Publicystyka

 
2023-01-28

Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w piątek w Nowym Targu Kamilowi Górnemu "stuknęło" sześćset spotkań w ekstralidze w barwach JKH GKS Jastrzębie! Wiecznie uśmiechnięty ulubieniec trybun, który na odkryty Jastor trafił... jeszcze w poprzednim tysiącleciu z położonego za małym laskiem Zdroju, to niemal odwieczny filar defensywy naszej drużyny, a zarazem świadek i współautor największych sukcesów. Powinszowania na okoliczność okazałego jubileuszu!

 
2022-12-31

Na zakończenie 2022 i początek 2023 roku mamy dla kibiców JKH GKS Jastrzębie tradycyjne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy, o które zadbał nasz statystyk-archiwista Krzysztof Gorczyca. Dzięki tym wyliczeniom poznaliśmy laureatów za 2022 rok. Są nimi Mark Kaleinikovas (najskuteczniejszy), Jauhenij Kamienieu (100% obecności!) i Arkadiusz Kostek (najlepszy w zestawieniu +/-). Zapraszamy do analizy i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

 
2022-12-14

Coraz bliżej święta. Wciąż żyjemy hokejem, jednak coraz bardziej daje znać o sobie bożonarodzeniowe rozgorączkowanie. A może... czas się zatrzymać? Jeśli szukacie oryginalnych ozdób na Wasze choinki i chcecie zrobić dobry uczynek, to mamy dla Was idealną propozycję! Wylicytuj bombkę namalowaną przez naszego zawodnika i wspomóż w ten sposób jastrzębskie Hospicjum im. Dutkiewicza.

 
2022-12-11

Tradycyjnie już przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cała nasza hokejowa rodzina bierze udział w Szlachetnej Paczce. Miło nam poinformować, że tym razem działacze, zawodnicy, pracownicy i kibice JKH GKS Jastrzębie wsparli rodzinę 56-letniego pana Tomasza, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Wśród licznych podarunków z Jastora znalazła się m.in. pralka. Zapraszamy do lektury relacji z akcji!

 
2022-10-04

Jak zapowiadaliśmy niedawno, do grona naszych jubilatów z meczem nr 400 w ekstralidze dołączyć miał Łukasz Nalewajka. Miło nam poinformować, że okolicznościowe spotkanie miało miejsce w miniony piątek, gdy JKH GKS Jastrzębie pokonał na Jastorze Energę Toruń i tym samym powrócił do walki o Puchar Polski! Gratulujemy jednemu z naszych najbardziej zasłużonych wychowanków, który miał swój udział we wszystkich największych sukcesach naszego klubu!

 
2022-09-26

Miło nam poinformować, iż Radosław Nalewajka obchodził w minioną niedzielę okazały jubileusz meczu nr 400 w ekstralidze w barwach JKH GKS Jastrzębie. Wychowanek i były kapitan zespołu to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników naszego klubu, który całą swoją dotychczasową karierę związał z Jastorem i stąd też trafił do reprezentacji Polski. Gratulujemy!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ