Publicystyka

 
2022-10-04

Jak zapowiadaliśmy niedawno, do grona naszych jubilatów z meczem nr 400 w ekstralidze dołączyć miał Łukasz Nalewajka. Miło nam poinformować, że okolicznościowe spotkanie miało miejsce w miniony piątek, gdy JKH GKS Jastrzębie pokonał na Jastorze Energę Toruń i tym samym powrócił do walki o Puchar Polski! Gratulujemy jednemu z naszych najbardziej zasłużonych wychowanków, który miał swój udział we wszystkich największych sukcesach naszego klubu!

 
2022-09-26

Miło nam poinformować, iż Radosław Nalewajka obchodził w minioną niedzielę okazały jubileusz meczu nr 400 w ekstralidze w barwach JKH GKS Jastrzębie. Wychowanek i były kapitan zespołu to jeden z najbardziej zasłużonych zawodników naszego klubu, który całą swoją dotychczasową karierę związał z Jastorem i stąd też trafił do reprezentacji Polski. Gratulujemy!

 
2022-09-08

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił redakcji JasNetu tradycyjnego wywiadu przed inauguracją sezonu, która nastąpi już jutro. W rozmowie z portalem sternik naszego klubu jasno określił cele, jakie zostały postawione przed drużyną i trenerem Robertem Kalaberem. Kazimierz Szynal zapewnia, że jako klub zbudowaliśmy bardzo dobry zespół, który podejmie walkę z najlepszymi. Zapraszamy do lektury!

 
2022-09-04

Pierwszy akord sezonu 2022/23 oficjalnie za nami! W piątek i w sobotę w Galerii Zdrój hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali się licznie zgromadzonym fanom, którzy mieli okazję nie tylko po raz ostatni zobaczyć swoich ulubieńców "po cywilu", ale także skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez nasz klub. - Mamy fajną drużynę i fajny klub. Zapraszamy na nowy sezon! - te słowa prezesa Kazimierza Szynala można uznać za otwarcie rozgrywek!

 
2022-08-19

Za nami pierwszy miesiąc ostatniej prostej przygotowań do sezonu. Nasi hokeiści mają za sobą kilka sparingów, które wyjaśniły naszemu sztabowi szkoleniowemu wiele niewiadomych. - Jeśli chodzi o sparingi, to na razie przeplatamy dobre mecze ze słabszymi, ale to efekt wielkiej pracy, jaką chłopaki wykonują na treningach. Kosztują one naprawdę sporo energii - nie ukrywa trener Robert Kalaber, z którym porozmawialiśmy o sprawach bieżących.

 
2022-08-16

Piątkowe popołudnie pod Lodowiskiem Jastor stało pod znakiem wspaniałej, rodzinnej zabawy! Za sprawą drugiej edycji Pikniku z Hokejem mali i duzi kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubieńców, a także skorzystać z licznych atrakcji, które we współpracy z Kopalnią Wiedzy JSW zapewnił nasz klub.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ