Reprezentacja

 
2023-11-29

W grudniu reprezentacje Polski w kategoriach wiekowych od seniora po U16 będą uczestniczyć w turniejach większej lub mniejszej rangi. Miło nam poinformować, że akces do czterech kadr narodowych (senior, U20, U18, U16) uzyskało aż dwudziestu pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie. Najciekawiej zapowiada się wyprawa Jakuba Onaka do Słowenii, gdzie 10 grudnia rozpoczną się Mistrzostwa Świata U20 Dywizji IB.

 
2023-11-12

Hokejowa reprezentacja Polski wygrała Turniej o Puchar Niepodległości, którym biało-czerwoni przywitali się z nowym Stadionem Zimowym w Sosnowcu. W ekipie trenera Roberta Kalabera wystąpiło trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie: Dominik Paś, Arkadiusz Kostek i Maciej Miarka. Co jednak ciekawe, na listę strzelców w imprezie wpisał się ich kolega z szatni Jastora, którego próżno szukać w naszej kadrze...

 
2023-10-24

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber rozesłał powołania na listopadowy Turniej o Puchar Niepodległości. Towarzyskie zawody to dobra okazja do przeglądu kadr przed Mistrzostwami Świata Elity. Wśród wyróżnionych jest trzech zawodników JKH GKS Jastrzębie: Maciej Miarka, Arkadiusz Kostek i Dominik Paś.

 
2023-05-11

Z radością informujemy, że "sztabowi" bohaterowie niedawnych Mistrzostw Świata Dywizji IA szczęśliwie powrócili na Jastor. W czwartkowy poranek Robert Kalaber i Leszek Laszkiewicz zostali uroczyście przywitani oraz uhonorowani przez Zarząd JKH GKS Jastrzębie.

 
2023-05-05

Stało się to, o czym po cichu marzyliśmy przed tygodniem! Czekaliśmy całe pokolenie na powrót reprezentacji Polski do hokejowej Elity i... mamy to! Dla kibiców JKH GKS Jastrzębie dodatkowym powodem do radości jest fakt, że ojcami sukcesu są Robert Kalaber i Leszek Laszkiewicz, a współudział w awansie mają Dominik Paś, Kamil Górny, Arkadiusz Kostek i wybrany do najlepszej polskiej trójki mistrzostw nasz wychowanek Kamil Wałęga!

 
2023-05-04

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie, którą prowadzi trener Robert Kalaber, znakomicie spisuje się w Mistrzostwach Świata Dywizji IA. Biało-czerwoni są o krok od powrotu do Elity po dwóch dekadach, a za sprawą świetnej postawy w Nottingham hokejem zainteresowało się znacznie szersze grono sympatyków sportu. - Każdy kibic może być dumny z tych chłopaków - powiedział Kalaber dla Hokej.net.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ