Komunikaty

 
2024-06-16

Miło nam poinformować, że kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2024/25 będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie jest słowacki napastnik Samuel Petráš. Wychowanek Slovana Bratysława był swego czasu etatowym młodzieżowym reprezentantem swojej ojczyzny, zdobywając m.in. brąz Mistrzostw Świata U20 w Toronto. Petráš ma na swoim koncie prawie czterysta spotkań w ekstraklasie Słowacji, a także kilkadziesiąt występów w rosyjskiej KHL.

 
2024-06-14

Miło nam poinformować, iż fińska kolonia w JKH GKS Jastrzębie rozrosła się do trzech zawodników. Do Taneli Ronkainena oraz Aleksi Makeli dołączył 31-letni Hannu Kuru - znakomity napastnik rodem spod Turku, mający na swoim koncie prawie dwieście spotkań w słynnej Liidze oraz drugie tyle na jej zapleczu, jak również trzy udane sezony w ekstraklasie Słowacji. Kuru był zresztą klubowym kolegą naszego Kamila Wałęgi w Liptowskim Mikulaszu. To także były młodzieżowy reprezentant Suomi. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-06-05

Miło nam poinformować, że w JKH GKS Jastrzębie w sezonie 2024/25 zagra czeski napastnik Zdenek Kral! Ten pochodzący z Kolina 28-latek ma na swoim koncie dwa pełne sezony w słowackiej ekstraklasie, pięć - na zapleczu czeskiej elity, a także... trzy mecze i asystę w Champions Hockey League w barwach słynnych Białych Tygrysów z Liberca. Witamy w Jastrzębiu i życzymy Zdenkowi, aby choć w części zdołał przypomnieć naszym kibicom, jak bardzo ważne dla historii jastrzębskiego hokeja jest nazwisko Kral!

 
2024-06-04

Z radością informujemy, że do JKH GKS Jastrzębie po dwóch latach przerwy powraca Martin Kasperlik! Niezwykle szybki napastnik rodem z pobliskiej Karwiny jest doskonale znany kibicom naszego klubu, bowiem występował na Jastorze w latach 2018-2022, mając udział we wszystkich sukcesach z ten okres z potrójną koroną na czele. „Kaspi” zbliża się do bariery dwustu spotkań w barwach JKH GKS i mamy nadzieję, że już jesienią przekroczy tę granicę. Dodajmy, że za kilka dni zawodnik obchodzić będzie 31. urodziny.

 
2024-05-31

Odkrywamy kolejne karty na sezon 2024/25. Piątym nowym zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie zostaje Aleksi Mäkelä. Ten urodzony w 1993 roku doświadczony defensor ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo Finlandii, ponad ćwierć tysiąca spotkań w słynnej Liidze Suomi, a także punkty w Lidze Mistrzów oraz grę w ligach Alpejskiej i Brytyjskiej. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-28

Z radością informujemy, że po Janie Sołtysie, Jakubie Ślusarczyku i Jakubie Żurku do JKH GKS Jastrzębie na nowy sezon dołącza Fin Taneli Ronkainen. Ten pochodzący z doskonale znanego kibicom narciarstwa Kuusamo obrońca ma 29 lat, a na swoim koncie mistrzostwa Finlandii oraz Słowenii. Przez lata Ronkainen występował w słynnym Karpat Oulu, z którym zagrał m.in. w Champions Hockey League, zaliczając w sumie ponad trzysta meczów w ekstraklasie Suomi. Ostatnio bronił barw Olimpii Lublana. Witamy w Jastrzębiu!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ