Publicystyka

 
2022-01-15

A zatem oficjalnie... jest! Mamy gola nr 2500 w historii występów jastrzębskich hokeistów w ekstralidze! Historyczna bramka padła w 6. minucie piątkowego pojedynku w Sanoku, gdy strzałem z ostrego kąta Kamil Górny odzyskał prowadzenie dla naszego zespołu. Kamilowi, który jest na dobrej drodze do miana legendy sportu w naszym mieście, serdecznie gratulujemy wpisu do annałów. Cieszy fakt, że autorem jubileuszowego trafienia jest chłopak ze Zdroju, który zna Lodowisko Jastor od podszewki.

 
2022-01-11

W najbliższy piątek JKH GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Ciarko STS Sanok. Nie można wykluczyć, że właśnie w tym meczu padnie bramka nr 2500 występów jastrzębskich hokeistów w elicie. Przy tej okazji przypomnijmy, że na jubileuszowej liście strzelców "okrągłych goli" mamy nie tylko zawodników mogących powtórzyć wyczyn, ale też obecnego drugiego trenera Rafała Bernackiego, który ponad trzynaście lat temu zapisał na swoje konto trafienie numer sto!

 
2022-01-08

Zwycięstwo w Oświęcimiu okazuje się nie tylko powodem do radości z rosnącej formy naszej drużyny. Wygrana na obiekcie lidera trafiła bowiem również do annałów jastrzębskiego hokeja. To triumf numer 400 w historii naszych występów w ekstralidze!

 
2022-01-07

Mateusz Bryk został jednym z dwunastu bohaterów specjalnego charytatywnego kalendarza, który przygotował Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój. Dochód z niecodziennej, pełnej artyzmu publikacji zostanie przeznaczony na działalność Hospicjum im. ks. Dutkiewicza.

 
2021-12-31

Rok 2021 znalazł się na... finiszu trzeciej tercji rozstrzygniętego meczu. Można wprawdzie poprosić o czas, ale niczego już się nie zmieni. Ten wspaniały dla JKH GKS Jastrzębie rok upłynął nam pod znakiem historycznego mistrzostwa Polski, które uzupełniło potrójną koronę. Czas zatem na statystyczne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy, którego z jubilerską precyzją dokonał nasz statystyk-archiwista Krzysztof Gorczyca!

 
2021-12-06

Miło nam poinformować, iż w Mikołajki do siedziby naszego klubu na Lodowisku Jastor dotarły długo wyczekiwane Kalendarze JKH GKS Jastrzębie na 2022 rok! Na arkuszach formatu A3 zobaczycie naszych zawodników i trenerów, którzy przedstawią Wam dwanaście naszych zdobyczy na przestrzeni ostatniej dekady. Jest to edycja limitowana, a zatem warto pospieszyć się z decyzją o zakupie Kalendarza!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ