Komunikaty

 
2020-01-18

Dzięki wcześniej ułożonej "drabince" znamy już szczegółowy terminarz spotkań w piątej rundzie Polskiej Hokej Ligi, która zadecyduje o rozstawieniu w play-offach. Za sprawą rozgromienia w piątek Naprzodu Janów hokeiści JKH GKS Jastrzębie ruszą do walki w tej fazie sezonu jako trzecia drużyna rozgrywek.

 
2020-01-13

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż zaplanowane na 19 stycznia spotkanie 41. kolejki ekstraligi (pierwszy mecz piątej rundy spotkań fazy zasadniczej) zostało przełożone na luty. Dokładnego terminu rozegrania tego pojedynku jeszcze nie znamy. Zmiana została dokonana na wniosek naszego klubu z uwagi na reprezentowanie polskiego hokeja w finale Pucharu Wyszehradzkiego, w którym jastrzębianie podejmą w czwartkowy wieczór wicemistrza Słowacji HK Nitra.

 
2020-01-10

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie otrzymał dotację z Miasta Jastrzębie-Zdrój w ramach zadania "w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu". Kwota dotacji wynosi 610 tys. zł.

 
2020-01-09

Rewanżowe spotkanie finału Pucharu Wyszehradzkiego pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a słowackim HK Nitra odbędzie się w czwartek, 16 stycznia o godz. 18:00 na Lodowisku Jastor. Z uwagi na spodziewane spore zainteresowanie tym wydarzeniem już teraz rusza przedsprzedaż wejściówek na ten mecz. Przypomnijmy, że na Puchar Wyszehradzki nie obowiązują karnety ekstraligowe!

 
2020-01-07

Tego jeszcze nie było! JKH GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich młodych ciałem i duchem kibiców do udziału w "Feriach z Hokejem", które będą miały miejsce w Galerii Zdrój! Widzimy się tam w sobotę, 11 stycznia oraz od kolejnego poniedziałku do piątku (13-17 stycznia). Wpadajcie i bawcie się z nami! Będzie się działo! Mamy duuużo nagród i gadżetów do rozdania!

 
2019-12-27

Mikko Virtanen dołączył do JKH GKS Jastrzębie. 28-letni napastnik podpisał kontrakt z naszym klubem do końca obecnego sezonu. Urodzony w Jyvaskyla zawodnik jest czwartym Finem w ekipie trenera Roberta Kalabera, po Jesse Rohtli, Artemie Iossafovie i Henri Auvinenie. Virtanen wystąpi w dzisiejszym meczu Pucharu Polski przeciw Podhalu Nowy Targ.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ