Reprezentacja

 
2024-05-21

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski zakończyła Mistrzostwa Świata Elity w Czechach powrotem do Dywizji IA. Trudno zatem mówić o sukcesie wyprawy do Ostrawy, ale z drugiej strony... Tych dziesięciu dni niesamowitych emocji, wrażeń i przeżyć nikt nam nie odbierze. Obejrzeliśmy siedem świetnych spotkań, po których nie musieliśmy wstydzić się za biało-czerwonych. Jesteśmy dumni, że wśród bohaterów imprezy byli wychowankowie JKH GKS Jastrzębie, a Dominik Paś znalazł się wśród trzech wyróżnionych graczy naszej kadry. Dziękujemy Wam za ten piękny czas!

 
2024-05-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski w sobotę i niedzielę dostarczyła kibicom mnóstwo powodów do dumy. Biało-czerwoni nie tylko wywalczyli cenny punkt przeciw broniącej brązu Łotwie, ale również zdołali napsuć nieco krwi fantastycznym Szwedom. Możemy wprawdzie żałować szans Dominika Pasia i pechowej kary Kamila Górnego, ale jastrzębski bilans Mistrzostw Świata Elity w Ostrawie również jest okazały! Dość powiedzieć, że trafienia mają na swoich kontach wychowankowie JKH GKS, Kamil Wałęga (dziś Trzyniec) i Mateusz Bryk (Tychy), a Maciej Urbanowicz bez kompleksów zatrzymywał gwiazdy NHL.

 
2024-05-08

Przygotowania reprezentacji Polski do historycznych Mistrzostw Świata Elity dobiegają końca. Selekcjoner Robert Kalaber po długim namyśle wybrał 25 zawodników, którzy postarają się w Ostrawie o niespodziankę w postaci utrzymania wśród najlepszych. W tym gronie jest sześciu zawodników reprezentujących nasz klub. Ponadto dwóch kolejnych to wychowankowie JKH GKS Jastrzębie.

 
2024-04-15

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa pierwsze sparingowe mecze w bezpośrednim okresie przed Mistrzostwami Świata Elity. W piątek i w sobotę prowadzeni przez Roberta Kalabera biało-czerwoni pokonali w Krynicy Węgrów kolejno 5:2 (2:0, 0:0, 3:2) i 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) przy wydatnym udziale naszego napastnika Dominika Pasia, który zdobył w tym dwumeczu trzy gole.

 
2024-02-12

Reprezentacja Polski nie zdołała awansować do ostatniej rundy kwalifikacji olimpijskich, zajmując dopiero trzecie miejsce w zakończonym w niedzielę turnieju w Sosnowcu. W zawodach wystąpiło sześciu hokeistów JKH GKS Jastrzębie, a nam na pocieszenie pozostaje fakt, że Dominik Paś z dwoma golami był najskuteczniejszy wśród Polaków. Po jednym trafieniu zapisali na swoje konta Marcin Kolusz, Kamil Górny i - dla Estonii - Robert Arrak.

 
2024-02-08

W czwartkowe popołudnie reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację o awans do ostatniej rundy kwalifikacji olimpijskich. W ekipie selekcjonera Roberta Kalabera znalazło się ostatecznie pięciu zawodników JKH GKS Jastrzębie oraz wychowanek naszego klubu Kamil Wałęga. Co jednak ciekawe, obok nich w Sosnowcu zagra też... nasz napastnik Robert Arrak, na którego skuteczność liczyć będą Estończycy.

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ