Publicystyka

 
2020-05-21

W poniedziałek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu. Pod czujnym okiem trenera Roberta Kalabera w pocie czoła pracowało ponad dwudziestu zawodników. Z tej okazji zapytaliśmy naszego szkoleniowca o powrót do pracy, plany zajęć, sprawy kadrowe oraz prognozy na najbliższą przyszłość.

 
2020-05-15

Na okoliczność planowanego powrotu naszej drużyny do treningów zapraszamy wszystkich kibiców jastrzębskiego hokeja do udziału we wspólnej zabawie! Rozwiąż naszą krzyżówkę (z małym przymrużeniem oka) i wygraj nagrodę, którą będzie pakiet gadżetów JKH GKS Jastrzębie.

 
2020-05-12

Zapraszamy do lektury drugiego odcinka cyklu "Od szatni", w ramach którego przybliżamy Wam naszych zawodników. Po Kamilu Górnym na nasze pytania odpowiedział jeden z najbardziej utalentowanych polskich hokeistów młodego pokolenia Kamil Wałęga!

 
2020-05-05

Przerwa między rozgrywkami to idealny moment na bliższe poznanie naszych zawodników. Oglądacie ich na tafli i dopingujecie podczas meczów, ale przecież każdy z nich to człowiek z krwi i kości, funkcjonujący również poza hokejem. Dlatego zapraszamy do nowego cyklu "Od szatni", w ramach którego nasi hokeiści specjalnie dla Was odpowiadają na ponad dwadzieścia pytań hokejowych i nie tylko. Zaczynamy od... Kamila Górnego!

 
2020-04-27

W dniu dzisiejszym prezes JKH GKS Jastrzębie Kazimierz Szynal obchodzi 60. urodziny. Z tej okazji całe środowisko jastrzębskiego hokeja na lodzie życzy Szanownemu Jubilatowi tradycyjnie zdrowia, szczęścia, zadowolenia z życia rodzinnego oraz kolejnych sukcesów na niwie zawodowej i sportowej!

 
2020-03-16

Nikt nie miał prawa spodziewać się, że sezon 2019/2020 zakończy się w tak niecodzienny sposób. Przecież po siódmym pojedynku z Comarch Cracovią wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na walkę o finał z Re-Plast Unią Oświęcim! Niestety, rzeczywistość zweryfikowała nasze plany. Dlatego już teraz, w połowie marca 2020 roku, przychodzi nam podsumować miniony sezon, który zaowocował brązowym medalem Mistrzostw Polski, Pucharem Polski i Pucharem Wyszehradzkim. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem statystyk, które tradycyjnie już przygotował specjalnie dla Was Krzysztof Gorczyca.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ