Publicystyka

 
2021-09-24

Ostatnie dni nie przyniosły nam wielu dobrych wieści, dlatego tym bardziej miło nam poinformować, iż doliczyliśmy się bramki nr 2400 w historii występów jastrzębskich hokeistów w elicie. Trafieniem tym był gol Samuela Mlynarovicia przeciw GKS Tychy. Oznacza to, że teraz czekamy na jubileuszową bramkę nr 2500!

 
2021-08-26

Zapraszamy do lektury przedsezonowego wywiadu, jakiego tradycyjnie już udzielił JasNetowi prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal. W obszernej rozmowie sternik naszego klubu wypowiada się m.in. w kwestii historycznego debiutu w Hokejowej Lidze Mistrzów, wyjaśnia przyjętą przez klub strategię transferową, a także przypomina, jak poważnym zadaniem jest utrzymanie dyscypliny finansowej. Kazimierz Szynal przestrzega także przed hurraoptymizmem, bowiem w nowym sezonie będzie w PHL obowiązywała zasada "bij mistrza". 

 
2021-08-23

Podczas sobotniej Prezentacji Drużyny seniorów kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z numerami, jakie nosić będą w nowym sezonie nasi zawodnicy. Ponieważ jednak pamięć ludzka bywa ulotna, przygotowaliśmy dla was specjalną ściągę!

 
2021-08-21

Koniec sierpnia to czas na prezentację drużyn Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Tradycyjnie impreza odbyła się w Galerii Zdrój i tym razem trwała dwa dni. W piątkowe popołudnie zaprezentowała się młodzież naszego klubu. W sobotę drużyna seniorów, aktualnych mistrzów Polski.

 
2021-08-17

Przypominamy wszystkim kibicom JKH GKS Jastrzębie, iż nie tylko piątkowo-sobotnią Prezentacją Drużyn żyjemy w tym tygodniu! Od poniedziałku możecie bowiem spotkać zawodników naszego zespołu na specjalnym hokejowym stoisku w Galerii Zdrój!

 
2021-06-02

Florian Gomola to jeden z trzech ojców-założycieli hokejowego LZS Jastrzębianka, a jednocześnie człowiek, który walnie przyczynił się do powstania wiosną 1961 roku (60 lat temu!) Górnika Jastrzębie. Przedstawiciele naszego klubu odwiedzili Legendę, przywożąc m.in. trofeum za mistrzostwo Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ