Publicystyka

 
2021-01-14

Prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal udzielił portalowi JasNet obszernego wywiadu podsumowującego minione dwanaście miesięcy. Zdaniem sternika naszego klubu, mimo trudności natury ogólnej należy uznać rok 2020 za bardzo udany. To jednak daleko nie wszystkie tematy, jakie zostały poruszone w tej rozmowie. Zachęcamy do lektury.

 
2021-01-02

Zakończył się niełatwy 2020 rok, a zatem możemy pokusić się o statystyczne podsumowanie minionych dwunastu miesięcy, które przyniosły JKH GKS Jastrzębie brązowy medal PHL, triumfy w Superpucharze Polski i Pucharze Wyszehradzkim oraz awans do finału Pucharu Polski. Najważniejsze liczby? 49 spotkań, 33 zwycięstwa, 187 strzelonych bramek, 14 wychowanków na 35 zawodników. Zapraszamy!

 
2020-12-26

Na koniec naszych międzynarodowych świątecznych wspomnień zapraszamy do stołu Marisa Jassa. Obecny kapitan JKH GKS Jastrzębie nie ukrywa, że bardzo lubi świętować w szerokim gronie rodzinnym. - Przy stole u mojego taty zasiada czternastu Jassów - mówi z uśmiechem.

 
2020-12-25

Po Kanadzie i Słowacji przenosimy się do Czech, których tradycje świąteczne przybliży nam bramkarz JKH GKS Jastrzębie Patrik Nechvatal. Nasz golkiper także uwielbia atmosferę Bożego Narodzenia i dochowuje wielu tradycji. Nechvatal wspomniał też o prezencie, z którego cieszył się najbardziej jako mały chłopiec.

 
2020-12-24

Wczoraj swoimi świątecznymi wspomnieniami podzielił się z Wami Zackary Phillips. Zza oceanu przenosimy się w bliższe nam rejony, zapraszając na słowackie Boże Narodzenie z Markiem Hovorką. Najskuteczniejszy obecnie napastnik PHL opowiedział nam m.in. o świątecznej tradycji krojenia jabłka przez głowę rodziny.

 
2020-12-23

W tym roku postanowiliśmy podzielić się z Wami świątecznymi opowieściami niektórych zagranicznych zawodników JKH GKS Jastrzębie. Zaczynamy od kanadyjskiego Bożego Narodzenia z Zackary'm Phillipsem. Nie zgadniecie, co Zack uwielbia jeść na święta i co kiedyś dostał pod choinkę!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ