczeniu wszelkich statystyk czarno na białym wychodzi, że... dziś Robert Kalaber obchodzić będzie niecodzienny jubileusz! Pierwszy mecz o brąz w Tychach to zarazem ekstraligowe spotkanie numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie! Krótko mówiąc, tuż przed dziesiątą rocznicą przejęcia opieki nad naszą drużyną mamy pierwszy powód do świętowania. Wspaniała to historia - od szerzej nieznanego gościa zza Tatr po powszechnie szanowanego fachowca, który doprowadził nasz klub do mistrzostwa Polski, a kadrę biało-czerwonych - do Mistrzostw Świata Elity. Krótko mówiąc - Pan Trener!

 
2024-02-06

W minionym tygodniu Maciej Urbanowicz wpisał się do klubowych annałów JKH GKS Jastrzębie pięćsetnym meczem w ekstralidze w naszych barwach. Dzięki „mrówczej pracy” Krzysztofa Gorczycy mamy dla Was pełne zestawienie dokonań naszego kapitana, który po raz pierwszy zagrał w ekipie z Jastora w 2009 roku, czyli... całą epokę temu!

 
2024-01-30

Tak się sympatycznie złożyło, że niedzielny mecz JKH GKS Jastrzębie w Sosnowcu był dla Macieja Urbanowicza ekstraligowym spotkaniem nr 499 w naszych barwach! Kapitan uczcił tę... wigilię pięknego jubileuszu dwiema bramkami. Oznacza to zarazem, iż najbliższy pojedynek Tauron Hokej Ligi z udziałem „Urbana” będzie jego półtysięcznym! Bez wątpienia - piękna statystyka! Byłoby wspaniale dodatkowo ją okrasić...

 
2024-01-05

Miło nam poinformować, że piątkowe trafienie Emila Bagina nie tylko zapewniło JKH GKS Jastrzębie cenną wygraną w Sosnowcu, ale również przyczyniło się do wpisania Słowaka do annałów naszego klubu. Gol Bagina jest bowiem bramką numer 2800 w historii jastrzębskich występów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce!

 
2023-12-19

Miesiąc temu wybraliśmy Rodzinę, której - jak co roku - postanowiliśmy „zrobić święta” w ramach wspaniałej akcji „Szlachetnej Paczki”. 79-letnia pani Anna i jej niepełnosprawny syn, pan Dariusz, marzyli m.in. o ciepłych kapciach, pościeli, odkurzaczu czy dodatkowej rehabilitacji. Cieszymy się, iż możemy poinformować o wykonaniu świątecznego zadania w... ponad stu procentach!

 
2023-09-25

W piątkowy wieczór przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi wyjątkowej Diamentowej Gali Sportu, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. W jej trakcie prezydent Anna Hetman oraz dyrektor MOSiR Zofia Florek uhonorowali nasz klub i - osobiście - legendy jastrzębskiego hokeja. Natomiast prezes Kazimierz Szynal odebrał z rąk gospodarzy imprezy Statuetkę 60-lecia dla JKH GKS Jastrzębie.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ