Komunikaty

 
2021-01-15

Miło nam poinformować, iż po blisko dwumiesięcznej przerwie na ekstraligową taflę powraca Maciej Urbanowicz, który tym samym przejmie od Marisa Jassa opaskę kapitańską. Urbanowicz będzie do dyspozycji trenera Roberta Kalabera w dzisiejszym wyjazdowym pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec.

 
2021-01-12

Poznaliśmy ostateczny termin meczu finałowego Pucharu Polski, w którym JKH GKS Jastrzębie podejmie próbę ponownej obrony tego trofeum mierząc się z Re-Plast Unią Oświęcim. Spotkanie odbędzie się na katowickim Jantorze w piątek, 5 lutego o godz. 20:15. Ten emocjonująco zapowiadający się pojedynek pokaże TVP Sport.

 
2021-01-12

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie składa najszczersze wyrazy współczucia napastnikowi naszego zespołu Patrykowi Matusikowi z powodu śmierci Taty. Z ogromną przykrością przyjęliśmy tę smutną informację, łącząc się w bólu z wychowankiem JKH GKS. Patryk, jesteśmy z Tobą w tej trudnej chwili...

 
2021-01-08

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie znalazł się wśród klubów, które dostały dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój na wsparcie zadań w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2021 roku. Nasz klub otrzymał kwotę 584 tys. zł.

 
2021-01-07

Miło nam poinformować, iż Fundacja JSW postanowiła wesprzeć JKH GKS Jastrzębie w dziele wychowywania przyszłych hokejowych pokoleń. Nasz klub otrzymał od tej instytucji na cel "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie" sumę 100 tys. zł. Serdecznie dziękujemy w imieniu naszym oraz hokejowej młodzieży z Jastora!

 
2021-01-06

W związku z tym, że powrót kibiców na trybuny na razie pozostaje jedynie w sferze marzeń całego środowiska hokejowego, JKH GKS Jastrzębie postanowił uhonorować te osoby, które zakupiły w biurze klubu na Jastorze karnety na sezon 2020/2021 i w ten sposób finansowo przyczyniły się do osiąganych przez nasz zespół sukcesów. Kibice ci w ramach rekompensaty otrzymają od nas możliwość oglądania całkowicie za darmo transmisji wszystkich domowych meczów JKH GKS Jastrzębie do końca fazy zasadniczej, które będą pokazywane za pośrednictwem portalu polskihokej.tv.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ