Publicystyka

 
2019-11-15

Przed tygodniem rozpoczęliśmy cykl artykułów pod wspólnym tytułem "Poznajmy się", w których przybliżamy Wam naszą młodzież. Cel jest prosty - chcemy, abyście poczuli się zachęceni do odwiedzania Jastora nie tylko przy okazji meczów seniorów, ale także ich młodszych kolegów, którym będziecie kibicować za kilka lat. Tym razem zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą drużyną żaków starszych.

 
2019-11-07

Truizmem jest przypominać, że JKH GKS Jastrzębie to nie tylko ekipa seniorów. Nasz klub od lat słynie z pracy z młodzieżą, a nazwiska utalentowanych wychowanków można mnożyć. Fani innych klubów częstokroć stawiają JKH GKS za wzór pracy u podstaw. Warto jednak, aby nasi kibice bliżej poznali tych, którym będą kibicować w ekstralidze za kilka lat, a których mogą wspierać dopingiem już teraz - w rozgrywkach młodzieżowych. Cykl "Poznajmy się" rozpoczynamy od zespołu młodzików.

 
2019-11-01

Dziś 1 listopada. Tego dnia nawiedzamy groby naszych bliskich i wspominamy związane z nimi piękne chwile. Jako jastrzębska rodzina hokejowa pamiętajmy jednak także o Tych, dzięki którym nasza wspaniała dyscyplina zagościła i przetrwała w Jastrzębiu-Zdroju. Bez nich nie byłoby wicemistrzostw Polski i Pucharów Polski.

 
2019-10-28

Tomaszowi Kulasowi "pękło" w niedzielnym spotkaniu z GKS Tychy równo pięćset meczów w barwach JKH GKS Jastrzębie na poziomie ekstraligowym! 30-letni "Kuli" to wychowanek naszego klubu i jeden z jego najbardziej zasłużonych zawodników.

 
2019-10-17

Nie od dziś wiadomo, że dumą jastrzębskiego hokeja są wychowankowie. Kiedyś - Leszek Laszkiewicz, Daniel Laszkiewicz, Andreas Pokorny, Andrzej Frysztacki, Sławomir Wieloch... Dziś - Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka, Dominik Paś, Jan Sołtys, Kamil Wałęga... Nazwiska kolejnych pokoleń naszych hokeistów można mnożyć. Nikt w polskim hokeju nie ma wątpliwości, że JKH GKS Jastrzębie to kopalnia talentów. Czy chciałbyś, aby i Twój syn kiedyś dołączył do tego elitarnego grona? Jeśli tak, to zapraszamy na Lodowisko Jastor!

 
2019-10-08

W dniu dzisiejszym trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber kończy 50 lat. Ten piękny jubileusz nasz szkoleniowiec spędzi oczywiście w pracy, bowiem wieczorem nasz zespół zagra na wyjeździe z Ujpestem Budapeszt. Panie Trenerze, z okazji "Abrahama" życzymy tradycyjnych stu lat, dużo zdrowia, szczęścia oraz wielu sukcesów z JKH GKS Jastrzębie!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ