Publicystyka

 
2021-03-29

Sobotnie spotkanie JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovią miało historyczny wymiar nie tylko z uwagi na fakt, że obie ekipy walczą o mistrzostwo Polski. Mecz ten był bowiem setnym pojedynkiem tych drużyn na poziomie ekstraligi! Po raz pierwszy hokeiści z Jastrzębia-Zdroju i Krakowa zmierzyli się na najwyższym szczeblu w 1991 roku. W tym samym sezonie w rywalizacji obu drużyn padł... jedyny nasz remis w ekstraklasowych dziejach!

 
2021-03-28

Kilka dni temu anonsowaliśmy jubileusz Dominika Jarosza, jednak szczegóły pozostawiliśmy jako niespodziankę. Dziś z dumą informujemy, iż w pierwszym z finałowych spotkań z Comarch Cracovią nasz napastnik rozegrał swój ekstraligowy mecz numer 200 w barwach JKH GKS Jastrzębie! Gratulujemy Dominikowi zarówno jubileuszu, jak i okraszenia rozpoczęcia kolejnej dwusetki współudziałem w golu w sobotę!

 
2021-03-17

Przy okazji fazy play-off Polskiej Hokej Ligi mamy prawdziwy wysyp okrągłych jubileuszy. Swoje kolejne setki występów w JKH GKS Jastrzębie świętowali już Kamil Górny, Mateusz Bryk i Kamil Wróbel, a tymczasem pierwszą trzycyfrową liczbę ekstraligowych spotkań złamali właśnie Kamil Wałęga i Arkadiusz Kostek!

 
2021-03-07

W sobotę poznaliśmy ostatniego półfinalistę Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/2021, a zarazem przeciwnika JKH GKS Jastrzębie w rywalizacji o finał. Po zwycięstwie w Oświęcimiu będzie nim ekipa GKS Katowice, z którą rywalizację podopieczni Roberta Kalabera rozpoczną w najbliższy czwartek. Można być pewnym, że w tej okraszonej derbowym charakterem walce emocji nie zabraknie!

 
2021-03-02

Mijają powoli emocje związane ze zwycięskim ćwierćfinałem. W środku nocy z poniedziałku na wtorek nasi hokeiści triumfalnie powrócili z Nowego Targu, a na Jastorze przywitał ich okolicznościowy transparent o treści: "Witamy w półfinale!".

 
2021-03-01

Kilka dni temu anonsowaliśmy w wywiadzie zbliżający się jubileusz Kamila Górnego. Aby nie zapeszać, nie ujawnialiśmy szczegółów. Dziś możemy z radością poinformować, iż niedzielny ćwierćfinał w Nowym Targu był pięćsetnym występem naszego obrońcy w barwach JKH GKS Jastrzębie w oficjalnym meczu ekstraligowym! Gratulujemy i dziękujemy!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ