Reprezentacja

 
2020-07-14

Czterech hokeistów JKH GKS Jastrzębie znalazło się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat dwudziestu oraz do lat osiemnastu. Selekcjonerzy postawili na Filipa Garsztkę, Marcina Płachetkę, Dawida Wróblewskiego i Wojciecha Zająca.

 
2020-07-03

Wychowanek i wieloletni zawodnik naszego klubu, a obecnie także trener grup młodzieżowych Tobiasz Bigos został selekcjonerem reprezentacji Polski do lat szesnastu! Gratulujemy naszemu szkoleniowcowi zaszczytu prowadzenia ekipy biało-czerwonych. Tym samym Bigos poszedł śladem Roberta Kalabera, który kilka dni wcześniej objął stery narodowej drużyny seniorów.

 
2020-07-01

Selekcjoner reprezentacji Polski Robert Kalaber ogłosił powołania na pierwsze zgrupowanie kadry pod jego wodzą, które odbędzie się pod koniec lipca w Warszawie. Wśród ponad 40 zawodników podstawowych i rezerwowych znalazło się ośmiu hokeistów JKH GKS Jastrzębie.

 
2020-02-10

Reprezentacja Polski z Dominikiem Pasiem, Maciejem Urbanowiczem, Jakubem Michałowskim i Arkadiuszem Kostkiem awansowała do ostatniej fazy kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie! Biało-czerwoni sprawili w niedzielę wielką sensację, pokonując 3:2 faworyzowany Kazachstan... i to na jego tafli! Wynik ustalił decydującym trafieniem nasz kapitan Maciej Urbanowicz.

 
2020-02-06

Reprezentacja Polski znakomicie rozpoczęła turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, który rozgrywany jest w Kazachstanie. W pierwszym spotkaniu podopieczni Tomasza Valtonena rozgromili Niderlandy 8:0 (3:0, 4:0, 1:0), a przy siedmiu z ośmiu bramek swój udział mieli hokeiści JKH GKS Jastrzębie!

 
2020-02-04

Ostatecznie czterech zawodników JKH GKS Jastrzębie wyruszyło z reprezentacją Polski na pre-kwalifikacje olimpijskie do Nur-Sułtanu. Na kazachskiej ziemi w stolicy Wielkiego Stepu wystąpią: Maciej Urbanowicz, Dominik Paś, Arkadiusz Kostek i Jakub Michałowski.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ