Publicystyka

 
2023-09-25

W piątkowy wieczór przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi wyjątkowej Diamentowej Gali Sportu, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. W jej trakcie prezydent Anna Hetman oraz dyrektor MOSiR Zofia Florek uhonorowali nasz klub i - osobiście - legendy jastrzębskiego hokeja. Natomiast prezes Kazimierz Szynal odebrał z rąk gospodarzy imprezy Statuetkę 60-lecia dla JKH GKS Jastrzębie.

 
2023-08-25

Wstęp do sezonu ligowego 2023/2024 oficjalnie za nami. Podczas III Pikniku z hokejem zaprezentowali się zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych JKH GKS Jastrzębie. Z okazji jubileuszu 70 lat hokeja w naszym mieście swoją premierę miały także książka i bluza meczowa. W rodzinnej atmosferze przed Jastorem bawili się mali i duzi sympatycy hokeja.

 
2023-06-04

Mocna reprezentacja JKH GKS Jastrzębie była obecna na Stadionie Miejskim podczas sobotniego Wielkiego Pikniku JSW S.A. zorganizowanego z okazji 30-lecia naszego partnera strategicznego. Nasza ekipa na czele z prezesem Kazimierzem Szynalem i trenerem Robertem Kalaberem wręczyła prezesowi Spółki Tomaszowi Cudnemu okolicznościowe podziękowania, a zaproszenie na nowy sezon usłyszało od Kazimierza Szynala... ok. dwanaście tysięcy uczestników Pikniku!

 
2023-01-28

Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w piątek w Nowym Targu Kamilowi Górnemu "stuknęło" sześćset spotkań w ekstralidze w barwach JKH GKS Jastrzębie! Wiecznie uśmiechnięty ulubieniec trybun, który na odkryty Jastor trafił... jeszcze w poprzednim tysiącleciu z położonego za małym laskiem Zdroju, to niemal odwieczny filar defensywy naszej drużyny, a zarazem świadek i współautor największych sukcesów. Powinszowania na okoliczność okazałego jubileuszu!

 
2022-12-31

Na zakończenie 2022 i początek 2023 roku mamy dla kibiców JKH GKS Jastrzębie tradycyjne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy, o które zadbał nasz statystyk-archiwista Krzysztof Gorczyca. Dzięki tym wyliczeniom poznaliśmy laureatów za 2022 rok. Są nimi Mark Kaleinikovas (najskuteczniejszy), Jauhenij Kamienieu (100% obecności!) i Arkadiusz Kostek (najlepszy w zestawieniu +/-). Zapraszamy do analizy i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

 
2022-12-14

Coraz bliżej święta. Wciąż żyjemy hokejem, jednak coraz bardziej daje znać o sobie bożonarodzeniowe rozgorączkowanie. A może... czas się zatrzymać? Jeśli szukacie oryginalnych ozdób na Wasze choinki i chcecie zrobić dobry uczynek, to mamy dla Was idealną propozycję! Wylicytuj bombkę namalowaną przez naszego zawodnika i wspomóż w ten sposób jastrzębskie Hospicjum im. Dutkiewicza.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ