Reprezentacja

 
2023-02-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski zakończyła turniej EIHC w Coventry z dorobkiem czterech punktów. Wśród czołowych postaci imprezy byli hokeiści JKH GKS Jastrzębie, zdobywając pięć goli i dokładając siedem asyst. Najlepiej spisał się Dominik Paś, który do trafienia przeciw Rumunii dołożył honorową bramkę z Wielką Brytanią.

 
2023-02-11

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski znakomicie rozpoczęła Turniej EIHC w Coventry, gromiąc w piątek Rumunię 8:0 (3:0, 3:0, 2:0). Połowę bramkowego dorobku biało-czerwonych zapisali na swoje konta zawodnicy JKH GKS Jastrzębie. Golkipera rywali pokonali Jauhenij Kamienieu, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś i Maciej Urbanowicz!

 
2023-02-06

W piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali ostatni domowy mecz w fazie zasadniczej i teraz większość z nich będzie pod wodzą trenera Rafała Bernackiego szykować się do ćwierćfinału play-off. Pozostali wyruszą z... selekcjonerem Robertem Kalaberem za Kanał La Manche na Turniej Czterech Narodów w Coventry.

 
2022-12-18

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski sprawiła kibicom sporą niespodziankę, wygrywając w Marsylii - mimo ogromnych perturbacji z lotem - kolejno z Ukrainą i Francją. Nas szczególnie cieszyć musi dobra skuteczność zawodników JKH GKS Jastrzębie, bowiem do siatki rywali trafili Dominik Paś, Kamil Górny i Jauhenij Kamienieu.

 
2022-11-13

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski wygrała turniej Challenge Baltic Cup w Kownie, pokonując kolejno Litwę, Łotwę oraz Estonię. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą te zawody z okazałym bilansem dziesięciu goli, na które złożyły się trafienia Dominika Pasia, Macieja Urbanowicza, Jauhenija Kamienieua i... Marka Kaleinikovasa, który zdobył cztery bramki dla gospodarzy.

 
2022-05-02

Prowadzona przez Roberta Kalabera reprezentacja Polski przełamała wieloletni impas i awansowała do Dywizji 1A! Biało-czerwoni wracają na zaplecze elity za sprawą zwycięstwa w Mistrzostwach Świata 1B w Tychach, które podsumowali niedzielną wygraną z Japonią 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Pierwszy gol był zasługą defensorów JKH GKS Jastrzębie Arkadiusza Kostka i Mateusza Bryka!

 
tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ