Komunikaty

 
2021-07-16

Pierwsza niedziela sierpnia upłynie pod znakiem bardzo pozytywnych emocji. JKH GKS Jastrzębie wraz z MOSiR-em i Kopalnią Wiedzy JSW zaprasza wszystkich kibiców (aktualnych i... przyszłych!) na Piknik z Hokejem, który zorganizujemy specjalnie dla Was na parkingu przed Lodowiskiem Jastor. Atrakcji nie zabraknie!

 
2021-07-14

Miło nam poinformować, iż do JKH GKS Jastrzębie dołącza 27-letni napastnik Arturs Sevcenko, który podpisał z naszym klubem roczny kontrakt. Zbieżność nazwisk z Eriksem nie jest przypadkowa - Arturs to o trzy lata młodszy brat naszego defensora. Laipni lūdzam Jastrzębie!

 
2021-07-05

Z radością informujemy, iż w kolejnym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie będzie reprezentował Maris Jass! Łotewski defensor podpisał z naszym klubem nową, roczną umowę. Tym samym "łotewska kolonia" na Jastorze to aktualnie trzech hokeistów, ponieważ wraz z Jassem w Jastrzębiu zagrają także Eriks Sevcenko oraz Frenks Razgals.

 
2021-07-01

Z wielkim żalem informujemy, iż po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Eugeniusz Wróbel, który w latach 70. i 80. był zawodnikiem, a następnie II trenerem oraz szkoleniowcem młodzieży w GKS Jastrzębie. Składamy wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłego, w tym synowi Zbigniewowi oraz wnukowi Kamilowi, którzy także związali swoje sportowe życie z jastrzębskim hokejem.

 
2021-07-01

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uzyskał licencję na występy w hokejowej ekstralidze w sezonie 2021/2022, w którym będzie bronił mistrzowskiego tytułu. Nasz klub otrzymał stosowny dokument w pierwszym możliwym terminie, spełniając wszelkie wymogi organizatora rozgrywek.

 
2021-06-24

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie jako klub sportowy został uhonorowany odznaką Zasłużonego dla Miasta Jastrzębie-Zdrój. Podobną odznakę indywidualnie otrzymali członkowie zarządu JKH GKS: Kazimierz Szynal, Janusz Antończyk i Jan Miszek. Ponadto trener Robert Kalaber został Honorowym Obywatelem Miasta Jastrzębie-Zdrój.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ