Komunikaty

 
2023-09-15

Z radością informujemy, że do drużyny JKH GKS Jastrzębie dołącza Rastislav Spirko. To niezwykle doświadczony były reprezentant Słowacji, mający na swoim koncie m.in. mistrzostwo Czech z Pardubicami oraz ponad dwieście spotkań w KHL. Witamy w Jastrzębiu!

 
2023-09-13

Ondrej Kopta opuszcza naszą drużynę. JKH GKS Jastrzębie informuje, iż przychylił się prośbie czeskiego zawodnika o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. - Dziękujemy Ondrejowi i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze - powiedział Leszek Laszkiewicz.

 
2023-09-06

Miło nam poinformować, iż karnety na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie w fazie zasadniczej są dostępne także w dziale socjalnym KWK Pniówek. Przypomnijmy, że wcześniej wejściówki trafiły na KWK Borynia i KWK Zofiówka. Zachęcamy pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej do nabycia karnetów także tą drogą.

 
2023-09-03

Z radością informujemy, że karnety na rozpoczynający się za kilka dni sezon od poniedziałku 4 września będą dostępne na KWK Zofiówka. Wejściówki są do nabycia w dziale socjalnym zakładu. Przypomnijmy, że wcześniej karnety trafiły na KWK Borynię.

 
2023-08-21

Podobnie jak w poprzednich latach karnety na domowe mecze JKH GKS Jastrzębie w fazie zasadniczej sezonu 2023/24 będą także dostępne w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki temu wejściówki (na znanych warunkach dofinansowania) pojawią się na KWK Borynia.

 
2023-08-17

Miło nam poinformować, że na ostatniej prostej przed nowym sezonem do JKH GKS Jastrzębie dołącza Filip Starzyński! Doświadczony reprezentant Polski, mający za sobą ciekawą hokejową przygodę w Ameryce oraz pięć owocnych sezonów w Katowicach i Tychach, podpisał umowę do końca rozgrywek 2023/24. Witamy w Jastrzębiu!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ