Komunikaty

 
2020-09-24

Miło nam poinformować, iż Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie pozyskał dofinansowanie z budżetu samorządu województwa śląskiego na realizację zadania "Szkolenie dzieci JKH GKS Jastrzębie". Zadanie będzie realizowane w ramach programu "Wsparcie zadania publicznego wojewódzwa śląskiego w dziedzinie kultury fizycznej (obszar nr 1 - KLUB)".

 
2020-09-10

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie informuje, iż wyłącznie w czwartek i w piątek (10-11 września) będzie można nabywać stacjonarnie bilety na piątkowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec oraz poprzedzającą go Prezentację Drużyny. Wejściówki będą spersonalizowane (na dane spotkanie) i są dostępne w biurze naszego klubu na Jastorze w godz. 8:00 - 13:00 w cenie 15 zł i 12 zł. Uwaga! Ze względu na obowiązujące obostrzenia nie będzie można zakupić biletów w kasie przed spotkaniem!

 
2020-09-07

Miło nam poinformować, iż w nowym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował pochodzący z Kanady Zack Phillips. Urodzony 28 października 1992 roku napastnik podpisał kontrakt obowiązujący do końca zbliżających się rozgrywek.

 
2020-09-03

Miło nam poinformować, iż nasz klub pozyskał doświadczonego obrońcę zza naszej południowej granicy. W dniu dzisiejszym kontrakt z JKH GKS Jastrzębie podpisał pochodzący z Ostrawy Jirzi Klimiczek. Mierzący 184 cm wzrostu defensor złożył parafkę na rocznej umowie.

 
2020-08-30

Ekipa Re-Plast Unii Oświęcim będzie kolejnym sparingowym rywalem hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Pojedynek z tym zespołem odbędzie się na wyjeździe w dniu 1 września zamiast odwołanego przez rywali meczu z GKS Katowice. Spotkanie z Unią rozpocznie się o godz. 18:00.

 
2020-08-29

W trakcie środowego pojedynku na Lodowisku Jastor pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a Energą Toruń przypadkowo uderzony łyżwą w twarz przez przeciwnika został napastnik naszego zespołu Kamil Wróbel. Jastrzębianin zalał się krwią i natychmiast zjechał z tafli, po czym został poddany specjalistycznym, szczegółowym badaniom. Optymistyczna wieść jest taka, że mimo obrażeń Kamilowi Wróblowi nie grozi operacja. Kamil, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia oraz na taflę!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ