Komunikaty

 
2024-05-24

Miło nam poinformować, iż w nowym sezonie barwy JKH GKS Jastrzębie reprezentował będzie młody czeski defensor Jakub Žůrek! Ten pochodzący z Liberca 22-letni zawodnik w minionych rozgrywkach pokazał się z dobrej strony jako obrońca Comarch Cracovii, ale ma za sobą także debiuty w czeskiej Tipsport Extralidze, szwedzkiej SHL oraz występy w reprezentacji swojej ojczyzny w Mistrzostwach Świata do lat osiemnastu. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-10

Miło nam poinformować, że do JKH GKS Jastrzębie dołącza Jakub Ślusarczyk. Niespełna 21-letni napastnik podpisał umowę na dwa lata z opcją przedłużenia. Ślusarczyk jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, ale ostatnie pół dekady spędził w czeskich ekipach młodzieżowych. W październiku 2023 roku zadebiutował w Tipsport Extralidze w meczu HC Vitkovie z Energie Karlowe Wary. Witamy w Jastrzębiu!

 
2024-05-05

Z radością informujemy, iż do JKH GKS Jastrzębie po trzech latach powraca Jan Sołtys, który związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem. Niespełna 24-letni napastnik przeszedł na Jastorze wszystkie szczeble szkolenia, a ukoronowaniem jego kariery w Jastrzębiu było mistrzostwo Polski z 2021 roku. „Jasiek”, witaj w domu!

 
2024-05-03

Miło nam poinformować, iż o kolejny sezon przedłużona została umowa z Kamilem Górnym, którym tym samym nadal będzie filarem defensywy JKH GKS Jastrzębie. Wiecznie uśmiechnięty obrońca rodem ze Zdroju to rekordzista naszego klubu pod względem liczby rozegranych spotkań w ekstralidze, w której to statystyce zbliża się do bariery siedmiuset meczów. Wobec „pozostania w domu” liczymy na... szybkie świętowanie jubileuszu!

 
2024-04-19

Z radością informujemy, iż kolejnym zawodnikiem, który przedłużył umowę z JKH GKS Jastrzębie, jest... ulubieniec kibiców Łukasz Nalewajka! Napastnika rodem z „Szóstki” nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 30-letni wychowanek naszego klubu i były kapitan drużyny złożył parafkę pod kontraktem na następny sezon.

 
2024-04-18

Jakub Lacković to kolejny po Emilu Baginie zawodnik, który pozostaje w JKH GKS Jastrzębie. Nasz klub przedłużył umowę z wciąż młodym słowackim bramkarzem o następny sezon. 24-letni bratysławianin w minionych rozgrywkach wygrał rywalizację o miejsce w bramce z Maciejem Miarką, notując skuteczność obron na poziomie 92,14%.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ