Terminarz

 

PHL 2018/2019 - SEZON ZASADNICZY - 2. Runda zwiń

12. kolejka
1. KH Energa Toruń KH GKS Katowice 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
2. JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
3. Podhale Nowy Targ Automatyka Gdańsk 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
4. Comarch Cracovia TMH Polonia Bytom 3:4 d. (1:1, 1:1, 1:1, d. 0:1)
5. GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2018-11-14 godz. 18.00 Stadion Zimowy
13. kolejka
1. GKS Tychy KH Energa Toruń 2018-10-19 godz. 18.00 Stadion Zimowy
2. TMH Polonia Bytom Podhale Nowy Targ 2018-10-19 godz. 18.00 OSiR
3. KS Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie 2018-10-19 godz. 18.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
4. Automatyka Gdańsk KH GKS Katowice 2018-10-19 godz. 18.30 Olivia
5. PGE Orlik Opole Comarch Cracovia 2018-10-19 godz. 18.30 Toropol
14. kolejka
1. TMH Polonia Bytom KH GKS Katowice 2018-10-21 godz. 17.00 OSiR
2. GKS Tychy Automatyka Gdańsk 2018-10-21 godz. 17.00 Stadion Zimowy
3. Zagłębie Sosnowiec KH Energa Toruń 2018-10-21 godz. 17.00 Stadion Zimowy
4. Podhale Nowy Targ PGE Orlik Opole 2018-10-21 godz. 18.00 Miejska Hala Lodowa
5. Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim 2018-10-21 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
15. kolejka
1. KS Unia Oświęcim Podhale Nowy Targ 2018-10-26 godz. 18.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
2. TMH Polonia Bytom GKS Tychy 2018-10-26 godz. 18.00 OSiR
3. JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 2018-10-26 godz. 18.00 Jastor
4. Automatyka Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 2018-10-26 godz. 18.30 Olivia
5. PGE Orlik Opole KH GKS Katowice 2018-10-26 godz. 18.30 Toropol
16. kolejka
1. KS Unia Oświęcim KH GKS Katowice 2018-10-28 godz. 17.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
2. GKS Tychy PGE Orlik Opole 2018-10-28 godz. 17.00 Stadion Zimowy
3. Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Bytom 2018-10-28 godz. 17.00 Stadion Zimowy
4. KH Energa Toruń Automatyka Gdańsk 2018-10-28 godz. 17.00 Tor-Tor
5. Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie 2018-10-28 godz. 18.00 Miejska Hala Lodowa
17. kolejka
1. TMH Polonia Bytom KH Energa Toruń 2018-10-30 godz. 18.00 OSiR
2. KS Unia Oświęcim GKS Tychy 2018-10-30 godz. 18.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
3. JKH GKS Jastrzębie KH GKS Katowice 2018-10-30 godz. 18.00 Jastor
4. PGE Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec 2018-10-30 godz. 18.30 Toropol
5. Comarch Cracovia Podhale Nowy Targ 2018-10-30 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
18. kolejka
1. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 2018-11-02 godz. 18.00 Stadion Zimowy
2. Zagłębie Sosnowiec KS Unia Oświęcim 2018-11-02 godz. 18.00 Stadion Zimowy
3. Comarch Cracovia KH GKS Katowice 2018-11-02 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
4. KH Energa Toruń PGE Orlik Opole 2018-11-02 godz. 18.30 Tor-Tor
5. Automatyka Gdańsk TMH Polonia Bytom 2018-11-02 godz. 18.30 Olivia
19. kolejka
1. PGE Orlik Opole Automatyka Gdańsk 2018-11-04 godz. 17.00 Toropol
2. KS Unia Oświęcim KH Energa Toruń 2018-11-04 godz. 17.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
3. JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2018-11-04 godz. 17.00 Jastor
4. Podhale Nowy Targ KH GKS Katowice 2018-11-04 godz. 18.00 Miejska Hala Lodowa
5. Comarch Cracovia GKS Tychy 2018-11-04 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
20. kolejka
1. GKS Tychy Podhale Nowy Targ 2018-11-16 godz. 18.00 Stadion Zimowy
2. Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia 2018-11-16 godz. 18.00 Stadion Zimowy
3. KH Energa Toruń JKH GKS Jastrzębie 2018-11-16 godz. 18.30 Tor-Tor
4. Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim 2018-11-16 godz. 18.30 Olivia
5. PGE Orlik Opole TMH Polonia Bytom 2018-11-16 godz. 18.30 Toropol
21. kolejka
1. KH GKS Katowice GKS Tychy 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
2. Automatyka Gdańsk JKH GKS Jastrzębie 2018-11-17 godz. 18.30 Olivia
3. KS Unia Oświęcim TMH Polonia Bytom 2018-11-18 godz. 17.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
4. Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 2018-11-18 godz. 18.00 Miejska Hala Lodowa
5. Comarch Cracovia KH Energa Toruń 2018-11-18 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
22. kolejka
1. Zagłębie Sosnowiec KH GKS Katowice 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
2. TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie 2018-11-20 godz. 18.00 OSiR
3. KH Energa Toruń Podhale Nowy Targ 2018-11-20 godz. 18.30 Tor-Tor
4. Automatyka Gdańsk Comarch Cracovia 2018-11-20 godz. 18.30 Olivia
5. PGE Orlik Opole KS Unia Oświęcim 2018-11-20 godz. 18.30 Toropol
termin PZHL
1. Automatyka Gdańsk Kadra PZHL U23 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
2. KH Energa Toruń Kadra PZHL U23 2018-10-17 godz. 18.30 Tor-Tor
3. KH GKS Katowice Kadra PZHL U23 2018-10-23 godz. 18.30 Jantor
4. GKS Tychy Kadra PZHL U23 2018-10-24 godz. 18.00 Stadion Zimowy
5. Zagłębie Sosnowiec Kadra PZHL U23 2018-10-31 godz. 18.00 Stadion Zimowy
6. KS Unia Oświęcim Kadra PZHL U23 2018-11-13 godz. 18.00 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
7. Podhale Nowy Targ Kadra PZHL U23 2018-11-14 godz. 18.00 Miejska Hala Lodowa
8. JKH GKS Jastrzębie Kadra PZHL U23 2018-11-21 godz. 18.00 Jastor
9. Comarch Cracovia Kadra PZHL U23 2018-11-28 godz. 18.30 Lodowisko im. Adama Rocha Kowalskiego
10. TMH Polonia Bytom Kadra PZHL U23 2018-12-03 godz. 18.00 OSiR
11. PGE Orlik Opole Kadra PZHL U23 2018-12-06 godz. 18.30 Toropol

PHL 2018/2019 - SEZON ZASADNICZY - 1. Runda rozwiń

SPARINGI rozwiń

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ