Sześćsetka Kamila Górnego!

 
2023-01-28

Z nieukrywaną radością zawiadamiamy, że w piątek w Nowym Targu Kamilowi Górnemu "stuknęło" sześćset spotkań w ekstralidze w barwach JKH GKS Jastrzębie! Wiecznie uśmiechnięty ulubieniec trybun, który na odkryty Jastor trafił... jeszcze w poprzednim tysiącleciu z położonego za małym laskiem Zdroju, to niemal odwieczny filar defensywy naszej drużyny, a zarazem świadek i współautor największych sukcesów. Powinszowania na okoliczność okazałego jubileuszu!

Kamil Górny urodził się 20 września 1989 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Jest wychowankiem naszego klubu, którego barwy reprezentował niemal przez całą karierę (z przerwą na GKS Tychy w latach 2016-2019). Wielokrotny reprezentant Polski, mistrz Polski i dwukrotny wicemistrz z JKH GKS Jastrzębie, uczestnik Ligi Mistrzów oraz wielokrotny zdobywca Pucharu Polski. Obrońca o żelaznej kondycji i stalowych nerwach. Odwieczny numer 17 w naszej ekipie.

Jak przyznał kilka lat temu, jego życiową maksymą jest: "Nie patrz na innych, dąż do wyznaczonego celu, nie zważając na sytuację i przeciwności losu".

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ