Komunikaty

 
2022-05-20

Miło nam poinformować, iż nowym zawodnikiem naszego klubu został reprezentant Litwy Mark Kaleinikovas. 23-letni mierzący 191 cm wzrostu napastnik ma za sobą występy na Łotwie i Ukrainie, a także w Rosji, Austrii i.... Chinach. Ostatnio miał okazję zagrać w Mistrzostwach Świata Dywizji 1A. Z kolei polscy kibice pamiętać go będą z Turnieju Trójmorza na Jantorze. Sveiki, Mark!

 
2022-05-18

Miło nam poinformować, iż w przyszłym sezonie w szeregach JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy zagra zawodnik z Węgier! Nasz klub podpisał roczną umowę z bramkarzem reprezentacji “Bratanków” Bence Balizsem, który za niespełna dwa tygodnie skończy 32 lata. Üdvözöljük, Bence!

 
2022-05-18

Miło nam poinformować, iż JKH GKS Jastrzębie uczestniczył w odbywających się w Warszawie prestiżowych Dniach Marketingu Sportowego i Forum Sportu i Biznesu - SportBiz. Nasz klub reprezentowany był m.in. przez prezesa Kazimierza Szynala oraz dział marketingowy, a uczestnicy spotkania mieli możliwość odwiedzenia efektownego i profesjonalnie przygotowanego stoiska Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. przy współpracy z naszym klubem oraz klubem Jastrzębski Węgiel. Głównym partnerem imprezy była Jastrzębska Spółka Węglowa, którą reprezentował wiceprezes Artur Wojtków.

 
2022-04-20

W nocy z 19 na 20 kwietnia w należącej do grupy Jastrzębskiej Spółki Węglowej KWK Pniówek doszło do tragicznego w skutkach wypadku, przypuszczalnie spowodowanego wybuchem metanu.

Środowisko JKH GKS Jastrzębie łączy się w bólu z rodzinami Ofiar tej straszliwej tragedii, której ostatecznej skali jeszcze nie znamy... Święta Barbaro, miej w opiece Tych, którzy wciąż walczą o życie.

 
2022-04-19

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasi wspaniali Bracia, Radosław i Łukasz Nalewajkowie pozostaną w JKH GKS Jastrzębie co najmniej do 2024 roku! Pomnikowe postaci naszego klubu, a zarazem jego wychowankowie rodem z bloku położonego pół kilometra od Jastora, podpisali umowy na kolejne dwa sezony!

 
2022-04-16

Miło nam poinformować, iż Arkadiusz Kostek pozostanie zawodnikiem JKH GKS Jastrzębie jeszcze przez co najmniej dwa lata! Nasz klub przedłużył bowiem umowę z defensorem reprezentacji Polski do 2024 roku. Przypomnijmy, że jeden z filarów obrony ekipy trenera Roberta Kalabera szykuje się aktualnie wraz z biało-czerwoną kadrą do Mistrzostw Świata w Tychach.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ